شرکت ها از بازاریابی استراتژیک استفاده می کنند تا شناسایی و پیدا کردن راه هایی برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود باشد. مدیران و مدیران بازاریابی از بازاریابی استراتژیک برای ایجاد طرح بازاریابی برای بهبود عملکرد کسب و کار و افزایش سود استفاده می کنند.


واحدها: 20

مدت زمان: 5 روز (35 ساعت) با یک جزء عملی

دوره کلاس درس در لندن، مادرید و پورتو تدریس می شود

به زودی اعلام می شود - از وب سایت LSDM بازدید کنید


بررسی اجمالی


طراحی و در اختیار مدیران، مدیران، کارآفرینان و افرادی است که علاقه مند به آموزش عملی با کاربرد واقعی در بازاریابی استراتژیک، مدیریت و تجارت هستند. این برنامه برای دوره بازاریابی استراتژیک بازاریابی ما دانش، راه های جدید مدیریت و برنامه ریزی بازاریابی استراتژیک را فراهم می کند تا شرکت کنندگان بتوانند امروز بزرگترین چالش ها را تجربه کنند.

دوره استراتژیک بازاریابی فشرده ما عناصر اصلی استراتژی بازاریابی را بررسی می کند و می بیند که چگونه شرکت ها ایجاد شده و مزیت رقابتی را از طریق توسعه استراتژی های بازاریابی حفظ می کنند. شرکت کنندگان ما به منظور توسعه تفکر استراتژیک و بیان عناصر مختلف چنین فرآیند، ارتباط ماموریت، بینش و اهداف با تقسیم بندی، موقعیت (STP)، ارائه رقابت و بازارهای هدف را به چالش می کشد.

یک تحلیل استراتژیک برای توسعه استراتژی بازاریابی حیاتی است و باید با روندهای اصلی در محیط بازاریابی شرکت سازگار باشد.


معلم چند زبانه

مقالات دوره ای نوشته شده در زبان انگلیسی، اسپانیایی و پرتغالی موجود است.


برنامه


روز اول

محیط زیست، تجزیه و تحلیل داخلی و نقطه

در مولفه روز اول، ما محتویات تجزیه و تحلیل داخلی و خارجی سازمان ها را به عنوان درک عمیق از هر عنصر تشکیل دهنده و تعامل در بازار که شرکت کنندگان را قادر می سازد تا استراتژی های بازاریابی موثر را توسعه دهند، در نظر می گیریم. طبیعت و تنظیم یک استراتژی بازاریابی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و همچنین سهم همکاری ایجاد ارزش و رسانه های اجتماعی. توسعه یک استراتژی بازاریابی به سازمانها امکان می دهد موقعیت ستراتیژیکی در مورد محیط خارجی، منابع، مهارت های داخلی، انتظارات و نفوذ طرفین ذینفع ایجاد کند. رویکرد به روش های تحقیق بازار برای درک انواع مختلف مشتریان و نیز شناسایی رقبا حیاتی خواهد بود.


روز دوم

تقسیم بندی، موقعیت، و بازار

در این جزء، ما در مورد روند مدیریت بازاریابی استراتژیک (SMM)، یعنی گزینه های استراتژیک و تصمیمات بحث خواهیم کرد. هدف درک پایه های اساسی استراتژی های آینده است. شرکت کنندگان در مورد سودآوری نقاط قوت سازمان برای به دست آوردن سرمایه در فرصت های خارجی و / یا تهدید به حداقل رساندن در حالی که سرمایه گذاری در فرصت های غلبه بر بزرگترین ضعف سازمان ها را درک می کنند، درک خواهند شد. برای این منظور، ما به مفاهیم مانند تقسیم بندی و موقعیت سازمان می پردازیم و به ایجاد یک استراتژی بازاریابی رقابتی با استفاده از تکنیک های تحقیق و مدل سازی می پردازیم که ممکن است برای تقسیم و موقعیت سازی عملی شود. در نهایت، شرکت کنندگان یاد خواهند گرفت که ارزیابی جذابیت بازار و همچنین موقعیت رقابتی شرکت را ایجاد کنند.


روز 3

مزایای رقابتی و نوآوری

در مولفه شماره سه، شرکت کنندگان ما یاد خواهند گرفت که مزایای رقابتی سازمان را با استفاده از روش های خاص برای ایجاد مزیت رقابتی شناسایی کنند. استراتژی اصلی به دنبال ترکیب جدید بازاریابی از طریق تجزیه و تحلیل عناصر زیر است: محصول، قیمت، محل، و ارتقاء. هر یک از این عناصر باید به یک برنامه بازاریابی منسجم و جامع کمک کند که ارتباط و ارزش مورد نظر را برای مشتریان ارائه می دهد. در نهایت، ما عوامل نوآوری را بررسی خواهیم کرد. این یکی از مهمترین نگرانی ها برای هر سازمان و نیز تأثیر آن در توسعه یک مزیت رقابتی است.


روز 4

استراتژی های بازاریابی رابطه

یکی از مهمترین روندها در تفکر و تجربیات بازاریابی در چند سال اخیر تغییر در رویکرد برای رسیدن به معاملات فردی است تا روابط بلند مدت با مشتریان برقرار شود. در حالی که بازاریابی معاملات به یک فروش واحد مربوط می شود، بازاریابی رابطه به ارتباط با مشتری بستگی دارد که منجر به عود کسب و کار / خرید و همچنین ایجاد فرصت هایی برای توسعه کسب و کار اضافی می شود. پس از درک اهمیت رابطه با مشتری، زمان برای شرکت کنندگان فراهم می شود تا چگونگی پیاده سازی استراتژی های بازاریابی را بیان کنند، حتی در یک سازمان، استراتژی های مختلف برای شرکت ها یا محصولات مختلف ممکن است ضروری باشد.


روز 5

پیاده سازی پروژه نهایی

در روز آخر، شرکت کنندگان ما به چالش کشیده خواهند شد که با استفاده از هر مفاهیم، تمرین و روش در طول دوره، مورد مطالعه قرار گیرند. در نهایت، هر شرکت کننده دعوت خواهد شد تا کار خود را ارائه دهد، در مورد ایده ها و اشکال جدیدی از فعالیت در بازار بحث و گفتگو کند.


قیمت

همه چیز شامل: آموزش و پرورش، دوره فشرده، قهوه روزانه روزانه، منابع تحصیلی و گواهی نهایی

شرایط:

1 قیمت تا 30 روز قبل از تاریخ شروع

2 قیمت تا 15 روز قبل از تاریخ شروع

قیمت 3 تا 7 روز قبل و بعد از تاریخ

پرداخت با انتقال بانک

برنامه آموزش در:
انگلیسی
اسپانیایی
پرتغالی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط London School Of Design And Marketing »

آخرین به روز رسانی April 17, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
اوت 2019
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
1,000 GBP
1 قیمت تمام شامل: لندن £ 1.000، مادرید £ 890، پورتو: £ 890. قیمت دوم شامل: لندن 1.100 £، مادرید 990 £، پورتو: 990 £. 3 قیمت تمام شامل: لندن 1.250 £، مادرید 1.100 £، پورتو: 1.100 £. همان روز All Inclusive: لندن 1.500 £،
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اوت 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اوت 2019

سپتامبر 2019

اکتبر 2019

LSDM Presentation

Partnership with University for the Creative Arts

LSDM Student Testimonials