برنامه پایه و اساس ما به شما بهترین شانس ممکن است از ورود به دوره کارشناسی در دانشگاه میدلسکس. ما در، کلاس های کوچک تخصصی آموزش و ارائه پشتیبانی فردی اختصاص داده شده برای شما آماده شدن برای آموزش در سطح کارشناسی. این دوره همچنین شامل مقدمه ای رشته ارائه شده در میدلسکس موریس.

برنامه بنیاد بین المللی یک دوره یک ساله ساده بر اساس چهار ماژول است، با تمرکز بر روی یک موضوع هسته ای است. موضوع هسته است که در آغاز دوره تنظیم شده است و در یک سناریوی واقعی جهان است. کلاس ها توسط استادان متخصص موضوع از سراسر دانشگاه تدریس می شود.

اراده دوره:

  • توسعه مهارت های مطالعه خود را و شما بهترین شانس موفقیت تحصیلی را
  • بهبود زبان انگلیسی خود و توسعه مهارت های زبان آکادمیک خود را
  • شما آشنا با فرهنگ دانشگاه میدلسکس و سیستم آموزشی بریتانیا
  • توسعه اعتماد به نفس و مهارت های یادگیری مستقل
  • شما پیشرفت خودکار را بر روی یک رشته میدلسکس پس از اتمام موفقیت آمیز این دوره است.

ماژول

نگارش دانشگاهی
هدف این ماژول به منظور توسعه مهارت خواندن و نوشتن خود را در آماده سازی برای مطالعه در سطح کارشناسی و معرفی شما به سبک و نوع نگارش دانشگاهی متفاوت است.

تحقیق و ارائه
این ماژول به شما این فرصت را به یاد بگیرند که چگونه به طور موثر در حال حاضر و استدلال می کنند ایده های خود را، هر دو به صورت شفاهی و کتبی. زمینه های تحقیقاتی خواهد شد به موضوع هسته مرتبط است، و دانش آموزان مهارت های مورد نیاز به شدت منابع اطلاعات ارزیابی توسعه.

در حال توسعه یادگیری مستقل
این ماژول طراحی شده است به منظور توسعه مهارت های مطالعه کلیدی لازم برای مقطع کارشناسی موفق است. شما این فرصت را به توسعه یادگیری خود را مستقل، ارتباطات، حل مسئله و مهارت های IT دارند. این دوره همچنین به معرفی جالب برای ریاضی و آمار برای تجزیه و تحلیل و ارائه داده می باشد. موضوعات تحت پوشش عبارتند محیط های یادگیری مجازی و اینترنت است.

پروژه مجتمع بر اساس موضوع
این ماژول تحکیم مهارت های آکادمیک توسعه در سه ماژول های دیگر از طریق کار پروژه، با استفاده از آنها به طیف وسیعی از مطالعات موردی که به حالات زندگی واقعی مربوط است. مناطق موضوع شامل کسب و کار، فناوری اطلاعات، علوم اجتماعی، جهان جهانی و رسانه ها و ارتباطات است.

انگلیسی مورد نیاز

البته با حداقل IELTS 5.5 (یا معادل به رسمیت شناخته شده) به دانش آموزان باز است و در دانش آموزان با متوسط ​​تا سطح پیشرفته زبان انگلیسی است. دانشجویان متقاضی برای دانشگاه موریس باید حداقل اعتبار شش (معادل کلاس C) در سطح گواهی مدرسه به دست آورد.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت