توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به عنوان یک دانش آموز در این برنامه، شما از دوره های مختلف در کلاس های کوچک لذت خواهید برد که به شما امکان یادگیری را در کلاس و از طریق سفرهای زمینی می دهد. BGU یک شهر دانشگاهی پر جنب و جوش در شهر Beer Sheva، شهرت گوناگون، راحت و دوستانه دانشجویان را ارائه می دهد. با دانشجویان اسرائیلی، دانشجویان بین المللی از کشورهای سراسر جهان، کارکنان مفید و سفرهای سراسر اسرائیل، یک تجربه قابل توجه در انتظار شما است.
این برنامه به سوی دانشجویان دانشگاهی / تحصیلات تکمیلی در رشته کارشناسی یا مدرک کارشناسی ارشد خود است. ما همچنین به فارغ التحصیلان دبیرستانی علاقه مند هستیم که در سال های گذشته تجربه خوبی دارند.

مهلت درخواست:

پاییز / سال کامل - 1 مه
بهار - اول نوامبر

تاریخ برنامه:

پاییز - 30 ژوئیه 2017 تا 24 دسامبر 2017
بهار - 7 ژانویه 2018 - 1 ژوئیه 2018
سال - 30 جولای 2017 - 1 ژوئیه 2018
با پیوستن به برنامه دانشجویان خارج از کشور گینسبورگ-اینگرمن، در حوزه فعلی خود مطالعه کنید یا کشف زمینه جدیدی کنید. هر ترم، شما می توانید در یکی از آهنگ های تخصصی ما ثبت نام کنید، که همه آنها از موقعیت ما در اسرائیل و تخصص جهانی شناخته شده در دانشکده BGU استفاده می کنند. به طور خلاصه، برنامه خود را برای تحصیل با استفاده از مخلوط کردن و تطبیق دوره ها از کاتالوگ کلی جامع ما ایجاد کنید. دانش آموزان در سال سوم یا چهارم دوره های تحصیلات تکمیلی خود ممکن است در دوره های تحصیلات عالی خود به زبان انگلیسی شرکت کنند.
طیف گسترده ای از کارآموزی و فرصت های داوطلبانه برای اعتبار در دسترس دانشجویان ثبت شده در برنامه های نیمه سال / سال برنامه های OSP می باشد. برنامه کارآموزی، یک چارچوب برای تخصیص دانش آموزان از زمینه های مختلف تحصیلی به برنامه های درون دانشگاه بن گوریون Negev و خارج از دانشگاه از طریق تدریس و تجربه کار عملی فراهم می کند.
تمام برنامه ها با دوره ای فراگیر زبان عبری آغاز می شود و در طول ترم تحصیل زبان ادامه می یابد.
دانشگاه بن گوریون Negev راه منحصر به فرد برای تجربه اسرائیل واقعی ارائه می دهد.

  • کاوش در اسرائیل از طریق سفرهای سراسر کشور - تل آویو، اورشلیم، افزایش در صحرای نگف و شمال.
  • آشنائی با اسرائیلی ها - لذت بردن از رویدادهای مشترک، رفتن به شب های خبری با جمعیت محلی، کشف دیدگاه های اسرائیلی در مورد امور کنونی و فرصتی برای جشن تعطیلات از راه اسرائیل.
  • پیوستن به زندگی اجتماعی BGU - پیوستن به جشن ها و رویدادهای اتحادیه دانشجویی و تجربه زندگی اجتماعی منحصر به فرد BGU.
  • نزدیک شدن به گروه OSP خودتان باشید - برای شناختن مردم از سراسر جهان، و ارتباطات معنی دار را که می تواند در طول عمر طول بکشد، پیدا کنید.

هزینه ها و هزینه ها:

(شامل مطالعات عمومی، بهداشت جهانی، توسعه پایدار، مطالعات اسرائیل، برنامه کارآموزی)

هزینه درخواست: 60 دلار
هزینه بعدی برنامه: 100 دلار

برنامه semester *:
هزینه تحصیلی پایه: 7200 دلار
Ulpan: 1500 دلار
مسکن در پردیس:
پاییز امسال 2250 دلار است
تابستان بهار 2900 دلار

برنامه سال *: پایه تحصیلی: 11200 دلار
Ulpan: 1500 دلار
مسکن در پردیس: 4900 دلار

* هزینه های تحصیلی برای تمام دوره های نیمسال یا دوره های طولانی شامل فعالیت های اجتماعی هفتگی، سفرهای دانشگاهی، سفرهای اطراف اسرائیل، دسترسی به مرکز ورزشی دانشگاه و بیمه درمانی

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Ben-Gurion University of the Negev »

این دوره Campus based
Start Date
جولای 2019
ژانویه 2020
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
جولای 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
ژانویه 2020
آخرین مهلت تقاضا

جولای 2019

ژانویه 2020