انگلیسی برای دوره کار محیط زیست

am Language Studio

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

انگلیسی برای دوره کار محیط زیست

am Language Studio

یادگیری زبان انگلیسی در مالت با am Language Studio در مورد خود توسعه است. بهبود کیفیت کار و فرصت های زندگی خود را با یک دوره زبان انگلیسی طراحی شده برای کمک به شما به عنوان یک حرفه ای مدرن.

من دوره تربیت معلم تربیتی دارم

این دوره مبتنی بر کمک به افرادی است که در حرفه تحصیلی کار می کنند تا مهارت ها و دانش خود را به روز نگه دارند.

انگلیسی عملی برای محیط کاری

این دوره براساس کمک به حرفه ای ها برای بهبود سطح زبان انگلیسی است تا بتواند به طور موثر در محیط کاری ارتباط برقرار کند.

عمومی انگلیسی تجاری

در حالیکه روند جهانی شدن کامل تر می شود، مردم به طور فزاینده ای از این واقعیت که زبان انگلیسی تجارت مدرن است، آگاه هستند. این دوره به دانش آموزانی که مایل به دنبال کردن حرفه ای در کسب و کار هستند، با کار در شرایط اساسی روزمره مانند پاسخ به تلفن، جنبه های جلسه، ارائه واقعیت ها و ارقام، برخورد با مشتریان و حرفه ای مرتبط است. این دوره با توجه به نیازهای خاص دانش آموزان و اهداف آینده طراحی شده و مطمئنا برای توسعه کسب و کار آینده کمک می کند.

انگلیسی کارآمد

با این دوره، دانش آموزان می توانند مطالعات خود را با پیروی از یک برنامه فشرده تر به حداکثر برسانند. این دوره طراحی شده است تا دانش آموزان بر اساس آنچه که قبلا می دانند مواد جدیدی را پوشش دهند. دانشجویان با اختصاص دادن ساعات بیشتری به تحصیل، می توانند انگیزه کسب و کار خود را در یک دوره نسبتا کوتاه مدت شروع کنند.

ترکیبی از کسب و کار انگلیسی

این دوره ایده آل برای دانش آموزان است تا یک دوره کسب و کار انگلیسی را با توجه فردی ترکیب کند. دانش آموزان فرصت دارند تا توانایی زبان خود را در کلاس های گروهی توسعه دهند و تمرکز بر نیازهای خاص خود را با جلسات فردی، زمانی که آنها می توانند در زمینه های خاص کسب و کار انگلیسی با معلم خود تمرکز کنند.

انگلیسی کار فردی

درسهای فردی با توجه کامل و مداوم معلم، دانش آموزان را فرصتی برای تمرین و رفتن به حوزه انتخابی خود می دهد. دانش آموزان با ایده ای روشن از شغل آینده شغلی خود می توانند درس های خود را با معلم خود را به حوزه انتخابی خود ترتیب دهند. تعداد و مدت جلسات را می توان با توجه به تنظیمات خود تنظیم کرد.

انگلیسی گروه مستهجن فعال انگلیسی

با استفاده از این دوره، دانش آموزان به دنبال درس انگلیسی Intensive Business English هستند، اما با دانش آموزان کمتر در کلاس درس، به آنها اجازه می دهد تا از توجه بیشتری به معلم پیروی کنند تا با آموزش شخصی. این برنامه به دانشآموزان فرصتی برای تمرکز واقعی بر توسعه فردی و پیشرفت سریع خود را با کسب و کار انگلیسی خود ارائه می دهد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی June 19, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
Duration
مدت زمان
پاره وقت
تمام وقت
Locations
مالت - Sliema
تاریخ شروع : سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
مالت - Sliema
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات