بازاریابی مد - ترم پاییز

IED – Istituto Europeo di Design Florence

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بازاریابی مد - ترم پاییز

IED – Istituto Europeo di Design Florence

این مد برنامه ترم بازاریابی در IED فلورانس یک مقدمه منحصر به فرد، متمرکز و عملی برای صنعت مد و نقش مرکزی بازاریابی است. این موضوع از طریق دوره های ارائه شده توسعه یافته، شرکت های انتخاب شده برای همکاری و پروژه ای است که نتیجه گیری ترم.

روش IED دانش آموزان ارائه می دهد فرصت منحصر به فرد به کار به طور مستقیم با متخصصان صنعت به عنوان بخشی از تجربه علمی و به لطف توسعه حرفه ای خود را به روابط بلند مدت با مد و طراحی صنعت رهبران ایتالیایی.

مرکز تطبیق این فلسفه آموزش و پرورش شامل حرفه ای ها و صنعت، برنامه ترمینال بازاریابی IED Florence Fashion با LUISAVIAROMA همکاری می کند. LUISAVIAROMA (فلورانس) یکی از بزرگترین خرده فروش لباس های لوکس تجارت الکترونیکی است که از مهمترین طراحان جهان است.

برنامه - درسها از دوشنبه تا جمعه، تمام وقت.

هدف - برنامه ترم بازاریابی مد برای دانش آموزان فعلی، فارغ التحصیلان و متخصصانی که به دنبال تعریف و یا کسب مهارت ها و دیدگاه های جدید هستند، باز است. هیچ پیش نیاز برای ورود به این برنامه وجود ندارد.

روش و ساختار - تمرکز برنامه ترمینال بازاریابی مد از طریق دوره های ارائه شده، شرکت هایی که برای همکاری انتخاب شده اند و پروژه ای که ترم را به پایان می رساند، توسعه می یابد. دوره مهم و موضوعاتی مانند نام تجاری و بازاریابی مد، که پایگاه برای ایجاد برنامه های بازاریابی موثر و استراتژیک، فلسفه نام تجاری منسجم و ساخت و ساز تصویر و در نهایت فروش خوبی خواهد شد به طور کامل در کلاس درس تحت پوشش و همچنین در کار پروژه دانشجویی استفاده می و سخنرانیها.

دانش آموزان در ارتباط با تولید کنندگان مد تولید تولید شده در ایتالیا کار خواهند کرد و به منظور برقراری ارتباط و ترویج ارزش های ملموس و غیرمترقبه محصول لوکس ایتالیایی در بازار مد جدید، به شیوه ای ابتکاری عمل خواهند کرد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی August 30, 2017
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
Duration
مدت زمان
15 
تمام وقت
Price
قیمت
7,000 EUR
Locations
ایتالیا - Florence, Tuscany
تاریخ شروع: سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
ایتالیا - Florence, Tuscany
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات