برنامه آمادگی کالج

عمومی

شرح برنامه

مقدمه کلی

مقدماتی کالج برنامه (CPP) یک برنامه مطالعه یک ساله طراحی شده برای آماده انتخاب دبیرستان فارغ التحصیلان برای ورود به یک برنامه کارشناسی در است Dalian Maritime University ( DMU ).

CPP دانشجویان بین المللی فرصتی برای یادگیری زبان چینی، فرهنگ چینی، ریاضیات و زبان انگلیسی را به صورت سیستماتیک ارائه می دهد. پیوستن به این برنامه، شما فرصتی برای مشارکت در شیوه های مختلف زبان و فعالیت های اجتماعی خواهید داشت. از طریق یک یادگیری سالانه، شما قادر خواهید بود مهارت اساسی زبان چینی و دانش فرهنگی را با درجه خاصی از توانایی ارتباطات کلامی چینی و صلاحیت های ارتباطی بین فرهنگی تسلط یابید. در نتیجه، شما اساسا توانایی های مورد نیاز برای پیگیری دوره های مدرک لیسانس در DMU .

در پایان موفقیت آمیز CPP دانشجویان به عنوان دانشجوی کارشناسی در DMU پذیرفته خواهند شد. شرایط عبارتند از:

  1. دریافت گواهی تکمیل برنامه آمادگی کالج؛
  2. دریافت گواهی سطح HSK 4.

برنامه تحصیلی

Dalian Maritime University هر سال تحصیلی را به ترم های بهار و پاییز تقسیم می کند، و این دومین سال تحصیلی را آغاز می کند. تدریس پاییز در ماه سپتامبر آغاز می شود و در ژانویه سال بعد به پایان می رسد و در پایان ماه جون به پایان می رسد.

واجد شرایط درخواست

متقاضی باید یک شهروند خارجی با سلامتی باشد که بین 18 تا 35 سال داشته باشد و دارای گذرنامه معتبر باشد و از موسسه ای برابر با دبیرستان چینی فارغ التحصیل شده است. متقاضی برای داشتن یک ملیت چینی باید یک گذرنامه معتبر خارجی یا سایر مدارکی که حداقل 4 سال پیش صادر شده باشد داشته باشد. علاوه بر این، در طول 4 سال گذشته (تا 30 آوریل در سال پذیرش)، مدت اقامت در آن کشور باید بیش از 2 سال باشد.

مواد برنامه

  1. فرم درخواست دانشجویان بین المللی برای تحصیل در Dalian Maritime University
  2. Photocopy صفحه اطلاعات شخصی گذرنامه (فتوکپی یک ویزای معتبر چینی لازم است تا اگر یک متقاضی در چین در صورت درخواست درخواست شود)
  3. دیپلم دبیرستان یا گواهی ثبت نام مدارک تحصیلی دبیرستان (در مورد فارغ التحصیلان این سال که دیپلم دریافت نکرده اند)
  4. تمام مدارک دبیرستان را اسقرار داد

توجه داشته باشید:

  1. مهلت درخواست: هر 10 جولای.
  2. مستندات در زبان های غیر از چینی یا انگلیسی باید با ترجمه های اسناد رسمی به زبان چینی یا انگلیسی ضمیمه شوند.
  3. مواد برنامه را می توان از طریق ایمیل یا از طریق پست الکترونیکی به DMU ارسال کرد.
  4. دانش آموزانی که در چین تحصیل می کنند نیز باید یک گواهی تحصیلی و رونویسی از سوی موسسه ارائه دهند.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Dalian Maritime University (DMU) is located in southwestern Dalian, which is a famous coastal city in northeastern China. The University covers an area of one million square meters with almost half a ... اطلاعات بیشتر

Dalian Maritime University (DMU) is located in southwestern Dalian, which is a famous coastal city in northeastern China. The University covers an area of one million square meters with almost half a million square meters occupied by buildings. DMU is one of the largest and best maritime universities and is the only key maritime institution under the Ministry of Communications, People’s Republic of China. اطلاعات محدود