درباره برنامه

برنامه انگلیسی برای اهداف آموزشی (EAP) معادل برنامه American Language Academy (IEP) است که مدت زمان بیشتری را در اختیار دارد. EAP طراحی شده است تا بهترین تجربه یادگیری و حمایت از زبان آموزان انگلیسی را برای رفع نیازهای خود برای مقاصد علمی یا حرفه ای ارائه دهد. این برنامه برای زبان آموزان انگلیسی ایجاد شد که قادر به پذیرش برنامه تحصیلی زبان انگلیسی تمام وقت نیستند.

EAP متخصص در ارائه آموزش زبان انگلیسی برای دانش آموزانی است که مایل به تحصیل در مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی خود در یک دانشگاه یا کالج آمریکایی هستند. گواهینامه فارغ التحصیلی آکادمیک انگلیسی ALA برای اطمینان از اینکه دانش آموزان دارای مهارت های زبان انگلیسی لازم برای موفقیت در سطح دانشگاه می باشند.

برنامه EAP ما به شما انعطاف پذیری را در ترکیب تعهدات دیگر خود را با دوره های با کیفیت بالا در زبان انگلیسی و حرفه ای. اگر شما یک بزرگسال کارگر هستید، یک متقاضی انگلیسی که در زمینه دیگری در کنار انگلیسی مشغول به تحصیل است، یا یک مادر با فرزندان کوچک، این برنامه برای شماست!

اظهار نظر EAP

 • روش آموزش: در پردیس یا آنلاین
 • پیش نیازها: تست قرار دادن ITEP
 • مقوله های سطح: مقدمه، بنیاد، علمی، پیشرفته آکادمیک
 • Est تاریخ تکمیل: 24-36 ماه از آغاز برنامه
 • گواهی فارغ التحصیلی EAP: واعظ TOEFL، IELTS یا دیگر نمرات آزمون استاندارد انگلیسی به موسسات شریک ما
 • EAP-11 مدت در هر سطح: 18 هفته (9 هفته در هر بخش سطح) / 11 ساعت در هفته
 • الزامات تکمیل برنامه: تکمیل سطح 5B
 • تعداد واحد در EAP-11: 12 سطح (واحد)
 • EAP-7.5 طول مدت در هر سطح: 27 هفته (9 هفته در هر بخش سطح) / 7.5 ساعت در هفته
 • الزامات تکمیل برنامه: تکمیل سطح 5C
 • تعداد واحد ها در EAP-7.5: 18 سطح (واحد)
 • تماس با Admissions@ala.edu برای جزئیات دوره EAP 7.5.
 • ثبت نام: ورود ثبت نام در طول جلسه
 • برنامه زمانی: صبح، بعد از ظهر، و یا ساعت شبانه در دسترس است

مقدمه ای بر انگلیسی

مقدمه ای بر انگلیسی AB

این دورهها به نیازهای زبان آموزان انگلیسی که آموزش کمتری در زبان انگلیسی دارند یا نه. در این دوره، شما یک مقدمه کامل به الفبای انگلیسی دریافت خواهید کرد و آن را به نظر می رسد و همچنین واژگان و دستور زبان اولیه آن است. در کلاس درس، شما در مورد یادگیری فرهنگ جدیدی که در آن قرار دارید تمرکز می کنید و چگونه در آن زنده ماندن.

مهارت های زبان که در کلاس درس تمرین می کنید به شما کمک می کند تا هر روز فعالیت های خود را در دنیای واقعی ایالات متحده انجام دهید. شما با داشتن مکالمات و انجام نقش های مختلف با دانشجویان دیگر و حل مشکلات ساده در یک تیم خواهید بود. در پایان دوره، شما قادر به خواندن، درک و پر کردن پرسشنامه ها و فرم ها خواهید بود. شما قادر خواهید بود از سؤالات ساده در مغازه ها و دفاتر و از پاسخ هایی که مردم به شما می دهند، بپرسید. شما قادر خواهید بود به سوالاتی که از آنها میپرسید پاسخ دهید. شما همچنین اولین تجربه خود را با تست هایی مانند آزمون های دانشگاهی و انجام تکالیف دارید!

بنیاد انگلیسی

سطوح 1A-B، 2A-B، 3A-B

در طول دوره های خود در این سطوح، به منظور رو به رو شدن در زبان انگلیسی روزمره کار خواهید کرد. شما مهارت های شنیداری، صحبت کردن، خواندن و نوشتن خود را در دنیای واقعی به کار می گیرید. شما قادر خواهید بود در مکالمات انگلیسی در مورد خانواده و دوستان خود، زمینه تحصیل، تجربه کاری، روال روزانه، سرگرمی ها و منافع شرکت کنید. شما قادر به خواندن و صحبت در مورد کتاب های کوتاه داستان و غیر علمی خواهید بود. شما قادر به درک و گفتگو در مورد برنامه های کوتاه و سرگرمی هستید و در مورد همه این موضوعات به زبان انگلیسی بنویسید.

در کلاس درس، شما در فعالیت های شریک و گروهی برای تمرین در زندگی واقعی زندگی می کنید. شما در مکالمات، بازی نقش ها و شبیه سازی های پیچیده تر از شرایط روزمره شرکت می کنید. شما بخشی از فعالیت های حل مسئله تیم است که نیاز به استفاده از تمام مهارت های زبان چهارم و همچنین مهارت های تفکر انتقادی دارد و شما را مجبور به وابستگی به دیگر اعضای تیم خود می کند. پس از انجام تمرین در کلاس، شما به جامعه می روید و از مهارت های خود برای مشاهده و مصاحبه با افراد و شرکت در پروژه های خود استفاده می کنید. در نهایت، شما آنچه را که آموخته اید بازگردانده اید و با دیگر دانش آموزان ALA به اشتراک می گذارید.

در طول این سطوح، شما شروع به یادگیری و تمرین انواع کارهای علمی و حرفه ای که شما انجام خواهد داد زمانی که شما یادگیری زبان انگلیسی خود را به پایان برساند. سطح 3 پل است که زبان اجتماعی را به زبان علمی و حرفه ای متصل می کند. در این سطح، شما همچنان به بهبود زبان انگلیسی روزمره خود ادامه خواهید داد و تمام مهارت های زبان خود را به موقعیت های تحصیلی و کارهای مختلف اعمال خواهید کرد. شما شروع به یادگیری در مورد چگونگی گوش دادن، درک و یادداشت ها در حین سخنرانی در کلاس درس یا یک جلسه کاری حرفه ای خواهید کرد. شما شروع به یادگیری نحوه نوشتن مقاله دانشگاهی یا گزارش برای کار خواهید کرد. شما شروع به خواندن مقالات کوتاه پیچیده تر در مورد موضوعات دانشگاهی و مسائل مربوط به محل کار خواهید کرد و یاد خواهید گرفت که سازماندهی و ارائه سخنرانی های شفاهی در مورد این موضوعات را به یک گروه بزرگ بدهید. در پایان سطح 3، آماده هستیم که دوره های آکادمیک انگلیسی را شروع کنیم.

انگلیسی آکادمیک

سطوح 4A-B و 5A-B

اینها دوره هایی هستند که شما را برای شرکت در یک دانشگاه آمریکایی آماده می کنند یا کار خود را در ایالات متحده آغاز می کنند. آنها تمرکز خود را بر زبان شما برای شرکت در شرایطی که شامل مفاهیم و مفاهیم انتزاعی هستند و نیاز شما را برای درک و تولید زبان انگلیسی در سطح فزاینده پیچیده. آنها همچنین فرصت های خود را برای شرکت در فعالیت های مبتنی بر انواع تفکر انتقادی و مهارت های تحقیقاتی که برای موفقیت در زندگی علمی و حرفه ای آمریکا حیاتی هستند، به شما می دهد.

در سطح 4A شما

در سطح 5A

پیشرفته آکادمیک انگلیسی

سطح 6، آهنگ AUPP، ترتیب آمادگی آزمون

سطح 6 یک دوره اختیاری برای فارغ التحصیلان ALA است که مایل به ادامه تحصیل خود در حالی که در انتظار ورود به دوره کارشناسی یا فارغ التحصیل خود هستند. در این دوره، مهارت های زبان انگلیسی آکادمیک، با استفاده از مواد معتبر کالج سطح و فعالیت های مبتنی بر کار و پروژه، تدریس می شود. شما مسئول یادگیری زبان انگلیسی خواهید شد و خواهان بازتاب در مورد چگونگی استفاده از زبان و مهارت های علمی در زمینه تحصیلات انتخابی خود خواهید بود. البته دو بخش دارد.

دوره های مهارت های آکادمیک: تمام دانش آموزان یک دوره انگلیسی را در زمینه تسلط بر مهارت های علمی لازم برای موفقیت در یک کالج یا دانشگاه آمریکایی می گذرانند. موضوعات دوره: راهنمایی در مورد مرور سیستم کالج؛ تکنیک های مدیریت زمان؛ انواع مکرر انواع آزمون ها و امتحانات کالج استراتژی های آزمون و راه های غلبه بر اضطراب آزمون؛ چگونه خواندن و آموختن از یک کتاب درسی کالج شایع ترین انواع تکالیف نوشتن؛ ویژگی های اصلی و ارزش های دانشگاه آمریکایی؛ راه های مناسب و موفق برای برگزاری گفتگو انگلیسی و تعامل با استادان، مشاوران و دانشجویان دیگر. کلاسهای انگلیسی در این دوره به صورت یک معلم انگلیسی ALA در محوطه دانشگاه برگزار می شود و نه ساعت در هفته ملاقات می کنند.

آهنگ AUPP

دانشگاههای آمریکا Pathway برنامه ها (AUPP) بخش دوم از این دوره سطح 6 است. دانش آموزان یک یا چند دوره آموزشی آنلاین را می پذیرند. دوره های AUPP دانش آموزان را با اعتبارات کالج ارائه می دهند که بعدا می توانند به بسیاری از کالج ها و دانشگاه ها منتقل شوند. دوره های آموزشی از طریق دانشگاه تیفین و کالج جامعه ریو سالادو ارائه می شوند و معادل یک دوره دوره ترم هستند. هر دو آنها موسسات فوق لیسانس معتبر منطقه ای هستند. ALA به دانش آموزان نیاز دارد تا 9 ساعت تمرین فردی در محوطه دانشگاه ALA شرکت کند و با یک مربی که به عنوان راهنمایی برای موفقیت تحصیلی عمل می کند، ملاقات کند.

TOEFL، IELTS، یا GRE Track

دانش آموزان یک دوره آمادگی TOEFL، IELTS، یا GRE را توسط یک معلم انگلیسی ALA آموزش می دهند که در 9 ساعت شبانه روز یک فنجان چهره به چهره را آموزش می دهد. مواد آموزشی آنلاین و تمرین های اضافی آنلاین جزء کلاس می باشد. دوره ها محتوای آزمون را در یک روش لذت بخش و قابل دسترس بررسی می کنند و نظرات دانشجویان را در مورد نقاط قوت و ضعف آنها بازگو می کنند. آنها همچنین راهبردهای خوبی برای انجام هر بخش از آزمایشات ارائه می دهند. تدریس خصوصی برای دانش آموزانی که مشکلات درک محتوای درس را تجربه می کنند در دسترس است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
American Language Academy

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط American Language Academy »

این دوره آنلاین, واقع در پردیس, ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Price
2,600 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است