Read the Official Description

طرح درس

اهداف

ELICOS - 089714G دوره عمومی انگلیسی برای ارائه مهارت و دانش در استفاده از زبان انگلیسی برای اهداف عمومی طراحی شده است. این شامل مقاصد علمی است، اما به این اهداف محدود نمی شود. متوسطه، متوسطه بالا و پیشرفته ماژول ها دانش آموزان را قادر به تمرکز بر روی مناطق خاصی از زبان انگلیسی مربوط به علاقه دانش آموز است.

نتایج

دوره ELICOS - عمومی انگلیسی به دانش آموزان با مهارت های لازم انگلیسی برای اهداف زیر کمک می کند:

 • برای تسهیل دستیابی به اهداف آموزشی، حرفه ای و اجتماعی.
 • برای تسهیل دسترسی به اشتغال از طریق توسعه مهارت های زبان.
 • برای تقویت توانایی یادگیرنده در کارکرد موثر در جامعه استرالیا.
 • برای پاسخگویی به نیازهای زبان انگلیسی برای سازمان های بین فرهنگی.
 • آماده شدن برای انجام مطالعات دیگر در Unity College Australia .
 • آماده شدن برای تحصیل در سایر موسسات آموزشی در استرالیا

بررسی اجمالی

این دوره ELICOS مبتنی بر نتایج یادگیری خاص و مرتبط است و طیف گسترده ای از مهارت های انگلیسی لازم برای زندگی و کار در جامعه استرالیا را فراهم می کند. این دوره شامل تحویل مبتنی بر کلاس می شود، اما طیف گسترده ای از روش های یادگیری تدریس را در بر می گیرد، زیرا یادگیری زبان به بهترین شکل از طریق فعالیت های ارتباطی به دست می آید. دانشجویان فرصت های مناسب برای برقراری ارتباط با جامعه استرالیا در شرایط مختلف فراهم می کنند.

این کار در سطح مناسب برای سطح انگلیس مورد مطالعه و تحت نظارت مناسب انجام می شود. این دوره بر اساس ورود و خروج انعطاف پذیر است. با توجه به این، دانش آموزان ممکن است در ابتدای هر ماژول (با توجه به آزمون قرار دادن) وارد شوند و در هر زمان در طول ماژول های بعدی خروج شوند. این اجازه می دهد تا انعطاف پذیری بیشتر با نیازهای ویزا و زبان. این دوره اجازه می دهد تا برای کسانی که ساکنان دائمی، کسانی که در ویزای دانشجویی، کسانی که در ویزای توریستی و کسانی که در ویزای شغل تعطیلات است.

مدت زمان

ELICOS - عمومی انگلیسی بر اساس ورود و خروج انعطاف پذیر است، بنابراین دوره دوره ممکن است بین دانش آموزان متفاوت باشد. هر مدخل در این دوره عمومی انگلیسی 10 هفته طول می کشد، با نیازهای زبان هر دانش آموز تعیین می کند چه مدت آنها برای تحصیل. این دوره شامل 5 ماژول است، اجرا می شود بیش از پنج دوره 10 هفته. مصرف دانشجویان در ابتدای هر دوره / ماژول 10 هفته رخ می دهد.

محل آموزش

این دوره در کمپس کانبرا، Belconnen، ACT و همکاران مختلف بین المللی ارائه شده است. برای سایر سایت های تحویل، صفحه ی Partners را در وب سایت دانشگاه مشاهده کنید.

هزینه ها

هزینه های ماژول برای دانشجویان تمام وقت این دوره ها عبارتند از:

 • دانشجویان استرالیا
  • در هر ماژول (مدت 10 هفته) 2700 دلار
 • دانشجویان بین المللی (در یک ویزای دانشجویی)
 • در هر ماژول (مدت 10 هفته) 3000 دلار
 • ثبت نام در 4 ماژول (4 اصطلاح = 1 سال) $ 11،400
 • ثبت نام در 5 ماژول (5 اصطلاح = 15 ماه) 14،100 دلار

توجه: کالج حق تغییر در هزینه ها را قبل از شروع هر سال تحصیلی حفظ می کند.

هزینه منابع

هزینه منابع برای هر ماژول در هزینه های دانشگاهی موجود است. این برای خرید کتاب دانشجویی جدید انگلیسی (انتشارات دانشگاه آکسفورد) و سایر منابع و تجهیزاتی است که به توسعه زبان دانش آموزان کمک خواهد کرد.

Program taught in:
انگلیسی

See 13 more programs offered by Unity College Australia »

Last updated July 29, 2018
این دوره Campus based
Start Date
ژانویه 2020
Duration
10 
پاره وقت
تمام وقت
Price
2,700 AUD
دانشجویان استرالیا: در هر مدول (مدت 10 هفته) $ 2700 / دانشجویان بین المللی (در مورد ویزای دانشجویی): در هر ماژول (مدت 10 هفته) 3000 دلار ثبت نام در 4 واحد (4 دوره = 1 سال) 11،400 دلار ثبت نام در 5 واحد ماه ها) 14،100 دلار
By locations
By date
Start Date
ژانویه 2020
Application deadline