برنامه تولید هنرمند

Jul academy

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه تولید هنرمند

Jul academy

برنامه تولید هنرمند یک دوره دو ساله منحصر به فرد است که توسط تیم آکادمی ژول توسعه یافته است. هدف آن تولید هنرمند مشتاق است که می خواهد آن را در کسب و کار موسیقی است. این هنرمند دو ساله یک تیم تولید کننده در کنار خود داشته و تولید موسیقی خود را ایجاد می کند.

این دوره به سه مرحله اصلی تقسیم می شود:

توسعه هنرمند

هنرمندان مورد آزمایش قرار می گیرند و پس از تعیین نقاط قوت و ضعف، آنها در ترکیب ترانه ها و شخصی سازی پوشش می یابند. هنرمند آهنگ ها را در استودیو ضبط می کند و برای دستیابی به بهترین عملکرد ممکن خواهد بود. ما با نوازنده های سطح بالا، تولید کنندگان و ترانه گران همکاری می کنیم، یکی از مهمترین آنها Vladi Tosetto، ترانه سرا برای Eros Ramazzotti، Giorgia و بسیاری دیگر است.

تولید

در مرحله تولید ما قصد داریم حرفه ای ضبط فیلم های موسیقی که در وب سایت ما و در هر پلت فرم منتشر می شود. ما در حال برگزاری نمایشگاههای زنده هستیم که هنرمندان در آن حضور خواهند داشت و دیدگاه درست را برای مردم به ارمغان خواهند آورد.

ترفیع

بهترین ترانه های تولید شده در iTunes، Spotify، Apple Music و دیگر فروشگاه های دیجیتال در سراسر جهان منتشر خواهد شد. سپس سی دی ها را چاپ و آنها را به نمایندگان اصلی صنعت موسیقی ارسال می کنیم.

برنامه تولید هنرمند در زبان ایتالیایی و انگلیسی برگزار می شود و سالانه هزینه 2300 € برای شهروندان UE و 2800 € برای شهروندان خارج از اتحادیه اروپا خواهد بود. ما همچنین درخواست مسکن برای دانشجویان خارجی را پیشنهاد می کنیم.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی
مدت زمان و قیمت
این دوره
Online
واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
2,300 EUR
2300 € برای شهروندان UE و 2800 € برای دانش آموزان خارج از اتحادیه اروپا
Information
Deadline
Locations
Dates