توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این دوره در زبان انگلیس برگزار می شود.

ارتباط مد و بازاریابی - کاهش مصرف متمرکز بر دو عامل اصلی است که تعیین می کند که آیا مارک های که در سیستم مدونی رقابت می کنند موفق خواهند بود یا خیر. هدف آن آموزش حرفه ای ها برای ایجاد و مدیریت استراتژی های ارتقاء یکپارچه، نظارت بر کمپین های تبلیغاتی، حفظ روابط با رسانه ها و دیگر کارکنان حرفه ای در این زمینه است، سازماندهی رویدادها و نمایش های باند را توصیه می کند.

این دوره در همکاری با LUISAVIAROMA ، یکی از بهترین وب سایت های تجارت الکترونیک ایتالیایی برای مد لوکس در سراسر جهان برگزار می شود.

فلورانس نقطه مرکزی رنسانس ایتالیا و خانه ای است که به یک بنیاد فرهنگی، هنری و معماری باور نکردنی تبدیل شده است. این سنت های افتخار هنوز هم بخشی از ساختار اقتصادی و خلاقانه هستند و جزء اساسی برنامه درسی هستند. به همین دلیل است که فلورانس بیش از دیگر شهرهای هنری، منحصر به فرد الهام بخش میراث هنری و فرهنگی را ارائه می دهد که به عنوان برنامه ای برای برنامه سال تحصیلی ارائه می شود.


پروژه های ویژه - در آخرین نسخه های برنامه های سال تحصیلی، همکاری ها شامل شرکت هایی مانند LUISAVIAROMA، Fendi، Guess Europe، Emilio Pucci، Emilio Cavallini، Gold، Targetti، Elisabetta Franchi، لباس زیر Calvin Klein، Versace، The Mall، I Gigli و بسیاری دیگر.


برنامه - درس از دوشنبه تا جمعه، تمام وقت اجرا می شود.

هدف

برنامه ارتباطات و بازاریابی مدرسه سال تحصیلی به متخصصان جوان که مایل به بهبود رقابت و یا تغییر جهت حرفه ای خود هستند، مورد هدف قرار می گیرد. دانش آموزانی که مایل به کسب پایه ارتباطات و بازاریابی در زمینه مد برای آموزش مداوم یا ورود به دنیای کارگر هستند؛ و دانشجویان مد، ارتباطات و بازاریابی که مایل به بررسی خصوصیت دنیای مد در حوزه انتخابی خود هستند.

ساختار و روش شناسی

در IED Firenze دانش آموزان امکان ثبت نام در هر دو ترم متوالی برای ایجاد یک سال تحصیلی.

  • بازاریابی مد - پاییز نیمه مد ارتباطات - نیمه بهار
  • بازاریابی مد - پاییز نیمه شب مدل لباس - بهار semester
  • مد جدید رسانه - پاییز نیمه مد ارتباطات - نیمه بهار
  • مد جدید رسانه - پاییز نیمه مد یک ظاهر طراحی شده - نیمه بهار بهار

ارتباط مد و بازاریابی - سال تحصیلی به عنوان یک برنامه متمرکز و متمرکز تشکیل شده است که از طریق دوره هایی طراحی شده است که هدف آن آماده سازی شرکت کنندگان برای کار در دنیای مد است. این در کلاس ها و پروژه های ویژه ای که در آن شرکت کنندگان در کنار شرکت های واقعی و چهره های حرفه ای کار می کنند، با مسائل واقعی مواجه شده و مهارت های حل مسئله و تجزیه و تحلیل آنها بهبود می یابد. سال های تحصیلی نیز پایه محکمی برای شرکت کنندگان که مایل به تحصیلات خود هستند بیشتر می شود. این برنامه بر موضوعات خاص مربوط به مناسبات بخش مد با توجه به تصویر ارتباطی و روابط عمومی، تجارتی بصری، برنامه های تجاری، قیمت گذاری و برنامه ریزی استراتژیک از طریق رسانه های سنتی و جدید تمرکز خواهد کرد.

این دوره ها با هدف ارائه رویکرد متقابل و چند بعدی لازم برای موفقیت در سیستم مد، از جمله دوره های خاص در مبانی ارتباطات مد، رسانه های جدید (ارتباطات دیجیتالی - تمرکز بر وبلاگ نویسی مد) و برنامه ریزی رویداد، ضروری است. جنبه های رسانه های اجتماعی توسط مشارکت با Luisaviaroma و راه حل های آوانگارد توسعه است که صنعتگران فلورانس درخواست حفظ رقابت در بازار جهانی است.

IED سنت طولانی و برجسته در آموزش پروفیل های مد طراحی دارد

در نتیجه یک برنامه طولانی مدت، شرکت کنندگان می توانند درخواست یک دوره کارآموزی 3 تا 6 ماه را داشته باشند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 12 برنامه دیگر ارائه شده توسط IED – Istituto Europeo di Design Florence »

آخرین به روز رسانی February 25, 2019
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
30 
تمام وقت
Price
12,600 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019