Read the Official Description

روش برنامه

برنامه تحصیلی

Dalian MaritimeUniversity هر سال تحصیلی را به ترم های بهار و پاییز تقسیم می کند، این دومین نشانه شروع یک سال تحصیلی است. تدریس پاییز در ماه سپتامبر آغاز می شود و در ژانویه سال بعد به پایان می رسد و در پایان ماه جون به پایان می رسد.

واجد شرایط درخواست

متقاضی باید یک شهروند خارجی با سلامتی باشد که بین 18 تا 60 سال داشته باشد و دارای یک گذرنامه معتبر باشد و از موسسه ای برابر با دبیرستان بالا رفته است.

مواد برنامه

 1. فرم درخواست دانشجویان بین المللی برای تحصیل در Dalian Maritime University
 2. Photocopy صفحه اطلاعات شخصی گذرنامه (فتوکپی یک ویزای معتبر چینی لازم است تا اگر یک متقاضی در چین در صورت درخواست درخواست شود)
 3. گواهی عالی دیپلم یا گواهی ثبت نام در این مطالعه

توجه داشته باشید:

 1. مهلت درخواست: استخدام سقوط: 10 ژوئیه؛ بهار استخدام: 10 ژانویه
 2. مستندات در زبان های غیر از چینی یا انگلیسی باید با ترجمه های اسناد رسمی به زبان چینی یا انگلیسی ضمیمه شوند.
 3. مواد برنامه را می توان از طریق ایمیل یا از طریق پست الکترونیکی به DMU ارسال کرد.
 4. دانش آموزانی که در چین تحصیل می کنند نیز باید یک گواهی تحصیلی و رونویسی از سوی موسسه ارائه دهند.

برنامه ها

کلاس بلند مدت

کلاس بلند مدت (با مدت بیش از نیمی از سال) دو بار در سال به دانش آموزان جدید ثبت می کند، که به ترتیب در ماه مارس و سپتامبر آغاز می شود. مطالعه زبان چینی شامل چهار عبارات است: مقدمه، دوره های ابتدایی، دوره های متوسطه و دوره های پیشرفته. دانش آموزان از روزهای دوشنبه تا جمعه کلاس هایی را شامل می شوند که شامل 20-22 ساعت دوره های مورد نیاز و 2-4 ساعت دوره های انتخابی هر هفته می باشد.

ویژگی های آموزشی

 • هدف سازمان بین المللی کار برای ارتقاء توانایی عملی دانش آموزان از استفاده از زبان چینی از طریق فعالیت های مختلف مدرسه (اندازه کلاس حداکثر 20 دانش آموز است).
 • کمیسیون مستقل انتخابات دانشجویان را با فعالیت های گوناگونی که شامل تمرین زبان چینی و نمایش استعدادی است فراهم می کند تا بتواند خواندن، صحبت کردن، گوش دادن و توانایی نوشتن را افزایش دهد.
 • آموزش زبان چینی با آموزش پیش دبستانی همراه است. کمیسیون مستقل انتخابات دارای تعداد زیادی از معلمان با تجربه و با مهارت عالی زبان چینی است که تا حد زیادی به کیفیت آموزش عالی کمک می کند.

کوتاه مدت کلاس

کلاس کوتاه مدت (2-4 هفته) معمولا در تعطیلات تابستانی و زمستانی انجام می شود. تاریخ شروع و محتوای دوره خاص می تواند مطابق با درخواست متقاضیان مورد بحث قرار گیرد. برای درخواست فردی، کلاس با حداقل تعداد دانش آموزان 6 برگزار می شود. برای برنامه گروهی، برنامه آموزشی، محتویات و فعالیت ها می تواند براساس آن تنظیم شود.

2015 تابستان مدرسه

ترتیبات مدرسه تابستانی:

 • از دوشنبه تا جمعه: دوره های زبان چینی (صبح) و تجربه های مختلف فرهنگی پردیس، تجربه فرهنگی چینی، تورهای شهر و فعالیت های دیگر (بعد از ظهر).
 • شنبه و یکشنبه: زمان آزاد

هزینه

شهریه

tuition

توجه داشته باشید:

 1. هزینه درخواست بازپرداخت نمی شود و باید پس از درخواست پرداخت شود.
 2. اگر یک دانش آموز در عرض دو هفته پس از یک ترم شروع به عقب نشینی از DMU کند، 75 درصد از هزینه تحصیلی بازپرداخت خواهد شد. درصورتیکه یک دانش آموز پس از یک ترم شروع به اخراج از DMU در سه هفته پس از پایان ترم، 50٪ از هزینه تحصیلی پرداخت شود. اگر یک دانش آموز پس از سه هفته از شروع یک ترم خارج از DMU بیرون رفته باشد، هزینه تحصیل نمی تواند بازپرداخت و قابل انتقال باشد.
Program taught in:
انگلیسی
چینی ها

See 1 more programs offered by Dalian Maritime University »

Last updated June 13, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
1 - 365 
پاره وقت
تمام وقت
Price
16,000 CNY
در سال.
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019