او پایه های لازم برای مطالعه این دانشگاه را به زبان انگلیسی گذاشته است

در دانشگاه نیویورک در پراگ، ما به طور انحصاری در زبان انگلیسی مشغول به تحصیل هستیم و از این رو ما نیاز داریم که تمام دانش آموزان مهارت های زبان انگلیسی کافی داشته باشند تا از برنامه های ما بهره مند شوند و به این ترتیب به مدرک دانشگاهی دست یابند و بتوانند به طور فعال در تدریس در زبان انگلیسی شرکت کنند کلاس ها

هدف از برنامه بنیاد، ارتقای مهارتهای زبان انگلیسی بالقوه دانشجویان UNYP تا بتوانند دوره ای را که در درجه تحصیلی قرار دارند، واجد شرایط بدست UNYP . برای دوره های تحت ESL2، شما می توانید اعتبارات را برای مدرک لیسانس UNYP .


پذیرش

کسانی که علاقه مند به تحصیل در رشته کارشناسی هستند که بین 49 تا 69 امتیاز از مجموع 120 امتیاز در آزمون زبان انگلیسی UNYP (یا معادل آن در مورد سایر آزمون های انگلیسی که در سطح بین المللی شناخته شده اند یا پس از تایید و ارزیابی توسط مشاور مطالعه برای بنیاد برنامه و / یا ریاست) و که همه الزامات دیگر برای پذیرش را برآورده می کنند، ممکن است به طور مشروط برای مطالعه در بنیاد UNYP .


مشارکت در برنامه

قرار دادن در برنامه بنیاد بر اساس نتایج حاصل از دانش آموز TOEFL یا آزمون نهادی بالا به زبان انگلیسی یا بر اساس نتایج حاصل از آزمون های زبان انگلیسی به رسمیت شناخته شده بین المللی تعیین می شود. پس از آن، کاندیداها به یکی از سه سطح بنیاد بر طبق نمره ای که در نمره بدست می آید، به آنها اعطا می شود.


انتخاب برنامه بنیاد

انگلیسی به عنوان زبان دوم، سطح 1 (ESL 1)

 • مدت زمان: 1 ترم
 • تعداد کلاس ها در هفته: 15 (6 گرامر، 6 خواندن و نوشتن، 3 گوش دادن)
 • میانگین ساعت هفتگی خودآزاری مورد انتظار (آماده سازی، تکالیف): 45
 • امکان پیوستن به برنامه های UNYP برای کسب مدرک دانشگاهی: هیچ
 • ارزیابی: نامزدهای انتخاب شده به وسیله معاون دایان برای مطالعه موضوعات بر اساس نتایج حاصل از امتحان نهایی، وضعیت "Prospel" یا "Not for Profit" را تعیین می کنند.


انگلیسی به عنوان زبان دوم، سطح 2 (ESL 2)

 • مدت زمان: 1 ترم
 • تعداد ساعت ها در کلاس در هفته 9 (3 گرامر، 3 خواندن و 3 گوش دادن)
 • میانگین ساعت هفتگی خودآموز انتظار (آماده سازی، تکالیف): 27
 • گزینه ای برای پیوستن به برنامه های UNYP برای به دست آوردن مدرک دانشگاهی: محدود به 3-4 اعتبار در هر ترم / 6-8 ECTS (1 دوره از لیست زیر):
  • مقدمه ای بر آموزش عالی (1 اعتبار در هر ترم / 2 ECTS)
  • کامپیوترها و برنامه های کاربردی (2 اعتبار در هر ترم / 4 ECTS)
  • جبر دانشگاه (3 اعتبار در هر ترم / 6 ETS)
  • عکاسی دیجیتال (3 اعتبار در هر ترم / 6 ETCS)
  • مقدمه ای بر طراحی و طراحی (3 اعتبار در هر ترم / 6 ECTS)
  • معرفی نقاشی (3 اعتبار در هر ترم / 6 ECTS)
  • مقدمه ای بر خوشنویسی چینی (3 اعتبار در هر ترم / 6 ECTS)
 • برنامه درسی پیش بینی شده: ورود بی قید و شرط به برنامه UNYP دوره UNYP مدرك UNYP و / یا Pre-Composition انگلیسی - بستگی به نتایج حاصل شده در پایان ترم است.
 • ارزیابی برای گذراندن دوره: دانشآموز جایزه "Prospel" یا "Prospel" را از معاون دبیرخانه بر اساس نتایج امتحان نهایی دریافت می کند (نگاه کنید به نمودار روش). برای امتیاز، شما نیاز به نمره 72 و یا بالاتر.


نمودار پیشرفت

* نتایج فقط نشان دهنده است؛ سایر آزمون های تشخیصی برای ورود صحیح دانش آموز در برنامه ضروری است.

** تمام دانشجویان باید یک مقاله ورودی را بنویسند اگر توصیه هایی برای پشتیبانی نوشتاری اضافی از قبیل Pre-Composition انگلیسی قبول شود.

*** لیست نتایج فهرست شده کامل نیست نتایج اضافی که ممکن است پس از تصویب رئیس اداره زبان و ادبیات انگلیسی، معاون دبیر مطالعات و رؤسای دانشگاه، به عنوان کافی و کافی درنظر گرفته شود، در نظر گرفته می شود.


برای گنجاندن در دانش آموزان دوره مقدماتی می توانند در آزمون ورودی دانشگاه در انگلیسی تکرار، سازمان یافته UNYP می دهد که بخش مراحل اخذ پذیرش UNYP مشاور حسن نیت ارائه میدهد برای برنامه بنیاد، و یا پیشوا. بسته به تعداد دانشجویان خارجی، دوره های ESL 1 و 2 می تواند به یک گروه تقسیم شود تا بتواند تمام نامزدها را در برنامه شرکت کنند.

در طول یک دوره معاینه منظم، استادان بنیاد بنیاد بنیاد یا اعضای هیئت مدیره پذیرش دانش زبان از دانش آموز را از طریق آزمون ورودی دانشگاهی UNYP در زبان انگلیسی و / یا نسخه رسمی آزمون TOEFL بررسی می کند. بر اساس نتایج حاصل از این آزمایشات، وزارت امور خارجه برای امور دانشجویی آماده می شود (یا پیش از ثبت نام) دانشجویان را برای ترم آینده بر اساس جدول آماده می کند.

اگر یک دانش آموز از برنامه بنیاد فارغ التحصیل شد، اما به طور کامل برای ترکیب I آماده نیست، او در دوره آمادگی زبان انگلیسی شرکت خواهد کرد.

دانش آموزان قبل از تشکیل شدن به برنامه های UNYP دسترسی خواهند UNYP که از آن عناوین اعطا می شود، اما Pre-Composition اعتباراتی برای چنین عناوینی دریافت نخواهد کرد.


دانش آموزانی که پس از دو ترم تحصیلی از UNYP فارغ التحصیل نشده اند و یا برای دوره های تحصیلات تکمیلی، حتی پس از 3 ماه تحصیل، برای تحصیل در رشته تحصیلی واجد شرایط نیستند، از UNYP حذف UNYP .

حضور UNYP نیز به برنامه بنیاد مربوط می شود. دانش آموزانی که بیش از حداکثر غیبت غیرقابل قبول مجاز در هر سطح از برنامه بنیاد، از این دوره شکست می خورد؛ دبیر امور دانشجویی بلافاصله "F" را به دانش آموزان می دهد و نمی تواند در طول ترم به برنامه ادامه دهد. نامزد ممکن است در همان سطح برنامه بنیاد در ترم آینده ثبت نام کند.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
University of New York in Prague (UNYP)
آخرین به روز رسانی July 18, 2018
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
End Date
فوریه 29, 2020
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date
فوریه 29, 2020