ایجاد نام تجاری و ارزش از طریق روش های کسب و کار پایدار

عمومی

3 مکان موجود

شرح برنامه

همکاری با برنامه مدیریت خرده فروشی دانشکده مایکل جکسون فاستر و اتاق بازرگانی سیاتل بزرگ.

چرا بزرگترین خرده فروشان در جهان در حال رشد پایدار در طول زنجیره ارزش خود هستند؟ چه چیزی می تواند در مورد اقدامات پایداری از شرکت های بزرگ مانند Wal-Mart، Target، Home Depot، IKEA، Starbucks و REI یاد بگیرد؟ چگونه سیاستهای پایدار بر ارزش تجاری و ارزش تجاری تاثیر می گذارند؟ مزایای مالی و استراتژیک از پذیرش پایداری چیست؟

این سمینار دو روزه فشرده به بررسی اینکه چرا و چگونه بسیاری از کسب و کار موفق ترین کشور است، پایداری را به عملیات و استراتژی های نام تجاری خود پیوند می دهد. شما با درک روشنی از اصول کلیدی پایداری و نیز ابزارهای خاصی برای شروع یک برنامه برای سازمان خود، خواهید فهمید. اگر شما در حال حاضر سیاست های پایداری دارید، می توانید مراحل بعدی و نحوه اندازه گیری کارایی آنها در کسب و کار، جامعه و جهان طبیعی را بیاموزید.

موضوعات متمرکز

مورد کسب و کار برای پایداری: مزایا و رانندگان - مزایای کسب و کار از پایداری چیست؟ عوامل موثر بر نگرانی رو به رشد مسئولیت های شرکت ها و پایداری چیست؟ کشف کنید که پایداری در حال تبدیل شدن به بخشی از استراتژی و عملیات برخی از بزرگترین نام ها در کسب و کار است.


چارچوب برای درک پایداری - شناسایی طیف وسیعی از الگوهای ذهنی پیشرو و پیشرو و ابزار تفکر برای درک و اجرای پایداری از جمله: گام طبیعی، سرمایه داری طبیعی، گهواره به مهد و سیستم های مدیریت پایدار.


محصول و زنجیره تامین - درک نگرانی های رو به رشد عمومی در مورد یکپارچگی زنجیره تامین خرده فروشی - از جمله اقدامات کار در تولید محصول، مواد شیمیایی در هر دو محصولات و بسته بندی، پس زمینه محصولات زیست محیطی و پایان عمر قرار دادن هر محصول. این مسائل اساسی مجوز مداوم برای بسیاری از خرده فروشان و تأمین کنندگان را تحت تاثیر قرار می دهد.

فروشگاه عملیات و امکانات - حرکت به امکانات پایدار و عملیات فروشگاه یکی از داغ ترین روند در کسب و کار امروز است. آیا شما از محل های متعلق به یا اجاره می کنید، شما باید اصول عملیات و امکانات پایدار - از جمله LEED: رهبری در طراحی انرژی و محیط زیست - و نحوه بهره گیری از آنها را درک کنید.


چیدن میوه پایین آویزان - بهترین شیوه برای به دست آوردن مزایای مالی اولیه از پایداری چیست؟ یادگیری اصول بهره وری اقتصادی - بهبود خط پایین در حالی که کاهش ریزمواد زیست محیطی کسب و کار شما.


تغییر فرهنگ سازمانی - چگونه بسیاری از ابتکارات تغییر می کنند، چرا که شرکت ها در اصول و شیوه های تغییر فرهنگ موثر و بلندمدت غلبه می کنند؟ در مورد شیوه های موثر برای اطمینان از اینکه پیشرفت هایی که شما پیاده سازی می کنید، خود را پایدار می بینید.


معیارها و اندازه گیری - شما می خواهید بدانید و مشتریان شما می خواهند اثبات: آیا شما واقعا به سمت پایداری بیشتر حرکت می کنید؟ در مورد اصول و شیوه های اندازه گیری پیشرفت در زمینه پایداری اطلاعات برای برآوردن بسیاری از ذینفعان - از اعضای هیئت مدیره خود به شهروندان نگران در جوامعی که در آن فعالیت می کنید مطلع شوید.

مزایای حضور

بازگشت به کار مجهز به استراتژی ها و ابزارهای جدید برای:

 • درک نیازهای پایداری در بازار امروز
 • ارزش کسب و کار و مزایای پایداری را بیاموزید
 • پایداری را به نام تجاری و بازاریابی ادغام کنید
 • از طریق پایداری برنامه ریزی شده، نتایج مالی بیشتری کسب کنید
 • ارزش کسب و کار پایدار را اندازه گیری و ارتباط دهید
 • یک استراتژی پایدار مؤثر را ایجاد کنید

چرا شرکت ها حمایت می کنند؟

سازمان هایی که مدیران و مدیران را برای شرکت در برند و ارزش گذاری ساختمان از طریق فعالیت های کسب و کار پایدار کسب می کنند، سمینار دانش را برای به دست آوردن ارزش شرکت، ارتقاء هویت نام تجاری و مدیریت ریسک سازمانی به دست می دهد. مزایای دیگر عبارتند از: توانایی بهبود روابط مشتری و روابط اجتماعی و همکاری با تامین کنندگان و مشتریان از طریق آگاهی بیشتر از عملکرد پایدار و دانش فنی.

مخاطب هدف

 • مدیران ارشد سازمان ها برای موفقیت مداوم، سودآوری و بقای طولانی مدت شرکت خود پاسخگو هستند
 • مدیران خرده فروشی مسئول اجرای استراتژی شرکت ها و همچنین پاسخ به طرز تفکر و انتظارات مصرف کننده است
 • مدیران مارک ها، طراحان محصول و متخصصین بازاریابی که می خواهند ارزش پایداری را ارتباط دهند
 • مشاوران حرفه ای، مانند وکلا و حسابداران، که نیاز به درک استانداردهای در حال تغییر مسئولیت خرده فروشی را دارند
 • مدیران املاک و مستغلات و کارآفرینانی که می خواهند جنبش رو به رشد را به سوی پایداری خرده فروشی درک کنند، از جمله روند به سمت استانداردهای LEED در حوزه های مستقل و اجاره ای
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The Michael G. Foster School of Business at the University of Washington, located in Seattle, ranks among the top business schools in the United States. Founded in 1917, the School has more than 46,00 ... اطلاعات بیشتر

The Michael G. Foster School of Business at the University of Washington, located in Seattle, ranks among the top business schools in the United States. Founded in 1917, the School has more than 46,000 alumni. Each year about 2,500 students enroll in our undergraduate and graduate programs, and over 1,000 participate in Executive Education. Mission Statement We are an entrepreneurial learning community dedicated to the creation, application, and sharing of knowledge that places special emphasis on dynamic and global business environments. اطلاعات محدود
سیاتل , سئول , سانفرانسیسکو + 2 بیشتر کمتر