Read the Official Description

این دوره در زبان انگلیس برگزار می شود.

ارتباطات مد و بازاریابی - کاهش مصرف متمرکز بر دو عامل اصلی است که تعیین می کند که آیا مارک های که در سیستم مدون رقابت می کنند موفق خواهد بود یا خیر. هدف آن آموزش حرفه ای ها برای ایجاد و مدیریت استراتژی های ارتقاء یکپارچه، نظارت بر کمپین های تبلیغاتی، حفظ روابط با رسانه ها و دیگر کارکنان حرفه ای در این زمینه، سازماندهی رویدادها و نمایش باند می باشد.

این دوره با همکاری LUISAVIAROMA ، یکی از بهترین وب سایت های تجارت الکترونیک ایتالیایی برای سبک لوکس در سراسر جهان برگزار می شود.

فلورانس نقطه کانونی رنسانس ایتالیا و خانه ای است که به یک بنیاد فرهنگی، هنری و معماری باور نکردنی تبدیل شده است. این سنت های افتخار هنوز هم بخشی از ساختار اقتصادی و خلاقانه هستند و جزء اساسی برنامه درسی هستند. به همین دلیل است که فلورانس بیش از سایر شهرهای هنری، منحصر به فرد الهام بخش میراث هنری و فرهنگی را ارائه می دهد که به عنوان زمینه ای برای برنامه سال تحصیلی ارائه می شود.

پروژه های ویژه - در آخرین نسخه های برنامه های سال تحصیلی، همکاری ها شامل شرکت هایی مانند LUISAVIAROMA، Fendi، Guess Europe، Emilio Pucci، Emilio Cavallini، Gold، Targetti، Elisabetta Franchi، Calvin Klein underwear، Versace، The Mall، I Gigli و خیلی های دیگر.

برنامه - درس از دوشنبه تا جمعه، تمام وقت اجرا می شود.

هدف - برنامه ارتباطات و بازاریابی مدرن سال تحصیلی به متخصصین جوان که مایل به بهبود رقابت و یا تغییر جهت حرفه ای خود هستند، مورد هدف قرار می گیرد. دانش آموزانی که مایل به کسب پایه ارتباطات و بازاریابی در زمینه مد برای آموزش مداوم یا ورود به دنیای کارگر هستند؛ و دانشجویان مد، ارتباطات و بازاریابی که مایل به بررسی ویژگی های دنیای مد در حوزه انتخابی خود هستند.

ساختار و روش شناسی - در IED Firenze دانش آموزان امکان ثبت نام در هر دو ترم متوالی برای ایجاد یک سال تحصیلی است.

  • بازاریابی مد - پاییز نیمه مد ارتباطات - نیمه بهار
  • بازاریابی مد - پاییز نیمه شب مدل لباس - بهار semester
  • مد جدید رسانه - پاییز نیمه مد ارتباطات - نیمه بهار
  • مد جدید رسانه - پاییز نیمه مد یک ظاهر طراحی شده - نیمه بهار بهار

ارتباطات مد و بازاریابی - سال تحصیلی به عنوان یک برنامه متمرکز و متمرکز تشکیل شده است که از طریق دوره هایی طراحی می شود که هدف آن آماده سازی شرکت کنندگان برای کار در دنیای مد است. این در کلاس ها و پروژه های ویژه ای که شرکت کنندگان در کنار شرکت های واقعی و چهره های حرفه ای کار می کنند، با مسائل واقعی مواجه شده و مهارت های حل مسئله و تجزیه و تحلیل آنها را بهبود می بخشد. سال تحصیلی نیز پایه محکمی را برای شرکت کنندگان که مایل به تحصیلات خود هستند، ارائه می دهد. این برنامه بر موضوعات خاص مربوط به مناسبات بخش مد با توجه به تصویر ارتباطی و روابط عمومی، بازاریابی بصری، برنامه های تجاری، قیمت گذاری و برنامه ریزی استراتژیک از طریق رسانه های سنتی و جدید تمرکز خواهد کرد.

این دوره ها با هدف ارائه رویکرد متقابل و چند بعدی لازم برای موفقیت در سیستم مد، از جمله دوره های خاص در مبانی ارتباطات مد، رسانه های جدید (ارتباطات دیجیتالی - تمرکز بر وبلاگ نویسی مد) و برنامه ریزی رویداد ضروری است. جنبه های رسانه های اجتماعی توسط مشارکت با Luisaviaroma و راه حل های آوانگارد توسعه یافته است که صنعتگران فلورانس درخواست می کنند برای حفظ رقابت در یک بازار جهانی.

IED یک سنت طولانی و برجسته در آموزش پروفیل های مد طراحی دارد

در پایان برنامه سالانه شرکت کنندگان امکان درخواست مدرک کارشناسی 3 تا 6 ماه را دارند.

Program taught in:
انگلیسی

See 14 more programs offered by IED – Istituto Europeo di Design Florence »

Last updated September 30, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
30 
تمام وقت
Price
12,600 EUR
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019