بازاریابی استراتژیک دوره کوتاه

London School Of Design And Marketing

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بازاریابی استراتژیک دوره کوتاه

London School Of Design And Marketing

شرکت ها از بازاریابی استراتژیک استفاده می کنند تا شناسایی و پیدا کردن راه هایی برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود باشد. مدیران و مدیران بازاریابی از بازاریابی استراتژیک برای ایجاد طرح بازاریابی برای بهبود عملکرد کسب و کار و افزایش سود استفاده می کنند.


واحدها: 20/>

مدت زمان: 5 روز (35 ساعت) با یک جزء عملی


بررسی اجمالی/>


طراحی و در اختیار مدیران، مدیران، کارآفرینان و افرادی است که علاقه مند به آموزش عملی با کاربرد واقعی در بازاریابی استراتژیک، مدیریت و تجارت هستند. این برنامه برای دوره بازاریابی استراتژیک بازاریابی ما دانش، راه های جدید مدیریت و برنامه ریزی بازاریابی استراتژیک را فراهم می کند تا شرکت کنندگان بتوانند امروز با بزرگترین چالش ها مواجه شوند./>

دوره استراتژیک بازاریابی فشرده ما عناصر اصلی استراتژی بازاریابی را بررسی می کند و می بیند که چگونه شرکت ها ایجاد شده و مزیت رقابتی را از طریق توسعه استراتژی های بازاریابی حفظ می کنند. شرکت کنندگان ما به منظور توسعه تفکر استراتژیک و تفسیر عناصر مختلف چنین فرایندی، ارتباط ماموریت، بینش و اهداف با تقسیم بندی، موقعیت (STP)، ارائه رقابتی و بازارهای هدف را به چالش می کشد.

یک تحلیل استراتژیک برای توسعه استراتژی بازاریابی حیاتی است و باید با روندهای اصلی در محیط بازاریابی شرکت سازگار باشد.


معلم چند زبانه/>


مقالات دوره ای نوشته شده در زبان انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی موجود است./>


برنامه/>


روز اول/>

محیط زیست، تجزیه و تحلیل داخلی و نقطه

در مولفه روز اول، ما محتویات تجزیه و تحلیل داخلی و خارجی سازمان ها را به عنوان یک درک عمیق از هر عنصر تشکیل دهنده و تعامل در بازار که شرکت کنندگان را قادر می سازد تا استراتژی های بازاریابی موثر را توسعه دهند، در نظر می گیریم. طبیعت و تنظیم یک استراتژی بازاریابی مورد بررسی قرار می گیرد و همچنین سهم ایجاد همکاری ارزش و رسانه های اجتماعی. توسعه یک استراتژی بازاریابی به سازمان ها امکان می دهد موقعیت ستراتیژیکی در مورد محیط خارجی، منابع، مهارت های داخلی، انتظارات و نفوذ طرفین ذینفع ایجاد کند. رویکرد به روش های تحقیق بازار برای درک انواع مختلف مشتریان و نیز شناسایی رقبا ضروری است.


روز دوم/>

تقسیم بندی، موقعیت و بازار

در این جزء، ما در مورد روند مدیریت بازاریابی استراتژیک (SMM)، یعنی گزینه ها و تصمیمات استراتژیک بحث خواهیم کرد. هدف درک پایه های اساسی است که راهبرد های آینده را هدایت می کند. شرکت کنندگان در مورد سودآوری نقاط قوت سازمان برای به دست آوردن سرمایه در فرصت های خارجی و / یا تهدید به حداقل می رسانند در حالی که سرمایه گذاری در فرصت های غلبه بر بزرگترین ضعف سازمان ها را درک می کنند. برای این منظور، ما به مفاهیم مانند تقسیم بندی و موقعیت سازمان می پردازیم و به ایجاد یک استراتژی بازاریابی رقابتی با استفاده از تکنیک های تحقیق و مدل سازی می پردازیم که ممکن است برای تقسیم بندی و موقعیت سازی عملی شود. در نهایت، شرکت کنندگان یاد خواهند گرفت که ارزیابی جذابیت بازار و همچنین موقعیت رقابتی شرکت ایجاد کنند.


روز 3/>

مزایای رقابتی و نوآوری

در جزء شماره سه، شرکت کنندگان ما یاد خواهند گرفت که مزایای رقابتی سازمان را با استفاده از روش های خاص برای ایجاد مزیت رقابتی شناسایی کنند. استراتژی اصلی به دنبال ترکیب جدید بازاریابی از طریق تجزیه و تحلیل عناصر زیر است: محصول، قیمت، محل و ارتقاء. هر یک از این عناصر باید به یک برنامه بازاریابی منسجم و جامع کمک کند که ارتباط و ارزش مورد نظر را برای مشتریان ارائه می دهد. در نهایت، عوامل نوآوری را بررسی خواهیم کرد. این یکی از مهمترین نگرانی ها برای هر سازمان است و همچنین تاثیر آن در توسعه یک مزیت رقابتی.


روز 4/>

استراتژی های بازاریابی رابطه

یکی از مهمترین روندها در تفکر بازاریابی و بازاریابی در چند سال گذشته تغییر در رویکرد برای رسیدن به معاملات فردی است تا روابط بلندمدت با مشتریان برقرار شود. در حالی که بازاریابی معاملات به یک فروش واحد مربوط می شود، بازاریابی رابطه به ارتباط با مشتری بستگی دارد که منجر به عود کسب و کار / خرید و همچنین ایجاد فرصت هایی برای توسعه کسب و کار اضافی می شود. پس از درک اهمیت ارتباط با مشتری، زمان برای شرکت کنندگان فراهم می شود تا نحوه اجرای استراتژی های بازاریابی را به گونه ای اجرا کنند که حتی در یک سازمان راهبردهای متفاوت برای شرکت ها یا محصولات مختلف ممکن است ضروری باشد.


روز 5/>

پیاده سازی پروژه نهایی

در روز آخر، مشارکت کنندگان ما با مشارکت در مورد مطالعه، با استفاده از هر مفاهیم، ​​تمرین و روش در طول دوره، به چالش خواهند پرداخت. در نهایت، هر شرکت کننده دعوت خواهد شد تا کار خود را ارائه دهد، در مورد ایده ها و اشکال جدیدی از فعالیت در بازار بحث و گفتگو کند.


توجه: هر شرکت کننده یک گواهینامه / دیپلم مشارکت دریافت می کند و می تواند از یک تخفیف ثبت نام در یکی از دوره های LSDM معتبر برای 12 ماه لذت ببرد./>


قیمت/>

همه چیز شامل: آموزش و پرورش، دوره فشرده، قهوه روزانه روزانه، منابع تحصیلی و گواهی نهایی

شرایط:

قیمت 1 تا 30 آوریل

قیمت 2 تا 23 مه

قیمت سوم: بعد از تاریخ

پرداخت با انتقال سیم

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • اسپانیایی
  • پرتغالی


آخرین به روز رسانی March 29, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
ژوئن 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
1,000 GBP
1 قیمت تمام شامل: لندن £ 1.000، مادرید £ 890، پورتو: £ 890. قیمت دوم شامل: لندن 1.100 £، مادرید 990 £، پورتو: 990 £. 3 قیمت تمام شامل: لندن 1.250 £، مادرید 1.100 £، پورتو: 1.100 £. همان روز All Inclusive: لندن 1.500 £،
Locations
اسپانیا - Madrid, Community of Madrid
تاریخ شروع : ژوئن 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
بریتانیا - London, England
تاریخ شروع : ژوئن 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
پرتغال - Porto, Porto District
تاریخ شروع : ژوئن 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
ژوئن 2019
بریتانیا - London, England
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
اسپانیا - Madrid, Community of Madrid
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
پرتغال - Porto, Porto District
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات