برنامه تحصیلی بین المللی برکلی (BISP) یک فرصت منحصر به فرد برای بازدید از دانشجویان بین المللی فراهم می کند تا دوره های با کیفیت بالا همراه با دانشجویان دوره ی UC Berkeley را در برنامه کوتاه مدت تحصیل در خارج از کشور برای یک یا دو ترم تحصیلی فراهم آورند. BISP حمایت و دعوت نامه لازم را برای دریافت ویزای دانشجویی برای دانش آموزان واجد شرایط فراهم می کند که در دوره ها به صورت مشمول مالیات ثبت نام می کنند. ما همچنین برنامه ای قوی از فعالیت ها و حمایت از دانش آموزانی که پس از تجربه «برکلی» بسیار مورد پسند قرار می گیرند، ارائه می دهیم.

هر دوره تربیتی، BISP بیش از 350 دانشجوی خارجی را که از سراسر دنیا تحصیل می کنند، حمایت می کنند، که از تجربیات در کلاس های دانشگاهی بریتانیای کبیر برکلی لذت می برند. آنها تمایل دارند در اینجا به خوبی کار کنند و تجربه فوق العاده ای در داخل و خارج از کلاس داشته باشند. دانش آموزان BISP اغلب این دوره ها را به دانشگاه های محلی خود برمی گردانند تا نیازهای خود را در این سطح بگذارند.

دانش آموزان BISP از طیف گسترده ای از زمینه های دانشگاهی می آیند. BISP در رشته های دانشگاهی ریشه دارد و همچنان به حفظ ارتباط بسیار نزدیکی با ادارات دانشگاهی برای ارائه یک برنامه غنی از دوره ها برای همه دانش آموزان، به ویژه دانشجویان علوم اجتماعی، هنر، علوم انسانی، علوم بیولوژیکی و فیزیکی است. ما دانشجویان زیادی از زمینه های دیگر مانند کسب و کار، رسانه ها، بهداشت و سیاست داریم که دوره های مربوطه را در این مناطق مطالعه می کنند. در ایالات متحده آمریکا برای دانش آموزان دوره های آموزشی در زمینه های خارج از رشته خود را دارد. دانش آموزان و دانشجویان UC Berkeley به شدت از مشارکت دانش آموزان از بسیاری از فرهنگ ها در کلاس درس قدردانی می کنند، که این امر باعث می شود محیط یادگیری چند فرهنگی هیجان انگیز و پر جنب و جوش.

BISP یک تجربه غنی و غنی با کارکنان متخصص برای حمایت از آنها را فراهم می کند. دانش آموزان همچنین در فعالیت های برنامه ریزی شده توسط مربیان همکار فرهنگی ما شرکت می کنند که دانشجویان UC Berkeley هستند که به آنها کمک می کند تا با تعدادی از آنها در محوطه دانشگاه برکلی و مناطق اطراف خود کمک کنند و فرصتی برای شناختن دانش آموزان دیگر و فرهنگ برکلی و ایالات متحده

مزیت BISP

• به دست آوردن یک چشم انداز جدید به دنبال منافع خود را در ایالات متحده است

• آمادگی برای آینده خود را در یک دنیای فزاینده و جهانی به وجود آورید

• در یک تجربه پر جنب و جوش و چند فرهنگی در خارج از کشور تجربه کنید

• بهره مند از حمایت جامع علمی و اجتماعی از ابتدا تا انتها

هزینه تحصیل و تحصیل

بر خلاف برنامه های تبادل مشارکت بین یک دانشگاه و برنامه آموزش خارج از دانشگاه کاليفرنيا، UCEAP ، دانش آموزان برنامه ما، هزینه های مربوط به هزینه های تحصیل و برنامه را پرداخت می کنند. این امر باعث می شود که ما از دانشجویان واجد شرایط بین المللی دعوت کنیم تا از طریق BISP در UC Berkeley تحصیل کنند و فعالیت های برجسته ای را برای همه انجام دهند.

تمام دانشجویان بازدید کننده در یک ویزای دانشجویی F-1 برای تحصیل در ایالات متحده باید حداقل 12 واحد یا اعتبار ترم را داشته باشند. دانشگاه شما ممکن است در حالی که شما در خارج از کشور تحصیل می کنید، نیاز به اعتبار اضافی یا واحدهای گرفته شده را داشته باشید به عنوان مثال، دانش آموزان از دانشگاه های اروپایی معمولا معادل 30 ECTS امتیاز، که 15 واحد ترم در UC برکلی می شود.

هزینه تحصیل (هزینه های دوره ای در UC Berkeley نامیده می شود) شما پرداخت خواهد شد بستگی به تعداد واحد شما را. هر واحد در سال تحصیلی 2018-1989 دلار 750 دلار می پردازد. برای مثال، اگر دانش آموز در 12 واحد ثبت نام کند، هزینه تحصیل آنها 9000 دلار می باشد؛ 13 واحد خواهد بود 9،750 دلار و غیره.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Start Date
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
750 USD
در هر واحد.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا