Read the Official Description

کلاس های عمومی زبان انگلیسی ما در صبح، 9.15-12.30. شما می توانید 6، 9 و یا 15 ساعت در هفته مطالعه، و یا اضافه کردن کلاس بعد از ظهر را به یک دوره فشرده تر است.

  • آزمون تعیین سطح رایگان
  • ارزیابی هفتگی
  • آموزش به طور منظم با معلم خود را
  • بدون هزینه ثبت نام
  • شروع هر روز، دوشنبه تا جمعه
  • حداکثر 15 دانش آموز در یک کلاس
  • حداقل سن: 16

ما دوره های عمومی زبان انگلیسی طراحی شده اند برای کمک به توسعه مهارت های زبانی خود در راه های جالب و تحریک کننده. این شامل استفاده از چند رسانه ای، نقش بازی می کند و بحث و همچنین پوشش تمام واژگان و دستور زبان مناسب به سطح خود را از مطالعه است. هر هفته شما می توانید انتظار برای پوشش هر چهار مهارت. خواندن، نوشتن، صحبت کردن و گوش دادن.

دانشجویان به تحصیل در متوسط ​​بالا و یا سطح پیشرفته این فرصت را به تمرین برای امتحانات کمبریج FCE یا CAE است. اگر شما علاقه مند در گرفتن یک امتحان کمبریج، لطفا به ما صحبت می کنند.

انجام یک دوره زبان انگلیسی در مرکز شهرستان منچستر معنی است که شما توسط تعداد زیادی از چیزهایی برای دیدن و انجام احاطه شده است. بازدید از موزه ها و دیگر مکان های فرهنگی، بخش مهمی از یادگیری است. آنها به شما اجازه استفاده از زبان انگلیسی خود را در خارج از کلاس درس در حالی که همچنین در مورد تاریخ هیجان انگیز در انگلستان و یادگیری جغرافیا. سفرهای توسط معلم خود را سازماندهی هر مدت و به طور کامل به برنامه درسی یکپارچه شده است.

سطح دوره CEFR IELTS کمبریج
ابتدایی A1 2.0-2.5 -
قبل از متوسط A2 3.0-3.5 KET
حد واسط B1 4.0-4.5 PET
متوسط ​​به بالا B2 5.0-5.5 FCE
پیشرفته C1 6.0-7.0 CAE
درخواست برای این دوره

به سادگی یک فرم درخواست و ایمیل با یک کپی از گذرنامه خود را به کالج اکسل کامل

آیا شما نیاز به محل اقامت؟

ما هر دو اقامتگاه و محل اقامت محل اقامت.

فراموش نکنید!

اگر شما در حال فکر کردن در مورد رفتن به دانشگاه، UKEC، شرکت خواهر ما، می دهد دانشگاه و برنامه کالج مشاوره و خدمات رایگان به دانشجویان اکسل!

نگران نباشید، برای یک قرار ملاقات را در فرم درخواست خود را بپرسید و یا از ما بخواهید که به شما می رسد و ما یک قرار ملاقات برای شما در یک زمان به ترتیب به شما کت و شلوار.

Program taught in:
انگلیسی

See 2 more programs offered by Excel College Manchester »

این دوره Campus based
Start Date
آگوست 2019
Duration
6 - 30 
پاره وقت
تمام وقت
Price
165 GBP
£ 165 تمام وقت، تخفیف به مدت چندین هفته
By locations
By date
Start Date
آگوست 2019
Application deadline

آگوست 2019