توضیحات رسمی را مطالعه کنید

نیمه فشرده برنامه انگلیسی (SIEP)

15 ساعت در هفته (نیمه وقت)

3hours آموزش پستها در طول روز، پنج روز در هفته، به علاوه فعالیت های اضافی این برنامه حق بیمه نیمه فشرده انگلیسی ارائه می دهد آموزش زبان با رویکرد که ادغام چهار مهارت: صحبت کردن، گوش دادن، خواندن و نوشتن. دوره های خاص تحت این برنامه همچنین شامل اختلاط تلفظ، ساختمان واژگان و فعالیت های مکالمه با استفاده از دستور زبان در زمینه. فعالیت های علمی فوق برنامه مانند موزه ها و اماکن تاریخی، و نمایش فیلم در حال ارائه به افزایش و تقویت مهارت زبان انگلیسی. اگر شما در حال آمدن به ایالات متحده آمریکا تا حدودی برای کسب و کار و یا به تعطیلات، پس از این دوره برای شما! این شامل مطالعه همه مهارت های زبان انگلیسی، اما هنوز هم اجازه می دهد تا شما وقت آزاد بیشتری به دنبال برنامه های شخصی خود را.

من مبتدی

با دوره های به مهارت های ارتباطی پایه و دستور زبان انگلیسی ارائه آموزان. آنها یاد می گیرند برای ساخت ساده برای جملات پیچیده و توسعه مهارت های واژگان قادر به شرکت در بحث های گروهی کوچک است.

دوم متوسط

دوره های آموزشی توسعه آگاهی آموزان از رابطه از دستور زبان به معنای. آنها یاد می گیرند برای شرکت در بحث های گروهی بزرگ و تمرین سخنرانی کوتاه است. آنها توسعه تسلط به صحبت کردن و نوشتن.

III متوسط ​​بالا

دوره های آموزشی افزایش توانایی یادگیرندگان برای برقراری ارتباط با و درک زبان انگلیسی. آنها افزایش دقت دستوری در نوشتن و صحبت کردن و توسعه خواندن و درک مطلب.

IV و جوی پیشرفته

دوره های آموزشی بیشتر توسعه تسلط یادگیرندگان در صحبت کردن، خواندن، گوش دادن و صحبت کردن. آنها رسیدن به یک دستور بالا از واژگان کلمات و اصطلاحات برای کمک به آنها در بحث کلاس شرکت کنند. آنها پایه و اساس دستور زبان قوی تر به دست آوردن، توانایی خود را برای واکنش نشان می دهند به خوانش و افزایش مهارت های گوش دادن فعال.

دوره های انتخابی ENGLISH

دوره های انتخابی کلاس های ویژه طراحی شده برای تکمیل و تقویت اکتساب زبان هستند. دانش آموزان با سطح پیشرفته تسلط به زبان انگلیسی باید این گزینه انتخاب این دوره به منظور ارتقاء چهار مهارت های خود را و رسیدن به یک سطح بالاتر تسلط به زبان انگلیسی این دوره کمک به بهبود مهارت های خاص در آماده سازی برای فرصت های شغلی بیشتر است.

تلفظ و لهجه کاهش I و II

این دوره تقویت زبان و مهارت های گوش دادن. آموزان توسعه توانایی درک و استفاده از صحبت به زبان انگلیسی با تلفظ خوب و لهجه طبیعی صدایی است.

پیشرفته علمی دستور زبان اول و دوم

این دوره برای دانش آموزان ESL کالج و یا حرفه ای محدود پیشرفته نیاز به یک بررسی دستور زبان فشرده طراحی شده است. آن را بررسی ساختارها و معرفی مهارت های پیچیده تر است. اگر چه تاکید از کتاب درسی دستور زبان است، دانش آموزان ساختارهای مناسب در صحبت کردن و نوشتن تمرینات استفاده کنید.

پیشرفته علمی گوش دادن و صحبت I & II

با تاکید بر گوش دادن و صحبت کردن، این دوره این است استراتژی گوش دادن توسعه، اصلاح گوش دادن مهارت های درک مطلب، و گسترش واژگان دانش آموزان است. دانش آموزان به نشان می دهد رادیو واقعی و مصاحبه گوش دادن. خلاصه ایده اصلی؛ و تکنیک های دیگر در طول بحث، بحث، و نقش بازی می کند.

ESL فشرده برای کسب و کار

ESL ما برای دوره کسب و کار طراحی شده است برای آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت در کسب و کار و بزرگ دانش خود را از دنیای کسب و کار. این دانش آموزان به اصول کسب و کار، ساختار انواع مختلف کسب و کار در ایالات متحده و بریتانیا معرفی می کند. همچنین، آن را از موضوعات مورد توجه در کسب و کار بین المللی و بحث مواد معتبر از انواع مقالات و کتاب در مورد کسب و کار تشکیل شده است. این فراهم می کند شرایط کسب و کار واقع بینانه برای صحبت کردن و نوشتن را تمرین کن.

آمریکا فرهنگ / فیلم

این دوره گسترش درک دانش آموزان از فرهنگ آمریکایی از طریق رسانه فیلم است. تجزیه و تحلیل گسترده و بحث در مورد موضوعات مختلف به دنبال مشاهده شده از فیلم برای ارتباط خود را به فرهنگ و تاثیر بر جامعه آمریکایی امریکایی انتخاب شده است. مهارت های زبان از طریق استفاده از زبان در فیلم، از جمله اصطلاحات، افعال عبارتی و بیست و یکم بومی قرن تقویت شده است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 5 برنامه دیگر ارائه شده توسط Zoni Language Centers »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
15 
پاره وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019