توضیحات رسمی را مطالعه کنید

هفته بعد از 5 تا 8 و از 19 تا 21 اکتبر 2018 در میلان

موضوعات: طراحی کروماتیک برای عصر سوم، رنگ در ارتباطات و روانشناسی رنگ

به کسانی که میخواهند برای اولین بار در طراحی با رنگها روبرو شوند و یا دانش خود را در مورد این موضوع با یک مسیر آموزشی معتبر و ارگانیک تقویت کنند.

معلمان از بالاترین سطح و بین المللی مشهور هستند: اددا مال، رئیس IACC اروپا، یک هنرمند اتریشی است که به تجربه و احساسات کروماتیک می آموزد؛ استفانی گورک، متخصص گوش و حلق و بینی، متخصص در مطالعه ادراک رنگ توسط افراد مسن؛ ماسیمو Caiazzo، استاد کروماتولوژی و رئیس IACC ایتالیا؛ لیا لوازاتو، مقاله نویس و استاد تئوری رنگ و ارتباطات؛ الکساندر Karnutsch، معمار و سخنران در IACC Akademy اتریش.

هزینه مشارکت € 1،130.00 از مالیات بر ارزش افزوده معاف است، قابل پرداخت در دو مرحله. این هزینه شامل درس های نظری و عملی، جزوه های دیجیتال است. هزینه عضویت سالانه 70.00 یورو معاف از مالیات بر ارزش افزوده است

دوره دو ساله کامل به 4 سمینار تقسیم می شود که هر کدام به دو بخش تقسیم می شوند که در آخر هفته های فوریه / مارس و سپتامبر / اکتبر هر ساله انجام می شود. سمینارها، به درس های نظری و عملی تقسیم می شوند، با موضوعات زیر طراحی رنگ: روانشناسی محیطی؛ طراحی رنگ در معماری محیطی؛ تجزیه و تحلیل کروماتیک؛ اثرات روحی و فیزیولوژیکی رنگ و نور؛ عناصر فیزیولوژی عصبی؛ ارگونومی روانشناختی و بصری؛ روانشناسی درک؛ روانشناسی رنگ؛ رنگ در ارتباط؛ جنبه های اساسی نظریه های رنگی؛ طراحی رنگ از فضاهای (تسهیلات بهداشتی، دفاتر، امکانات صنعتی و تولیدی، مدارس و امکانات آموزشی، مراکز تجاری، هتل ها و رستوران ها، مناطق مسکونی، امکانات برای سالمندان) و هنرهای کاربردی (مد و طراحی).

برای اعضای IACC-Italia، یک روز یادبود اضافی نیز در اختیار آموزگاران ماسیمو کایا پزو و لیا لوزاتوتو در موضوع "PSYCHOLOGY OF COLOR" در یکشنبه 21 اکتبر 2018 محفوظ است. هزینه مشارکت € 70.00 است.

برای اطلاعات و ثبت نام: iscrizioni@iacc-italia.org - 349 663 7668 (دبیرخانه: سیلویا بلانی)

برنامه آموزش در:
ایتالیایی
آخرین به روز رسانی July 1, 2018
این دوره Campus based
Start Date
اکتبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
1,130 EUR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

اکتبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
آخرین مهلت تقاضا
End Date