توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در این برنامه آموزشی سه هفته ای حرفه ای و تحصیلی ، شما می توانید ایده ها و شیوه های اصلی تحولات درگیری را بیاموزید. این برنامه در محوطه دانشگاه SIT Graduate Institute در Brattleboro، ورمونت برگزار می شود و توسط یک گروه متشکل از دانشکده های بین المللی شناخته شده با سال های کاربردی، کلاس درس و تجربه تحقیقاتی رهبری می شود. این گروه شامل استادان SIT ، سازندگان صلح حرفه ای و اعضای هیئت علمی بین المللی Musicians Without Borders می باشند که در همکاری با SIT همکاری می کنند.

فلسفه برنامه اینست که آموزش تغییرات در تعارض موثر است وقتی که آموزش علمی مبتنی بر مهارت را با تعامل شخصی بین صلحبانان در سراسر قوم، ملی، مذهبی و فرهنگ تقسیم می کند. شما و همکاران خود در ارتباط با یکدیگر از یک دیگر و مربیان خود در فرمت فشرده زیر یک مدل یادگیری تجربی یاد خواهند گرفت. به طور معمول، سازندگان صلح از حداقل 15 کشور در این برنامه شرکت می کنند.

در میان موضوعات مورد بررسی، تجزیه و تحلیل درگیری، هویت اجتماعی و درگیری، مداخلات در زمینه ایجاد صلح، مصالحه پس از جنگ، ارتباطات بین فرهنگی، جنسیت و ایجاد صلح، میانجیگری، مذاکره، گفت و گو، حمایت از سیاست، هنر و ایجاد صلح، اقدام غیر اجتماعی خشونت آمیز و نظارت و ارزیابی.

برنامه های تاریخ 2019

3-21 ژوئن، 2019

اجزاء

برنامه صلح در تابستان شامل اجزای زیر است:

 • آموزش حرفه ای و کارگاه های آموزشی برای توسعه دانش، مهارت ها و آگاهی در مورد مفاهیم کلیدی در ایجاد صلح و توسعه جامعه
 • رویدادهای فرهنگی برای به اشتراک گذاشتن تجارب متقاضی CONTACT با جامعه

اهداف یادگیری

 • آگاهی از نظریه های بنیادین جامعه بین فرهنگی، توسعه هویت، تحولات درگیری، فرآیندهای آشتی، عمل ترمیم، ایجاد صلح و توسعه، اقدامات اجتماعی غیر خشونت آمیز، تهاجم و انعطاف پذیری
 • مهارت ها در زمینه هایی مانند گفت و گو، واسطه، مذاکره، آموزش و تسهیل برای آموزش صلح و طراحی برنامه های مبتنی بر هنر
 • آگاهی از اینکه چگونه هویت های فردی و اجتماعی بر تعارضات و عملکرد صلح تأثیر می گذارد
 • نگرش های شجاعت، کنجکاوی، انسان سازی دوباره، درک بین فرهنگی و انعطاف پذیری

برنامه

هفته اول

در طی هفته اول ارتباط، شما با استادان، موضوعی را در تحولات جنگ و ایجاد صلح، از جمله:

 • تجزیه و تحلیل درگیری و تحولات درگیری
 • ایجاد صلح از طریق هنر
 • جنسیت و ایجاد صلح
 • روند جهانی در خشونت و درگیری
 • ارتباطات بی خشونت
 • ارتباط بین فرهنگی
 • هویت و درگیری
 • فعاليت و جنبش های اجتماعی
 • کلیشه کردن، غیر انسانی کردن و تبعیض
 • آموزش صلح

همه محتوا با استفاده از روش های تجربی آموزش و پرورش ارائه می شود که شما با استفاده از تجربه های مستقیم و بازتاب از طریق بحث گروه های کوچکی، تمرین های نوآورانه و به اشتراک گذاشتن همکار به اشتراک می گذارید.

هفته دوم

در طی هفته دوم CONTACT، شما می توانید انتخاب کنید که در یکی از سه گزینش شرکت کنید. انتخاب ها عبارتند از:

مربیان بدون مرز آموزش رهبران کارگاه
مربی: کارکنان موسیقی بدون مرز

این انتخابی برای موسیقیدانان با علاقه و تجربه در زمینه کارهای آموزشی موسیقی محلی باز است. این دوره شامل مهارت های آموزشی، آموزشی و موسیقی در ارتباط با پنج اصل از روش آموزش موسیقی محلی موسیقی دانان بدون مرز: امنیت، گنجاندن، برابری، خلاقیت و کیفیت است. شما همچنین روش خود را در مورد عدم خشونت در کار خود یاد خواهید گرفت. این دوره تجربه عملی در زمینه فعالیت های پیشگیرانه، از جمله کوپه های بدن، درامینگ، آواز خواندن، حرکت و ترانه نوشتن، و همچنین فرصت تسهیل یک کارگاه گروهی در پایان هفته را ارائه می دهد.

استراتژی برای نمایندگان تغییر
مربی: دکتر بروس ویت دیتون

این دستیار انتخابی شما را به یک روش برای تشخیص علل درگیری انواع مختلف و یک چارچوب برای طراحی پروژه های تغییر موثر برای آنها معرفی خواهد کرد. هر دانش آموز بر روی یک مسئله / چالش خاصی که با آن مواجه است و در حال ارائه و دفاع از ابتکار تغییر است، که با کمک مربی طراحی می کند، کار خواهد کرد.

طراحی تجربی و آموزش های اجتماعی اقدامات
مربی: دکتر Ryland White

این انتخاب بر اجزای اصلی طراحی آموزش تمرکز می کند که به آموزش و تجربه بزرگسال و بزرگسال کمک می کند. کار طراحی در زمینه آموزش فعالیت های اجتماعی و روابط فرهنگی متمرکز خواهد شد. اجزای طراحی آموزش، از جمله روش ها و تکنیک ها، برجسته خواهد شد. مربیان با تجربه خوش آمدید و همچنین کسانی که در زمینه آموزش جدید هستند. انتخابی مناسب برای هر کسی که علاقه مند به ایجاد مهارت های خود در آموزش به عنوان بخشی از ساخت و ساز صلح و دیگر زمینه های مرتبط است.

هفته سه

در طول یک هفته اختیاری از CONTACT، شما ممکن است با یک گروه به واشنگتن دی سی سفر کنید تا برای یک سمینار در زمینه سفر سفر کنید. شما در دانشگاه جورج واشنگتن خواب می بینید و روزهای خود را با تعامل و صلح و کارشناسان عدالت در سه موسسه یعنی موسسه صلح ایالات متحده، اتحاد صلح خاور میانه و یادگیری جهانی در تعامل و همکاری آموزش می دهید. موضوعات شامل گفت و گو بین گروهی، همکاری با سازمان های صلح و حمایت از سیاست است.

برای اعتبار گزینه

شما ممکن است برای هزینه اضافی، برنامه CONTACT را برای اعتبار دریافت کنید. اگر این گزینه را انتخاب کنید، کار اضافی مانند یک مجله یا مقاله پژوهشی را تکمیل خواهید کرد.

فارغ التحصیلان

شرکت کنندگان این برنامه به جوامع خود با مهارت های جدید باز می گردند تا به آنها اجازه انجام کار صلح آمیز را بدهند.

پس از شرکت در CONTACT، من در اندیشه های من نسبتا متداول و روشنفکر بودم و دیگر فکر نمی کردم که من در مورد مسائل خاصی چکار کنم. تماس با من به منظور ارتقاء صلح و عدم خشونت، مهارت هایی را به من داد که من قبلا نمی توانستم با وجود داشتن تمایل عمیق برای انجام این کار، آن را قبول کنم.

امیر گماریانی، پاکستان، شرکت کننده تماس

پذیرش

ما در تلاش برای ایجاد یک دانش آموز متنوع و باتجربه برای افزایش تجربه یادگیری در داخل و خارج از کلاس درس هستیم. برای پذیرش در این برنامه، باید معیارهای زیر را داشته باشید:

معیار انتخاب و روند برنامه

برنامه تماس صلح با تابستان برای کارکنان حرفه ای طراحی شده است که می خواهند مهارت و دانش خود را در زمینه ایجاد صلح تقویت کنند. شرکت کنندگان از طیف گسترده ای از زمینه ها و تجربیات متمایز هستند و در طول سال ها بیش از 60 کشور مختلف را نمایندگی می کنند. فارغ التحصیلان برنامه تابستان CONTACT در سراسر جهان با انواع سازمان های غیر دولتی محلی و بین المللی مشغول به کار هستند. دولت محلی، ایالتی و ملی؛ جامعه و سازمان های جوانان؛ موسسات مذهبی و فرهنگی؛ و سازمان های رسانه ای.

معیارهای پذیرش در برنامه عبارتند از: تجربه حرفه ای، توانایی های علمی، اهداف شغلی، تجارب متقابل فرهنگی و توانایی کار با دیگران. برای ارزیابی این ویژگیها، از جمله مقاله، رزومه کاری و در برخی موارد مصاحبه شخصی، می توان از روش های مختلف استفاده کرد.

درخواست آنلاین برای تماس با برنامه صلح در تابستان. لطفا مواد زیر را از طریق نرم افزار آنلاین خود ارسال کنید.

 • رزومه یا CV در انگلیسی
 • یک مقاله از حدود 500-750 کلمه پاسخ دادن به سریع در زیر.
  هر کس فلسفه خود را در مورد مناقشات دارد، به همین دلیل است که آنها ظهور می کنند، چگونه آنها را مدیریت می کنند، و نقش آنها در روابط اجتماعی، در تنظیمات اجتماعی و در سیاست. یک مرور کلی از فلسفه درگیری خود را بنویسید . علاوه بر توصیف فلسفه خود، شامل اطلاعاتی درباره افراد مهم یا حوادثی است که دید شما را شکل داده و چگونه / در طول سالها تغییر کرده است.
 • متقاضیانی که زبان اول انگلیسی نیستند و در موسسه کارشناسی شرکت نمیکنند و در آن زبان آموزش انگلیسی بود، باید اسنادی را ارائه دهند که نشان دهندة یادگیری زبان انگلیسی آنها باشد (دوره های حضور، تست های داده شده و غیره). اگر بازرسان پذیرش در نظر داشته باشند که شواهد بیشتری در این مورد وجود دارد، ما با شما تماس تلفنی یا یک مصاحبه اسکایپ تماس خواهیم گرفت. اگر قبلا آزمونهای TOEFL یا IELTS را قبول کرده اید، لطفا نسخه های نمره آزمون خود را به برنامه آنلاین خود آپلود کنید.

بورس تحصیلی

تعداد محدودی از بورس تحصیلی رقابتی برای شرکت کنندگان برنامه CONTACT در دسترس است. این بورس تحصیلی فقط هزینه های مسکن را پوشش می دهد و اتاق، هیئت مدیره، حمل و نقل، هزینه های ویزا و سایر هزینه های شخصی را پوشش نمی دهد. شرکت کنندگان تشویق می شوند که منابع مالی در جوامع یا سازمان های خود را برای پوشش هزینه های مشارکت جستجو کنند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
آخرین به روز رسانی April 3, 2019
این دوره واقع در پردیس
Start Date
ژوئن 3, 2019
Duration
تمام وقت
Price
2,895 USD
آموزش برای گواهی با اعتبارات تحصیلات تکمیلی
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژوئن 3, 2019
End Date
ژوئن 21, 2019
آخرین مهلت تقاضا

ژوئن 3, 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
ژوئن 21, 2019