Read the Official Description

برنامه پایان حرفه ای

برنامه اختتامیه حرفه ای یک برنامه 3 ماهه طراحی شده برای دانش آموزانی که برنامه حرفه ای آشپزخانه خود، و یا برنامه ی معادل از مدرسه آشپزی دیگر به اتمام است. برای متقاضیانی که از یک مدرسه دیگر واجد شرایط، SCAFA یک ارزیابی عملی برای ارزیابی واجد شرایط بودن خود برای برنامه اختتامیه حرفه ای انجام می دادند.

پس از اتمام موفقیت آمیز از دانش آموزان برنامه خواهد دیپلم سطح III از شهر و صنفی، لندن و صدور گواهینامه گواهی از KHDA دریافت (دولت است. دبی)
از ویژگی های کلیدی این برنامه می باشد:

• این برنامه دانش آموزان آماده برای جنبه های ظریف از هنر آشپزی و کسب و کار در حال اجرا یک رستوران.

• این برنامه از اجرا دانش آموز در مدرسه اداره، آموزش رستوران، SCAFÉ، که در آن دانش آموزان طیف وسیعی از مهارت های عملی در یک محیط عملیاتی واقعی تدریس می شود.

• دانش آموزان به مهارت های مختلف از در حال اجرا یک کسب و کار در صنعت مهمان نوازی، توسعه منو و هزینه، خرید و مدیریت تولید، خدمات حرفه ای، آماده سازی ناهار خوری خوب، ارائه و آبکاری، توسعه کام و عملیات رستوران یاد بگیرند.

• رستوران مدرسه پلت فرم خاص که از آن این مهارت ها به دانش آموزان آموزش داده است.

• اندازه طبقه به 6 دانش آموزان محدود تنها برای اطمینان از هر دانش آموز می شود توجه فرد است.

• هزینه های برنامه پوشش: - همه دوره و مطالعه مواد - مواد اولیه، ابزار و تجهیزات - لباس - هزینه برنامه ناهار: AED 33000 تماس با مدرسه برای اطلاعات بیشتر بر روی گزینه پرداخت هزینه.

این برنامه زمینه های زیر پوشش:

Program taught in:
انگلیسی

See 5 more programs offered by SCAFA, Dubai’s School of Culinary And Finishing Arts »

این دوره Campus based
Start Date
جولای 2019
Duration
تمام وقت
Price
33,000 AED
هزینه شامل، تمام دوره و مطالعه مواد * مواد، ابزار و تجهیزات * لباس (2 مجموعه از کت آشپز و شلوار و کلاه سرآشپز 1) * آزمون هزینه * شهر و اصناف سطح 2 دیپلم * KHDA (دولت است. دبی گواهی گواهی)
By locations
By date