انگلیسی عمومی یادگیری زبان

ABLE English Language School in Manchester UK

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

انگلیسی عمومی یادگیری زبان

ABLE English Language School in Manchester UK

محبوب ترین دوره قادر است در تمام مهارت های کلیدی دانش آموزان نیاز به استفاده از زبان انگلیسی به طور موثر در یک محیط دنیای واقعی متمرکز است.من در اسکایپ اضافه کردن به بحث در مورد شروع امروز: alicja_golub

درس ارتباطی با تمرکز بر چهار مهارت های کلیدی؛ صحبت کردن، گوش دادن، خواندن و نوشتن. هدف از این دوره این است برای دانش آموزان قادر به برقراری ارتباط در یک روان، سبک طبیعی است.

14008ABLE
چه مدت می توانم نیاز به مطالعه به یادگیری زبان انگلیسی؟

این بستگی به سطح شما را در، چه زبان مادری خود را است شروع و چقدر سخت کار! یک مبتدی مطلق معمولا می توانید یک سطح متوسط ​​قوی در 9-12 ماه برسد.

چند ساعت در هفته من باید به مطالعه؟

شما می توانید انتخاب کنید! دوره های پاره وقت در دسترس است که 4 ساعت در هفته و دوره های تمام وقت وجود دارد - 15 ساعت، 20 ساعت، 25 ساعت یا 30 ساعت است.

درس چه زمان است؟

20:30 - کلاس های ما بین ساعت 8:30 اجرا کنید. دوره های پاره وقت در شب 18 را اجرا کنید: 30-20: 30 و یا در تعطیلات آخر هفته.

چه سطح زبان انگلیسی دارید؟

کلاس برای هر سطح از مبتدی تا پیشرفته وجود دارد.

آیا شما کلاس امتحان؟ آیا شما IELTS، FCE، CAE؟

بله! کلاس های رسیدن به ما در مهارت های شما برای امتحانات نیاز به تمرکز.

می توانید البته خود من من طراحی؟

مسلما! این مفهوم در ABLE است - شما می توانید یک دوره برای پاسخگویی به نیازهای دقیق خود را ساخت. به منظور انجام این شما از نزدیک با مدیران و مدیریت علمی کار را انجام خواهد داد مطمئن شوید که شما می توانید به اهداف خود دست یابد.

چه مدت می تواند در مدرسه تحصیل کنم؟

تا زمانی که شما می خواهید - حداقل 1 هفته است و شما می توانید به مدت 52 هفته باقی بماند اگر شما می خواهید!

قیمت و ثبت نام

هنگامی که می توانید شروع کنم؟

هر زمان که شما می خواهید! با این حال روز دوشنبه بهترین روز است به عنوان این است که اکثر دانش آموزان ما شروع و بدان معنی است شما هر یک از این کار هفته را از دست ندهید!

چگونه ثبت نام کنم؟

تکمیل فرم تماس آنلاین، با ما تماس بگیرید و یا رها کردن در و ما را ببینید. مدرسه خواهد شد و سپس با شما تماس به بحث در مورد نیازهای شما - آن واقعا ساده است!

آیا شما کلاس محاکمه؟

بله، شما می توانید یک روز کامل طبقات سعی کنید قبل از شروع و آن را کاملا رایگان!

هنگامی که مجبور به پرداخت کنم؟

شما مجبور به پرداخت قبل از شما در انگلستان وارد و یا اگر شما در حال حاضر اینجا بعد از روز محاکمه خود را.

چگونه باید پرداخت کنم؟

شما می توانید با پول نقد، کارت و یا انتقال بانکی پرداخت.

آیا من می توانم هفتگی یا ماهانه به جای همه در یک بار پرداخت؟

اگر شما یک شهروند اتحادیه اروپا هستند شما می توانید هزینه دوره خود را گسترش یافته است. شما فقط می توانید انجام این کار اگر شما در یک 3 ماه یا بیشتر دوره ثبت نام و شما مجبور به پرداخت اولین و آخرین ماه قبل از شروع.

آیا کتاب های موجود در قیمت البته؟

نه آنها نیستند. کتاب ها به طور جداگانه فروخته می شود.

هزینه ثبت نام برای چیست؟

هزینه ثبت نام تنها پرداخت اولین بار شما را در مدرسه مطالعه است. آن را برای آزمایش سطح و دولت برای زمانی که شما برای اولین بار با مدرسه ثبت نام می پردازد.

رویدادهای اجتماعی

آیا شما رویدادهای اجتماعی برای دانش آموزان؟

بله ما باید بسیاری از حوادث مختلف اجتماعی! نگاهی به برنامه های اجتماعی ما هم در مدرسه و یا آنلاین.

خوابگاه

هنوز محل اقامت برای دانش آموزان شما ترتیب؟

بله، ما - ما می توانیم اقامتگاه، مسکونی و هتل ها و مهمانخانه ترتیب. نگاهی به صفحه محل اقامت.

می توانید یک تاکسی به من انتخاب کنید تا در فرودگاه شما ترتیب؟

البته! شما فقط نیاز به ما اطلاع زمانی که شما کتاب البته شما اجازه.

می توانید مواد غذایی خاص به شما در سازماندهی برای من - حلال، حلال، گیاهی.

بله، ما می توانیم این کار را انجام بدون مشکل. بسیاری از خانواده های میزبان ما اهمیت این و مواد غذایی خود را به خصوص آماده کند. با این حال، به دلیل آن است که کمی مشکل تر به خرید این مواد غذایی که ما انجام شارژ یک مکمل - صفحه محل اقامت ما را ببینید.

من نمی دانم که محل اقامت را انتخاب کنید - که پیشنهاد می کنید؟

اقامتگاه بهترین است چرا که به شما زبان انگلیسی خود را با سرعت بیشتری بهبود و فرهنگ انگلیسی دست اول تجربه!

چرا انتخاب منچستر قادر به:

ایجاد یک قرار دادی دوره زبان انگلیسی!
ABLE منچستر ارائه می دهد یک روش منحصر به فرد توسعه زبان انگلیسی ارائه شده توسط هر دانش آموز فرصت برای ایجاد یک دوره قرار دادی که اجازه می دهد آنها را به رسیدن به اهداف آموزشی خود که آیا آنها حرفه ای، شخصی و یا دانشگاهی باشد.
من در اسکایپ اضافه کردن به بحث در مورد شروع امروز: اسکایپ: alicja_golub

-Affordable Courses-
ABLE منچستر به ارائه دانش آموزان نه تنها کلاس های زبان عالی بلکه ارزش برای پول است همین دلیل است که ما باید یک ساختار قیمت گذاری روشن و قیمت بسیار مقرون به صرفه با شروع از £ 5 ساعت متعهد است. هر دانش آموز فرصت برای ایجاد یک دوره قرار دادی که اجازه می دهد آنها را به رسیدن به اهداف آموزشی خود است.

-Experienced، حرفه ای Tutors-
ABLE منچستر به ارائه دانش آموزان نه تنها کلاس های زبان عالی بلکه ارزش برای پول است همین دلیل است که ما باید یک ساختار قیمت گذاری روشن و قیمت بسیار مقرون به صرفه با شروع از £ 5 ساعت متعهد است.

مجلس بریتانیا


از زبان مشتریان دانشجو:

"رویکرد در ABLE منچستر فوق العاده است - در زمان کوتاه من در مدرسه من قادر به بهبود مهارت های کلی انگلیسی من در حالی که واقعا ساخت و ساز در کسب و کار من انگلیسی بود." رابرت Chojecki "با ترکیب دوره های منچستر ABLE با هم من به قادر بود رسیدن به هدف من از به دست آوردن یک گروه 7 در IELTS سریعتر از چیزی که من همیشه فکر می کردم ممکن است. "ناتالی -Diego

14008ABLE

دوره های زبان انگلیسی در مرکز شهر منچستر:

هر دانش آموز فرصت برای ایجاد یک دوره قرار دادی که اجازه می دهد آنها را به رسیدن به اهداف آموزشی خود است.

منچستر همه را دارد و آن را به مراتب ارزان تر زندگی در لندن! دو جهان باشگاه های فوتبال کلاس، سه دانشگاه برجسته، مرکز انقلاب صنعتی، برخی از بهترین گروههای موسیقی بریتانیا در تمام دوران، خرید افسانه، شب زنده داری فراموش نشدنی ها، رستوران ها شگفت انگیز است و یک ترکیب کاملا منحصر به فرد از معماری مدرن و گوتیک. حمل و نقل آسان منچستر شهرستان جمع و جور که باعث می شود گرفتن در اطراف آسان با یکی از بهترین خدمات حمل و نقل عمومی در انگلستان است.

ABLEcombo
چند فرهنگی سرمایه منچستر یکی از صمیمی شهرستانها در انگلستان که ترکیبی از جذابیت شمالی با یک فضای چند فرهنگی پر جنب و جوش است. یک محل بزرگ در محل انگلستان منچستر بدان معنی است که شهرستانها عمده و جاذبه - لیورپول، لیدز، نیویورک، شمال ولز و منطقه دریاچه هستند کمتر از یک ساعت و نیم دور، که باعث می سفرهای یک روزه و دیدارهای آخر هفته آسان و ساده است.

دقیقه از فرودگاه منچستر لینک تنها فرودگاه سفر با قطار 20 دقیقه از مرکز شهرستان است و فرودگاه لیورپول کمتر از یک ساعت فاصله دارد.

ABLE منچستر می توانید انواع محل های اقامت ترتیب با توجه به نیاز و بودجه شما!

اقامتگاه

این یک فرصت فوق العاده برای تجربه زندگی در یک خانواده انگلیسی واقعی است. زندگی با یک خانواده انگلیسی بدان معنی است که شما می توانید یک تجربه واقعی غوطه وری انگلیسی را به عنوان فرصتی برای تمرین مهارت های زبان شما با زبان مادری در خارج از کلاس می کنید.

همه خانواده اقامتگاه ما به طور کامل بررسی و باید یک فرآیند مصاحبه گسترده منتقل می کند. در ABLE منچستر ما فقط خانواده های میزبان که مقدار زیادی از تجربه میزبانی دانشجویان بین المللی استفاده کنید. ما صرف مقدار زیادی از زمان تطبیق دانش آموزان با خانواده میزبان راست برای اطمینان دانش آموزان بهترین اقامت ممکن است.

استاندارد و اجرایی - - اقامتگاه است به دو دسته تقسیم و به طور تمام و یا نیمی از هیئت مدیره در دسترس است.

خوابگاه دانشجویی

این ایده آل برای کسانی که می خواهند در یک محیط پر جنب و جوش جوان و با دانش آموزان دیگر زندگی می کنند. خوابگاههای دانشجویی ما واقع شده است نزدیک به مرکز شهرستان پس از آن آسان برای رسیدن به مدرسه است. این نوع از محل اقامت ارائه می دهد ارزش بسیار خوبی برای پول به عنوان دانش آموزان نزدیک به بسیاری از امکانات رفاهی هستند و می توانند در هزینه های حمل و نقل را نجات دهد.

خوابگاههای دانشجویی ایده آل برای کسانی که می خواهند به برخی از آزادی، به عنوان شما می توانید آیند و می روند به عنوان شما لطفا و همچنین این فرصت به طبخ برای خودتان. زندگی در یک اقامت مناسب برای کسانی که عشق به معاشرت است، که شما به طور معمول با 5-6 نفر دیگر زندگی می کنند و اغلب آنها را از سراسر جهان، بنابراین شما در یک محیط بین المللی زندگی می کنند!

خوابگاههای دانشجویی که یک اتاق خواب خصوصی با حمام و آشپزخانه مشترک و اتاق نشیمن.

آپارتمان دانشجویی

ABLE منچستر تنها آکادمی زبان انگلیسی در منچستر قادر به ارائه به دانش آموزان استفاده منحصر به فرد خود را از یک آپارتمان دانشجوی. آپارتمان 20 دقیقه به دور از مدرسه واقع شده و شامل دو سه اتاق خواب با حمام و آشپزخانه امکانات مشترک. به تازگی بازسازی، آپارتمان یک گزینه بسیار مقرون به صرفه برای دانش آموزان آینده برای تحصیل در ABLE منچستر است.

این آپارتمان است تنها توسط دانش آموزان منچستر ABLE تحت اشغال، بنابراین شما می توانید به آپارمتانی خود را قبل از شما می رسد - ما نیز سعی کنید برای حفظ ترکیبی از ملیت در آپارتمان به طوری که شما می توانید فقط به زبان انگلیسی در خانه صحبت می کنند. این است ایده آل برای کسانی که به دنبال یک گزینه کم هزینه اما می خواهم امنیت اجاره از یک منبع قابل اعتماد است. آپارتمان های ABLE منچستر متعلق بنابراین می تواند در هر دو بلند مدت و کوتاه مدت اجاره.

اجاره خصوصی

اگر شما در حال برنامه ریزی برای در منچستر بماند برای یک دوره طولانی از زمان (یعنی بیش از شش ماه) و یا اگر می خواهید با یک دوست و یا شریک زندگی زندگی می کنند، پس از آن یک اجاره خصوصی می تواند پاسخ. هستند بسیاری از گزینه های موجود برای توجه به همه شرایط و بودجه وجود دارد. ABLE منچستر می تواند کمک و توصیه کسانی که به دنبال اجاره یک خانه یا آپارتمان از طریق یک صاحبخانه خصوصی. فقط کافیست با ما در هنگام رزرو اطلاع دهید. هتل ها و مهمانخانه به عنوان یک شهرستان بزرگ، تعدادی از هتل ها و مهمانخانه در دسترس در هر دو صورت طولانی و کوتاه مدت وجود دارد. در مرکز شهرستان Manchester در طیف گسترده ای از هتل ها را با توجه به همه وجود دارد - لوکس، کسب و کار و بودجه، و ما بیش از شاد برای توصیه و کتاب اقامت هتل خود را به عنوان بخشی از بسته مطالعه خود را. است یک خوابگاه بزرگ نزدیک به مدرسه ای که اتاق خصوصی و تخت در خوابگاه را می توان برای دوره های کوتاه مدت اجاره وجود دارد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
1 - 52 
پاره وقت
تمام وقت
Price
قیمت
- از 5 £ در ساعت
Locations
بریتانیا - Manchester, England
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
بریتانیا - Manchester, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات