توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Northpoint Centre of Learning Northpoint Northpoint آموزش منحصر به فرد است و تمام برنامه ها بر آمادگی جوانان برای حرفه های تخصصی متمرکز هستند. لوگوها، برچسب ها، نشان ها، فونت ها؛ آیا این صدا آشناست؟ اگر شما نوعی از جوامع خواندن است و مردم در حال تکامل هستند، لذت بردن از ایجاد ایده هایی که متقاعد می شوند، مانند فکر کردن به خارج از جعبه، پس شما تبلیغ کننده ای هستید. تعدادی از مدارس و موسسات تبلیغاتی وجود دارد که درجه تبلیغات را ارائه می دهند، اما با رشد صنعت، محصولات بیشتری نیاز به توسعه در مارک هایی که مصرف کنندگان را جذب می کنند و این ایده ها نمی توانند تکراری و غیرممکن باشند. ما در Northpoint معتقدیم که "تبلیغات در مورد ساختن برند های قدرتمند است که ثروت را ایجاد می کنند." بر خلاف دوره های تبلیغاتی دیگر، برنامه تحصیلات تکمیلی Northpoint Post در ارتباطات بازاریابی با تخصص در تبلیغات، خلاق و دیجیتال بازاریابی ارتباطات یک دوره دقیق مبتنی بر کتاب نیست. این یک مسیر شغلی است که شما را توسعه می دهد؛ متخصص در تبلیغات، بازاریابی خلاق و یا دیجیتال حرفه ای حرفه ای بازاریابی یک مدیر خوب برای حرفه ای پر از ایده ها، هیجان، و زرق و برق است.

نکات مهم درس

  • 11 ماهه برنامه حرفه ای مسکونی سریع
  • مدل آموزشی منحصر به فرد که در آن یادگیری یک تجربه زندگی واقعی است
  • دوره طراحی شده توسط صنعت برای رفع نیازهای فعلی خود
  • آموزش حرفه ای از شرکت های پیشرو تبلیغات / خلاق / رسانه / بازاریابی / دیجیتال
  • کارآموزی در محل کار
  • رکورد موفقیت آمیز

شایستگی:

فارغ التحصیلان همه جریانات با حداقل 50٪ واجد شرایط درخواست می باشند. نامزدانی که در سال تحصیلی آخر سال تحصیلی سال 2017-18 حضور دارند نیز می توانند درخواست کنند. نمرات خوب در امتحانات رقابتی مثل CAT / CET یا معادل آن امتحان خواهد شد. اگرچه تجربه کاری و نمرات CAT / CET اجباری نیستند، آنها مزیت دیگری خواهند داشت.

فرایند انتخاب:

نامزدانی که در لیست انتخابی قرار می گیرند، برای یک آزمون کتبی که توانایی و خلاقیت زبان آنها را تست می کند، فراخوانده می شود. در همان روز، یک بحث گروهی و مصاحبه شخصی در پردیس Northpoint، Khandala خواهد بود. آزمون کتبی به طور عمده شامل سوالات موضوعی موضوعی است که توانایی زبان، مهارت های ارتباطی و خلاقیت را تست می کند. این آزمون همچنین به طور کلی شامل سوالات مربوط به صنعت ارتباطات بازاریابی خواهد بود.

معیارهای قرار دادن

Northpoint دارای رکورد موفقیت آمیز بوده است. دانش آموزان مرکز کمک درمورد اجرای معیارهای زیر ارائه می دهند: تکمیل موفقیت آمیز این دوره با حداقل 60٪ معیار در هر مدلی، پروژه پایان نامه و تمام کارآموزی که در طول دوره ارائه می شود؛ 90٪ حضور در محوطه دانشگاه و در طول کارآموزی هیچ رکوردی از هرگونه پرونده تخلف / انضباطی در صورت عدم پذیرش هر یک از معیارهای فوق، Northpoint هر گونه کمک به جایگاه را ترک خواهد کرد. پس از انتخاب، شما ملزم به پذیرفتن پیشنهاد ارائه شده توسط سازمان شراکت ما می باشید. قابل فهم است که هر دانش آموزی که بعد از اعمال اعتبار سیستم، امتیاز کمتر از 50٪ جمع می کند، این برنامه را شکست نخواهد داد و یک گواهی تکمیل نمی شود.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Northpoint Centre of Learning »

این دوره Campus based
Start Date
جولای 2019
Duration
11 
تمام وقت
Price
600,000 INR
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا

جولای 2019