اوقات فراغت مد - دوره کوتاه

IFA Paris

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اوقات فراغت مد - دوره کوتاه

IFA Paris

دانش آموزانی که در این برنامه شرکت می کنند راه منحصر به فردی برای بازیافت اقلام قبلا غیر قابل پوشیدنی یا لباس های قدیمی را کشف می کنند، ایجاد یک راه پایدار برای خرید، ایجاد و تفکر. در ابتدا این برنامه برای بذر بذر ایجاد شده است، در حالیکه Fashion Upcycled Fashion در حال گسترش این کلاس است، در حال حاضر این فرصت را برای قدم زدن به دنیای مد پایدار ارائه می دهد. از آنجا که مد پایدار آینده خرده فروشی است، آینده ما به ما بستگی دارد که با زباله های نساجی ما دقیق تر باشد. با توجه به سالانه بیش از 21 میلیارد کیلوگرم لباس در دفن زباله های ما (فقط ایالات متحده)، این سرگرمی نه تنها ضروری است، بلکه در سراسر جهان نیز ضروری است. IFA Paris و Born Again Vintage درهای بین المللی مد پایدار را از طریق این کلاس بازسازی لباس و لباس باز خواهد کرد.

اهداف

هنگامی که یک دانش آموز می تواند جین های قدیمی خود را به یک جعبه مد جلو و یا یک ژاکت قدیمی به یک محصول مرسوم، تبدیل می کند، شما در حال باز کردن درب به یک روش جدید برای نگاه به لباس های قدیمی / استفاده می شود. یکی از عجیب ترین عناصر این کلاس این است که هیچ تجربه دوختنی مورد نیاز نیست و تمام سطوح تجربه می توانند مد بازیافتی را ایجاد کنند. دانش آموزان احساس خوبی از خود نشان می دهند که اگر آنها چیزی جدیدی می خواهند، می توانند آن را بدون صرف یک پنی یا رفتن به هر فروشگاه ایجاد کنند. این تغییر نحوه خرید آنها و در نهایت چگونگی دیدن زباله های نساجی خود را می دهد. تغییر شروع می شود کوچک اما تاثیر مداوم است.

استراتژی های آموزشی

دانش آموزان آموزش داده می شود که چگونه با استفاده از قطعات کلیدی پوشاک، ساختن یک لباس را با هم ترکیب کنیم. دانشجویان گزینه های متعددی از پروژه هایی دارند که به تجربه / مهارت هایشان متکی هستند. داشتن دانش آموزان یک قطعه پوشاک را با قطعه جدا می کند - بازخوانی می کند که چگونه یک لباس ساخته می شود.

هنگامی که هر لباس به طور کامل از بین می رود، دانش آموزان با کمک من تعیین می کنند که کدام عناصر کلیدی لباس مورد نظر خود را می خواهند و قطعاتی که می خواهند از آن دور بمانند.

سپس قطعه ها دوباره ساخته می شوند و یک لباس کاملا متفاوت می سازند، قطعات جدا شده به عنوان پارچه ای اضافی مورد نیاز برای زیبایی لباس به پایان رسید. بیشتر به تمام قطعه اصلی استفاده می شود و / یا ایده ها به استفاده از پارچه های باقی مانده داده می شود. این مفهوم فاضلاب صفر را آموزش می دهد.

آنچه در پایان یاد می گیرند این است که با کمی کار و خلاقیت می توانید چیز جدیدی را از چیزی که لباس های قدیمی و قدیمی دیده اید، دوباره به همان شیوه دیده نشوند.

برای اطلاعات بیشتر لطفا https://www.ifaparis.com/courses/short/upcycling-fashion را ببینید

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی October 22, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
جولای 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
1,500
Locations
فرانسه - Paris, Île-de-France
تاریخ شروع : جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
جولای 2019
فرانسه - Paris, Île-de-France
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات