ایکائو-EASA البته تبدیل CPL / IR / MEP

Global Aviation

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ایکائو-EASA البته تبدیل CPL / IR / MEP

Global Aviation

آقا عزیز، اول از همه، از شما سپاسگزارم از توجه شما. اجازه بدهید خودمان را معرفی کنم. حمل و نقل هوایی جهانی از قدیمی ترین آکادمی خلبان حرفه ای در یونان، یک سازمان حمل و نقل هوایی بین المللی با 20 سال تجربه در آموزش خلبانی حرفه ای است. حمل و نقل هوایی جهانی در فرودگاه هواپیمایی کشوری از هیاهو (LGMG)، آتن، یونان قرار گرفته و EASA تایید برای ارائه به خلبان هواپیما دوره های آموزشی تجاری مانند ATPL مجتمع، ATPL مدولار، CPL، IR، MEP و MCC. به عنوان نماینده انحصاری پیپر هواپیما در یونان و بالکان، از سال 1997، حمل و نقل هوایی جهانی با استفاده از یک ناوگان مدرن از 6 واحد، 2 هواپیما آموزش چند موتور و 2 شبیه سازی FNPT II پرواز (از جمله MCC) که در فرودگاه هواپیمایی کشوری از بر هیاهو در آتن یونان. همه آموزش های نظری و پرواز می گیرد در آتن، یونان، که در آن آب و هوا اجازه می دهد تا ما را به پرواز در اطراف 350 روز در سال است. علاوه بر این، حمل و نقل هوایی جهانی یک مرکز تعمیر و نگهداری EASA تایید و تنها گواهی مرکز خدمات پیپر در منطقه است. به شرح زیر میباشد ارائه مختصری از دوره تبدیل وجود دارد. اطلاعات بیشتر در فایل پیوست در دسترس هستند. خلبان تجاری مجوز ایکائو تبدیل یک دوره واحد که در آن دانش آموز ایکائو CPL (A) IR / MEP نگه می دارد و پس از اتمام آموزش او اهدا خواهد شد قسمت-FCL CPL (A) IR / MEP با ATPL نظریه اعتباری است. قبل از شرایط ورود  ارائه ما یک کپی از ایکائو CPL (A) IR / MEP با ابزار رتبه و چند موتور کلاس امتیاز  ارائه ما یک کپی از ایکائو پزشکی (کلاس 1) گواهی  ارائه ما یک کپی از EASA پزشکی (کلاس 1 ) گواهی  ارائه ما یک کپی از یک خلبان سفرنامه  ارائه ما تأیید اصالت مجوز از CAA ایکائو که  ایکائو مجوز خود را صادر کرده اند حداقل 200 ساعت مدت زمان پرواز کل، از جمله حداقل 50 ساعت آموزش ساز و کل 100 ساعت به عنوان خلبان در فرماندهی، که حداقل 50 ساعت در کشور به عنوان خلبان در فرماندهی و یک صلیب کشور سفر 300 نیوتن متر با دو توقف در فرودگاه از فرودگاه پایه  ما ارائه یک فتوکپی از گذرنامه یا کارت و دو (2 ) عکس آموزش نظری: برای آموزش تجاری نظری برای ATPL (A)، قبل از انجام معاینه رسمی ATPL نوشته شده، دانش آموز را در فاصله سه ماه تکمیل یادگیری آموزش نظری تجاری. 14 نفر ATPL هستند: (010) قانون هوایی، (021) هواپیما دانش عمومی، (022) ابزار و الکترونیک، (031) عملکرد پرواز و برنامه ریزی - موازنه جرم و، (032) عملکرد، (033) برنامه ریزی پرواز و مانیتورینگ ، (040) عملکرد انسان و محدودیت ها، (050) هواشناسی، (061) عمومی ناوبری، (062) رادیو ناوبری، (070) روش های عملیاتی، (081) اصول پرواز، (091) VFR ارتباطات، و (092) IFR ارتباطات. این دوره از مطالعه خود، کار در کلاس درس، آموزش تصویری بین فعال و امتحانات نمونه تشکیل می دهند. البته نظری با استفاده از مواد بریستول GS (CBT). مدت زمان آموزش نظری 3 ماه است.

مورد نیاز برای تکمیل دوره عبارتند از: • حداقل مدت 3 ماه از ثبت نام تکمیل شده است. • هر دو ماژول باید شده اند با موفقیت (پیشرفت درسی بیش از 90٪) از طریق CBT تکمیل شوند. • یک نتیجه به طور متوسط ​​از حداقل 75٪ از هر آزمون پیشرفت موضوع از طریق CBT ارائه شده است. • نتیجه آزمون نمونه نهایی از حداقل 75٪ به هر موضوع از طریق CBT در طول سخنرانی خصوصی در حال وقوع در یونان فراهم و یا.

روش برنامه اولیه به HCAA برای امتحانات: • دانش آموز با یک ایمیل مطلع خواهد کرد، حمل و نقل هوایی جهانی بعد از شرایط فوق هستند دیدار کرد. • حمل و نقل هوایی جهانی خواهد شد به برنامه اولیه به HCAA در 5 روز کاری ارسال کنید. این به طور معمول یکی دیگر از 15 روز کاری برای HCAA به روند برنامه و اجازه می دهد که دانش آموز به شرکت در امتحان بعدی در دسترس نشسته طول می کشد. آموزش پرواز: برای آموزش پرواز از این دوره، دانش آموز را 30 ساعت آموزش پرواز کامل، از جمله آموزش ابزار 15 ساعت و 15 ساعت مانور VFR. مدت زمان آموزش پرواز 2 هفته است. معاینه پزشکی شما نیاز به یک مرکز پزشکی حمل و نقل هوایی به شما برای کلاس 1 اولیه پزشکی را بررسی کند. http://globalaviationsa.com/students/medical/ اسکان جهانی حمل و نقل هوایی فراهم می کند گزینه های محل اقامت برای دانشجویان بین المللی خود را با توجه به نیازهای خود: برای کسب اطلاعات در مورد گواهی پزشکی آزمون لینک به وب سایت ما دنبال کنید. برای اطلاعات در مورد محل سکونت و محل اقامت به دنبال لینک به وب سایت ما: http://globalaviationsa.com/students/accommodation/ ویزا صدور این روش برای درخواست ویزا ساده است. شما به ما گذرنامه خود را ارسال، و سپس پرداخت سپرده از 1/3 (€ 3900) از کل شهریه به حساب بانکی ما، مورد نیاز مقامات یونانی به منظور واجد شرایط برای ویزای دانشجویی (نوع د) اعمال می شود. هنگامی که ما پرداخت خود را دریافت می کنید، ما به شما ارسال و دعوت نامه با آن حرف (همراه با حساب بانکی خود را نشان می دهد که سپرده از پول) شما یک وقت ملاقات به سفارت یونان (یا کنسولگری) در کشور شما و شما شروع به این روش از صدور ویزا. روش صدور ویزا ممکن است تا 3 ماه طول می کشد (مدت زمان است که بسته به چک های امنیتی نرم افزار خود را هر چند با مقامات یونانی رفتن). اگر شما نیاز به کمک با فرایند صدور روادید لینک به وب سایت ما را دنبال کنید: http://globalaviationsa.com/students/international/ برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید دوباره.

با احترام،

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
10 
تمام وقت
Price
قیمت
9,000 EUR
مجموع هزینه آموزش
Locations
یونان - Pireas, Piraeus
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
یونان - Pireas, Piraeus
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات