انیمیشن، VXF، بازی و VR: مبانی

عمومی

شرح برنامه

درباره ویکی

یک فرصت منحصر به فرد برای روبرو شدن با جهان گرافیکی کامپیوتری و به دست آوردن دانش عمومی در بخش های مختلف آن مانند: انیمیشن، مفهوم هنر، جلوه های ویژه (VFX)، بازی و واقعیت مجازی (VR). یادگیری اتفاق می افتد در طول یک سری از پروژه ها، یعنی، دانش آموز "با انجام" یاد می گیرد، در روش 100٪ عملی و بین رشته ای. این برنامه برای دانشجویانی که در این موضوع علاقه مند هستند ایجاد شده است، اما تجربه کمی دارد یا هیچ تجربه ای ندارد و مایل به حرفه ای شدن یا تغییر حرفه ای می شود.

این دوره در سه بخش تشکیل شده است. در ابتدا عناصر کلیدی مانند: ضبط تصویر، ایجاد مواد اولیه و مفاهیم کلی نرم افزار اصلی مورد استفاده در صنعت است. در این مرحله، حرفه های این مناطق متصور می شوند. در قسمت دوم و سوم، دانشجو یک منطقه خاص را برای توسعه در عمق بیشتر انتخاب می کند: انیمیشن، بازی و یا جلوه های بصری. با مشورت های واقعی، در همکاری با تولید کنندگان بازار، او در همه مراحل پروژه ها تا زمان ارائه به مشتری نهایی شرکت می کند.

نتایج مورد انتظار

 • اصول مهم در زمینه های مختلف گرافیک کامپیوتری: انیمیشن، مفهوم هنر، جلوه های ویژه (VFX)، بازی ها و واقعیت مجازی (VR). این دانش به دانش آموز اجازه می دهد انتخاب های امن در مورد مراحل بعدی برای تخصص در منطقه مناسب برای او
 • قادر به انجام مدیریت پروژه در منطقه است
 • فرمول راه حل مشکلات
 • درک عناصر و مفاهیم اساسی، توان فنی عمومی و زمینه مورد علاقه
 • نمونه کارها شخصی (ShowReel)

برنامه کلاس

سه بار در هفته:

چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت 7:00 صبح تا 11:00 صبح

و شنبه ها از 9 صبح تا 1 صبح

* موضوع تغییر

ساختار دوره

این یک دوره است که به رشته ها تقسیم نشده است، آن را به روش متداول تدریس بریتانیا پی می برد، 100٪ بین رشته ای است و بر روی یادگیری از طریق یک سری پروژه ها متمرکز است. تمام مفاهیم، ​​نظریه ها و عمل به دانش آموزان در طول توسعه آثار، به روش کاملا متفرقه ارائه شده است.

MODULE I: دانش های تخیل، بازی ها و اثرات بصری

 • ضبط تصویر
 • از مواد خام
 • دانش عمومی از نرم افزار اصلی مورد استفاده در صنعت
 • زمینه سازی از حرفه های اصلی برای کمک به دانش آموز در انتخاب منطقه مورد علاقه.

مدول دوم - پروژه لوله

در این مرحله دانش آموزان از خطوط لوله پروژه ها عبور می کنند و مهارت های عمومی و منطقه ای را انتخاب می کنند: بازی ها، انیمیشن ها و یا جلوه های بصری در گروه های خاصی از مناطق. در نهایت تیم ها با یکدیگر همکاری می کنند تا پروژه را نهایی کنند.

مدول سوم - سريع صنايع

هماهنگ کننده با همکاری تولید کنندگان بازار، دانشجویان را با برخی نکات ارائه می دهد. این پروژه ها از ابتدا توسعه می یابند، به دانش آموز اجازه می دهد تا با تمام مراحل تماس، قبل از تولید، تولید و پس از تولید، در حوزه انتخابی مورد نظر خود ارتباط برقرار کند. برای نتیجه گیری دانش آموزان یک مشتری را به مشتری نهایی ارائه می دهند، شبیه سازی تحویل واقعی.

شرایط ثبت نام

نامزدهای پذیرفته شده در فرایند انتخاب می توانند با ارسال اسناد ثبت نام ثبت نام کنند:

 • کپی RG و CPF (یا پاسپورت / RNE برای دانشجویان بین المللی)
 • کپی ثابت اقامت (با کد پستی)
 • 1 عکس 3x4 (یا فایل دیجیتالی در قالب JPG)
 • امضای قرارداد خدمات آموزشی EBAC
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

A Escola Britânica de Artes Criativas (EBAC) é um centro de ensino inovador que oferece cursos de disciplinas criativas, com padrão de qualidade mundial. A EBAC tem parcerias com a University of Hertf ... اطلاعات بیشتر

A Escola Britânica de Artes Criativas (EBAC) é um centro de ensino inovador que oferece cursos de disciplinas criativas, com padrão de qualidade mundial. A EBAC tem parcerias com a University of Hertfordshire (Grã-Bretanha) e o consórcio de escolas de Moscou, formado pelas instituições British Higher School of Art and Design, Moscow Architecture School MARCH, Moscow Film School e Scream School of Computer Graphics. اطلاعات محدود