توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه ایالتی کلرادو-پوئبلو مفتخر است به ارائه با کیفیت بالا در دانشگاه فشرده برنامه های زبان انگلیسی برای یک هزینه معقول.

ELI ما استخدام یک روش تعاملی و آموزش علمی انگلیسی در یک محیط متعهد به موفقیت دانش آموزان است.

آموزش در کلاس درس 20-25 ساعت در هفته است، با مدرسان ESL با تجربه. یک فعالیت هر جمعه در طول ترم برنامه ریزی شده است. جلسات آموزش فوق العاده بنا به درخواست در دسترس است رایگان می باشد.

هر سود ارائه شده به دانشجویان به طور منظم دانشگاهی برای برای شرکت کنندگان ELI، از جمله تمام فعالیت های دانشجویی، گزینه های مسکن، و دسترسی به کتابخانه، آزمایشگاه های کامپیوتر، و امکانات تفریحی است.

چرا انتخاب موسسه زبان انگلیسی در CSU-پوئبلو؟

کلاس های کوچک

شما فرصت های زیادی را به تمرین آنچه شما در حال یادگیری زیرا هر یک از کلاس های فردی تنها تعداد کمی از دانش آموزان است.

شهریه مقرون به صرفه

در 250 $ در هر اعتباری، شما می توانید استطاعت برای آمدن به دانشگاه برای بهبود زبان انگلیسی خود را دریافت و تجربه دانشگاه در همان زمان. ترم ما 15 هفته طولانی و شما برای 12 واحد ثبت نام.

مجتمع در پردیس تجربه

علمی، تفریحی، و اجتماعی - شما می توانید تمام امکانات موجود در محوطه دانشگاه استفاده کنید. شانس بسیاری برای شما به تعامل با هر دو دانشجوی کارشناسی و کارشناسی بین المللی آمریکا و دیگر وجود دارد.

ماجراجو در فضای باز تفریحی

کلرادو معروف برای فعالیت در فضای باز مانند اسکی، اسنوبورد، قایق سواری، دوچرخه سواری، پیاده روی و است. امکانات دانشگاه تفریحی به شما اجازه لذت بردن از گسترده فضاهای ما باز، آب گازدار، و کوه های بلند.

هزینه معقول هستند از زندگی پوئبلو یک شهرستان کوچک ارزان که در آن شما می توانید با خیال راحت و به راحتی زندگی می کنند.

توجه شخصی

کارکنان برنامه های بین المللی توجه به فرد به هر دانش آموز فراهم می کند. ما تجربه زیادی با دانش آموزان از فرهنگها در سراسر جهان است و ما به کمک شما موفق اختصاص یافته است. آموزگار آگاه ما در دسترس است رایگان به شما کمک کند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
Price
- 250 $ در هر اعتباری
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date