آموزشگاه زبان انگلیسی

به موسسه زبان انگلیسی UCM (ELI) خوش آمدید. ما برنامه انگلیسی آکادمی فشرده (نیازمند پیوند به IEP) و دوره کوتاه برنامه های تخصصی فرهنگی برای دانشجویان University of Central Missouri باشد. هدف ما این است که زبان آموزان زبان انگلیسی را با مهارت هایی که در موفقیت تحصیلی در دانشگاه، حرفه ای و یا در برنامه های تخصصی زبان آموزان وجود دارد، فراهم کنیم. ELI همراه با مرکز آموزش جهانی در اتحادیه دانشجویان الیوت 302 قرار دارد. ما واحد آموزشی دانشکده زبان انگلیسی و فلسفه هستیم.

UOCM101A

بیانیه ماموریت ELI

موسسه زبان انگليسی UCM (ELI) با برنامه EFE معتبر اروپايی معتبر و معتبر اروپايی، طيف وسیعی از مهارت های زبان را آموزش می دهد تا دانشجويان را به طور موفقيت آميز برای تحصيل در مقطع کارشناسی و فارغ التحصيل در موسسات عالی آموزش عالی آمريکا آموزش دهد. ELI همچنین برنامه های متنوع و متنوع زبان و فرهنگ کوتاه مدت را ایجاد می کند و آموزش زبان انگلیسی را برای بسیاری از زمینه های حرفه ای فراهم می کند.

برنامه درسی انگلیسی (IEP)

University of Central Missouri توسط کمیته اعتباربخشی برنامه زبان انگلیسی از طریق دسامبر سال 2025 مورد تأیید قرار گرفته و موافقت خود را با استانداردهای CEA حفظ کرده است. CEA توسط وزارت آموزش و پرورش ایالات متحده به عنوان یک موسسه اعتباربخشی ملی برای برنامه های زبان انگلیسی در ایالات متحده به رسمیت شناخته شده است

بیانیه مأموریت IEP

ماموریت برنامه انگلیسی فشرده، ارائه یک برنامه فشرده است که طیف وسیعی از زبان انگلیسی را در اختیار شما قرار می دهد و مهارت های تحصیلی را به زبان مادری زبان انگلیسی تدریس می کند تا بتوانید برنامه تحصیلی تحصیلی را در دوره کارشناسی یا تحصیلات تکمیلی در یک موسسه آمریکایی دنبال کنید. از آموزش عالی با نشان دادن مهارت در خواندن، نوشتن، گرامر و شنیدن / صحبت کردن از طریق یک برنامه آموزشی پویا و برنامه نویسی فرهنگی که به نیازهای دانش آموزان پاسخ می دهد.

IEP جزئیات

برنامه درسی انگلیسی (IEP) دارای 9 سطح از ابتدا تا پیشرفته است. هر سطح 8 هفته است و موفقیت دانش آموزان از طریق نتایج یادگیری دانش آموزان اندازه گیری می شود. کلاس ها از دوشنبه تا پنجشنبه برای 24-24 ساعت در هفته ملاقات می کنند. دوره های اصلی عبارتند از خواندن، نوشتن، دستور زبان، مهارت های ارتباطی و مهارت های تست. انتخابی شامل واژگان، آموزش، سمینار در فرهنگ آمریکایی و کاهش لهجه است. فعالیت های فرهنگی IEP بخش مهمی از ساختار برنامه است و معمولا در طول جلسه، معمولا در جمعه ها برگزار می شود. دوره ها معمولا از ساعت 9 صبح شروع می شوند و در ساعت 4 صبح پایان می یابند.

پس از اتمام موفقیت آمیز IEP، دانش آموزان گواهی های تکمیل را دریافت می کنند و ممکن است از طریق برنامه تکمیل TOEFL به برنامه های آکادمیک خود منتقل شوند. دو حالت کلاس برای دانش آموزان در دسترس است. اکثر دانشجویان حالت میانگین نمره متوسط ​​را انتخاب می کنند که مستقیما دانشجویان مقطع کارشناسی خود را تحت تاثیر قرار می دهند. بعضی از دانشجویان حالت Pass / Fail را انتخاب می کنند، که بر روی GPA خود تاثیری ندارد، زمانی که دانش آموزان به طور مداوم کلاس های IEP خود را می گذرانند. همه دانش آموزان باید حداقل 70٪ در هر کلاس به دست آورند تا سطح بالاتری را در بر بگیرند و تمام دانشجویان IEP رونوشت های رسمی UCM را دریافت می کنند.

تخمینی هزینه های IEP

هزینه های 2018-19 (بر اساس 9 ماه)

  • هزینه تحصیل و تحصیل: $ 14،679.00 ($ 451.30 در هر ساعت اعتباری)
  • هزینه های زندگی: 8،766 دلار
  • هزینه های دیگر: 1،418.00 $
  • کل: 24،863.00 دلار
برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
University of Central Missouri
آخرین به روز رسانی اکتبر 12, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
8 - 72 
تمام وقت
Price
451 USD
در هر ساعت اعتبار
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ