برنامه تحصیلات تکمیلی در تحقیقات بازار (PGPMR)

Northpoint Centre of Learning

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه تحصیلات تکمیلی در تحقیقات بازار (PGPMR)

Northpoint Centre of Learning

Northpoint Centre of Learning

این برنامه در ارتباط با Nielsen، رهبر جهانی در زمینه اطلاعات و اندازه گیری جهانی، تحقیقات بازار، بینش و داده های مربوط به آنچه مردم تماشا، گوش و خرید می کنند، طراحی شده است. وظیفه تحقیق بازار (MR) این است که مدیریت اطلاعات مرتبط، دقیق، قابل اعتماد، معتبر و جاری را فراهم کند. محیط بازاریابی رقابتی و هزینه های فزاینده ای که به تصمیم گیری ضعیف نسبت داده می شود، نیازمند تحقیق بازار اطلاعات صحیح است. تصمیم گیری های صحی نه تنها بر اساس احساسات روان، شهود و حتی قضاوت خالص است. مدیران بازاریابی تصمیمات استراتژیک و تاکتیکی متعددی را در فرآیند شناسایی و رفع نیازهای مشتری می گیرند. آنها تصمیم می گیرند در مورد فرصت های بالقوه، انتخاب بازار هدف، تقسیم بازار، برنامه ریزی و اجرای برنامه های بازاریابی، عملکرد بازاریابی و کنترل. این تصمیمات با تعامل بین متغیرهای بازاریابی قابل کنترل محصول، قیمت گذاری، ارتقاء و توزیع پیچیده می شود. عواقب بیشتر با عوامل محیطی کنترل نشده مانند شرایط اقتصادی عمومی، تکنولوژی، سیاست های عمومی و قوانین، محیط سیاسی، رقابت و تغییرات اجتماعی و فرهنگی افزوده می شود. یکی دیگر از عوامل در این ترکیب پیچیدگی مصرف کنندگان است. تحقیقات بازار به مدیر بازاریابی کمک می کند تا متغیرهای بازاریابی را با محیط زیست و مصرف کنندگان مرتبط سازد. این کمک می کند تا برخی از عدم اطمینان را با ارائه اطلاعات مربوط به متغیرهای بازاریابی، محیط زیست و مصرف کنندگان کمک می کند. در غیاب اطلاعات مربوطه، پاسخ مشتریان به برنامه های بازاریابی قابل اعتماد یا دقیق نیست. برنامه تحصیلات تکمیلی دانشگاه Northpoint در تحقیقات بازار با Nielsen رهبر معاونت و صنعت ما، شما را به عنوان مدیر مسئول و متخصص بینش شما را توسعه می دهد.

نکات مهم درس:

  • برنامه 11 ماهه سریع مسکونی
  • جدا از تحقیقات بازار، دوره بازاریابی، مدیریت بازرگانی را پوشش می دهد
  • پروژه های گسترده ای در طول دوره های کارآموزی با سازمان های نیلسن و مشتری. صدور گواهینامه برای اتمام موفقیت آمیز این برنامه ارائه شده است
  • قرار دادن با Nielsen در بسته اولیه از Rs 6 lakhs پاره در پایان موفقیت آمدن برنامه *
  • حداقل 60٪ علامت در هر یک از ماژول، پروژه های پایان نامه، تمام دوره های کارآموزی در طول دوره، همراه با 90٪ حضور در محوطه دانشگاه و در کارآموزی، و همچنین هیچ سابقه ای از سوء رفتار discipline در طول دوره

شایستگی

فارغ التحصیلان همه جریانات با حداقل 50٪ واجد شرایط درخواست می باشند. نامزدانی که در سال تحصیلی آخر سال تحصیلی سال 2017-18 حضور دارند نیز می توانند درخواست کنند. نمرات خوب در امتحانات رقابتی مثل CAT / CET یا معادل آن امتحان خواهد شد. اگرچه تجربه کاری و نمرات CAT / CET اجباری نیستند، آنها مزیت دیگری خواهند داشت.

فرایند انتخاب

نامزدهای منتخب برای آزمون کتبی در دفاتر Nielsen در بمبئی، دهلی، چنای، بنگلور، کلکته و بارودا دعوت خواهند شد. اگر کاندید آزمایشی نوشته شده را پاک کند، او برای بحث گروهی و مصاحبه شخصی در Camppoint Northpoint، Khandala دعوت خواهد شد. آزمون کتبی توانایی های ریاضی، زبان و تحلیلی شما را تست می کند.

معیارهای قرار دادن

دانش آموزان با کمک مرکز Nielsen برای انجام معیارهای زیر اقدام می کنند: پایان موفقیت آمیز این دوره با حداقل 60٪ در هر مدلی، پروژه پایان نامه و تمام کارآموزی که در طول دوره ارائه می شود 90٪ حضور در محوطه دانشگاه و در طول کارآموزی هیچ رکوردی از هر گونه پرونده سوء رفتار / موضوع انضباطی فرایند انتخاب Nielsen نهایی را پاک نکنید. در صورتی که هر یک از معیارهای فوق نادیده گرفته نشود، Northpoint هر گونه کمک به جایگذاری را برداشت. پس از انتخاب، از شما خواهان پذیرفتن پیشنهاد ارائه شده توسط شما توسط نیلسن خواهد بود. قابل درک است که هر دانشجویی که بعد از اعمال اعتبار سیستم به میزان کمتر از 50٪ جمع می کند، این برنامه را شکست نخواهد داد و یک گواهی تکمیل نمی شود.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی March 3, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
جولای 2019
Duration
مدت زمان
11 
تمام وقت
Price
قیمت
600,000 INR
Locations
هندوستان - India Online
تاریخ شروع : جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
جولای 2019
هندوستان - India Online
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات