Read the Official Description

تابستان برنامه چینی زبان و فرهنگ

این برنامه برای دانش آموزانی که مایل به استفاده از تعطیلات تابستان خود را برای یادگیری نه فقط به زبان چینی، بلکه جنبه های مختلف از فرهنگ چینی طراحی شده است. این برنامه ترکیبی از سه ساعت آموزش روزانه زبان چینی همراه با فعالیت های خاص و سخنرانی می کنیم.

این دوره به زبان چینی دارای 2 سطح مختلف از مبتدی تا متوسط. فعالیت های فرهنگی و سفرهای ارائه دانش آموزان دست در xperiences الکترونیکی با صنایع دستی سنتی، موسیقی، هنرهای رزمی و هنرهای نمایشی. علاوه بر این، سخنرانی ویژه ای است که کشف دانش آموزان تاریخ چین، دین و زندگی کمک گسترش و تعمیق دانش خود را از فرهنگ چینی.


دوره برنامه: جولای 1، 2015 به اوت 4،2015 (5 هفته)


برنامه زمانبندی برنامه

 • آخرین مهلت برنامه ممکن است 5؛ خوابگاه چک در ژوئن 30، مراسم افتتاحیه ژوئیه 1. کلاس 1 ژوئن - 4 اوت. اختتامیه اوت 4، خوابگاه چک کردن اوت 5آهن ES

 • شهریه برنامه: RMB 5000 یوان (محل اقامت ارائه، آب و برق شامل)
 • بیمه: RMB 175 یوان
 • هزینه ثبت نام: 240 یوان RMB

روش پرداخت:

بهره 's Profile نام: ژجیانگ Wanli دانشگاه

بهره 'ثانیه شماره حساب: 3310 1983 6790 5004 0978

پرداخت بانک 's Profile نام: چین ساختمان بانک نینگبو شعبه بخش کسب و کار

CNAPS: 1053 3203 6793اطلاعات نرم افزار

 1. لطفا با ما تماس از طریق ایمیل و یا از طریق نمابر برای فرم های درخواست و دیگر مواد لازم است.
 2. ZWU به شما نامه پذیرش و فرم JW202 پس از دریافت فرم های درخواست شما و هزینه های برنامه مورد نیاز ارسال کنید.
 3. شما می توانید برای دانشجویان [X] ویزا و یا مشاهده [F] ویزا در سفارتخانه های چینی محلی خود و یا کنسولگری های چینی اعمال می شود و برای دانش آموزان در دوره اعلام شده در فرم ثبت نام JW202.
گردش علمی

موزه نینگبو

موزه نینگبو نماد فرهنگ Ningbo است. این موزه جامع با ویژگی های جغرافیایی است، نشان دادن تاریخ علوم انسانی و هنر. موزه نینگبو با مساحت 60 مو (واحد سطح، 1 مو برابر 666.66㎡) با 303،250،000㎡ مناطق ساخت و ساز. در موزه نینگبو، شما مقدار زیادی در مورد گذشته و حال در مورد Ningbo، چین و حتی جهان پیدا کنید.


TIANYI غرفه کتابخانه

TIANYI غرفه کتابخانه کنار دریاچه ماه در شهر Ningbo واقع شده است.کتابخانه، است که 430 سال از درام و تحولات جان سالم به در، قدیمی ترین کتابخانه های موجود خصوصی چین و آسیا و یکی از جهان 'سه قدیمی ترین کتابخانه های نگهداری شده توسط یک خانواده است. برای قرن ها از آن شده است مشهور شده است که "شهرستان از کتاب در جنوب چین " برای جمع آوری غول پیکر آن از کتاب های باستانی بسیار با ارزش و اسناد.


نینگبو میدان تیانی


نینگبو میدان تیانی است که احتمالا در وهله اول بازدید از خارجی وقتی میاد به Ningbo. این بدون شک محل محبوب ترین در Ningbo مرکز شهر. آن را توسط مغازه های متعدد (نوری، لباس، هدیه) و همچنین 2 لوازم فروشگاه (Suning) و فروشگاه (Legou) احاطه شده است. شما همچنین می توانید در پیدا میدان تیانی بسیاری از رستوران ها چینی و غربی از جمله زنجیر مانند پیتزا هات، استارباکس و KFC. فروشگاه طراح مانند Dunhill می کشد، تروساردی، هوگو باس و باربری موجود در مرکز خرید بین المللی می باشد.


سابقه و هدف در دانشگاه ژجیانگ Wanli

دانشگاه ژجیانگ Wanli دارای سابقه بیش از 60 سال و در Ningbo، یکی از کسب و کار و صنعتی مراکز پویا ترین استان ژجیانگ قرار گرفته است. این است که در مدارس و دانشکده ساختار و دوره در 38 رشته های مختلف فراهم می کند. بدن علمی 1200 معلمان چینی و غیر چینی با تجربه گسترده در رشته های مربوطه خود را از طریق خواستار برنامه های آموزشی و سال تجربه در آموزش و پرورش و منصوب زیر یک فرآیند انتخاب دقیق بالغ. پردیس اشغال سطح 95 هکتار، و تقریبا 20000 دانش آموزان در سال 2012. به حال این ارائه می دهد تسهیلات برای دانش آموزان و معلمان و امکانات مختلف.چرا تحصیل در دانشگاه ژجیانگ Wanli

برای افراد علاقه مند به یادگیری زبان چینی و برای به دست آوردن درک درستی از فرهنگ چینی و از جنبه های اجتماعی و شیوه های کسب و کار از مردم چین دلایل زیادی برای انتخاب دانشگاه ژجیانگ Wanli وجود دارد.

 • قبل از هر چیز البته کیفیت برنامه های درسی و از بدن علمی است.
 • طیف گسترده ای از فرصت های آموزش ارائه شده اجازه می دهد تا انتخاب کنید آن / که مناسب ترین را برای دستیابی به اهداف خاص.
 • فرصتهای عالی برای ایجاد روابط کسب و کار وجود دارد. Ningbo است که در مرکز استان ژجیانگ، یکی از پیشرفته ترین اجتماعی و اقتصادی در چین واقع شده است. این شهرستان از سال ها به لطف بندر و بسیاری از طرح های صنعتی را تجربه کرده است، رشد اقتصادی پایدار مستمر.
 • می ارتباطات بسیار خوبی با دیگر شهرستانها عمده، با فرودگاه و سرعت بالا قطار بین المللی به شهرستانها عمده در شرق و جنوب شرقی چین وجود دارد.
 • معنای سنتی چینی از مهمان نوازی خواهد ادغام اجتماعی و موارد بسیار عالی برای ایجاد شبکه ای از روابط شخصی را تسهیل میکند.
 • هزینه های از برنامه های آموزش و از امکانات رفاهی در حد متوسط ​​و نسبتا به استانداردهای غربی پایین است.
چه کسی باید برنامه های آموزش از دانشگاه ژجیانگ Wanli شرکت

فارغ التحصیلان دانشگاه های غربی ممکن است به دوره های آموزشی خود را اضافه کنید تجربه تشکیل دانشگاهی بیشتر است که برای کار حرفه ای خود را بعد یک مزیت منحصر به فرد ثابت خواهد کرد.


شرکت داشتن روابط کسب و کار مهم با چین در این برنامه از ژجیانگ Wanli دانشگاه بستر بسیار مناسبی برای تشکیل زبانی و فرهنگی برای کارکنان و مسئول کسب و کار چینی را پیدا خواهد کرد.


به همین ترتیب شرکت های مایل به ایجاد روابط تجاری با چین باید پرسنل کلیدی که باید در فعالیت های آینده با داشتن آنها را از حضور در برنامه های درسی و مناسب را آماده کند.
سرمایه گذاران و سرمایه گذاران بالقوه یک بینش اساسی در راه چین کار، تلاش و انجام کسب و کار به دست آورید.

Program taught in:
انگلیسی

See 1 more programs offered by Zhejiang Wanli University »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
تمام وقت
Price
5,415 CNY
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline

سپتامبر 2019