توضیحات رسمی را مطالعه کنید

انگلیسی برای اهداف ویژه برنامه

به زبان انگلیسی برای اهداف ویژه برنامه است که به زبان انگلیسی برای زبان آموزان نیاز به برقراری ارتباط اجتماعی، کار، و موقعیت های شغلی تخصصی طراحی شده است. کلاس کسب و کار، آموزش لهجه، رادیو و تلویزیون و مهارت های عمومی زبان، انگلیسی حقوقی، مدیریت منابع انسانی، و تسلط رسانه برخی از عرصه های گوناگون دانش آموزان ممکن است را انتخاب کنید به مطالعه. توسعه مهارت در تمام مناطق 4 زبان (خواندن، نوشتن، گوش دادن، و صحبت کردن) رخ می دهد، و تمرکز بر قرار دادن مهارت های جدید به استفاده در زمینه های واقع بینانه وجود دارد.

بازرگانی و زبان انگلیسی

 • شرح دوره: تسریع برنامه های حرفه ای (APP) انگلیسی کسب و کار بین المللی کمک می کند تا دانش آموزان توسعه مهارت های مورد نیاز برای برقراری ارتباط با موفقیت در کار با تاکید بر استراتژی های خواندن، تفکر تحلیلی و ارائه شفاهی. تم یکپارچه در طول دوره شامل ارتباطات جهانی، موضوعات کسب و کار، و مسائل مربوط به کسب و کار.
 • چه کسی نامزد خوبی برای این کلاس است؟ دانش آموزان پیشرفته کاندیداهای خوبی برای این دسته هستند. این، آنها را به توسعه مهارت های زبان عملی با تمرکز بر موضوعات مربوط به کسب و کار، واژگان و ساختارهای دستوری است.
 • چه خواهد شد دانش آموزان از دوره یاد بگیرند؟ مکالمات کسب و کار، تحویل فروش زمین، و غیره - دانش آموزان در شرایط واقعی زندگی شرکت خواهد کرد آنها همچنین مورد بحث و بررسی مطالعات موردی، ارائه انواع ارائه، و تمرین برای مصاحبه شغلی شبیه سازی شده.
 • مورد نیاز: سطح C1؛ 90 تافل iBT؛ 90 جایگذاری تست آکسفورد؛ 6.5-7 IELTS

تسلط رسانه ها

 • شرح دوره: این درس به بررسی چگونه در ارتباطات را تحت تاثیر قرار داده است و تعاملات بین فردی ما، رفتار سیاسی، درک فرهنگی، و واقعیت های اقتصادی تغییر کرده است. به دانش آموزان موضوعات که شامل نقش رسانه ها در فرآیندهای سیاسی کشف خواهد شد. محل روزنامه نگاری در جامعه معاصر. اثر رسانه ها در ارتباطات جهانی؛ و اهمیت ارتباطات استراتژیک، مانند تبلیغات، در کسب و کار و فرهنگ ما (بازدید کنندگان).
 • چه کسی باید این دوره را می کشد؟ این دوره برای دانش آموزان پیشرفته که علاقه مند به تعمیق تفکر انتقادی و مهارت های تحلیلی مناسب است. این دوره مبتنی بر تئوری است که در سطح دانشگاه آموزش داده است
 • دانشجو در دوره های چه خواهد آموخت؟ علاوه بر یادگیری تجزیه و تحلیل انتقادی و مهارت های پیشرفته نوشتن سطح، در این دوره نیز در توسعه از مهارت های قرن 21st مانند خلاقیت، همکاری، حل مشکلات، و رسانه های گزینش / مناسب (به عنوان مثال، مرتب سازی، طبقه بندی و ارائه مواد از تمرکز منابع متعدد در این راه به عنوان برای ایجاد یک تجربه منحصر به فرد برای خوانندگان تحریریه / بازدید کنندگان سایت) با ارائه دانش آموزان با فرصت برای تبدیل شدن به سازندگان محتوا از طریق یک وبلاگ کلاس
 • مورد نیاز: سطح C1-C2؛ 90-120 تافل iBT؛ 90-100 + جایگذاری تست آکسفورد؛ 7.5-9 IELTS

Inlingua واشنگتن دی سی اتاق خبر

 • شرح دوره: کاوش پخش اخبار و به دست آوردن ارزش ارائه، تحقیق، و مهارت های فردی در این دوره انتخابات است. انتخاب فیلم خواهد شد در وب در سراسر جهان بیش از سایت های رسانه های اجتماعی inlingua واشنگتن دی سی پخش شد، و در "تلویزیون inlingua، در مدرسه.
 • چه کسی باید این کلاس؟ دانش آموزان پیشرفته که می خواهند به توسعه توانایی های زبان عمومی خود، تبدیل شدن به خوانندگان بهتر است، و یاد بگیرند که به مدیریت ضرب العجل ها سخت تا حد زیادی از این دوره اتاق خبر inlingua واشنگتن دی سی بهره مند شوند.
 • دانش آموزان چه خواهد آموخت؟ دانش آموزان خواهد شد در تمام نقاط روند ایجاد اخبار درگیر است. آنها خواهد آموخت که چگونه برای پیدا کردن داستان و تصمیم بگیرید که داستان مهم است. آنها همچنین یاد بگیرند که چگونه به تحقیق موضوعات متنوع، ارسال سوالات مصاحبه مربوطه، انجام مصاحبه مؤثر است، و نوشتن اسکریپت برای خطوط داستان متفاوت و مخاطبان.
 • مورد نیاز: سطح C1؛ 80-90 تافل iBT؛ 80-90 جایگذاری تست آکسفورد؛ 6-7 IELTS

سمینار کاهش لهجه

 • شرح دوره: در این سمینار 8 هفته، دانش آموزان تغییرات در زیر و بمی صدا، لینک کردن صدا، و تمرینات ریتم تمرین؛ با ارائه شفاهی؛ ثبت و بررسی پیشرفت زبان، و در مورد لهجه و فرهنگ در آمریکا یاد بگیرند.
 • چه کسی باید این کلاس؟ متوسط ​​به بالا به دانش آموزان پیشرفته که می خواهند به توسعه و بهبود گوش دادن و مهارت های صحبت کردن را از این کلاس بهره مند شوند.
 • دانش آموزان چه خواهد آموخت؟ دانشآموزانی که با موفقیت کامل این سطح قادر به با زیر و بمی صدا و ریتم طبیعی آمریکا صحبت می کنند و نشان می دهد درک بهتر از سخنرانی به زبان مادری انگلیسی خواهد بود.
 • مورد نیاز: سطح B2-C1؛ 74+ تافل iBT؛ 85+ جایگذاری تست آکسفورد؛ 5.5+ IELTS
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط inlingua® Washington DC »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
درخواست اطلاعات
پاره وقت
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019