برنامه خلبانی هلی کوپتر

عمومی

شرح برنامه

علاقه مند به خلبان شدن هلی کوپتر هستید؟

اغلب گفته می شود که بهترین دفتر کار کابین خلبان است. خلبان بودن هلی کوپتر با مناظر خیره کننده ، آزادی باورنکردنی و ماجراجویی پمپاژ آدرنالین همراه است. بردن یک ماشین به آسمان هیجان انگیز و گاهی اوقات زندگی را تغییر می دهد. تعجبی ندارد که تقاضای انبوه خلبانان از سال 2020 آغاز شده است.

طبق گفته شرکت های بزرگ هواپیمایی مانند بوئینگ و ایرباس ، از سال 2020 تا 2036 تقاضا برای خلبانان هلی کوپتر افزایش می یابد و 49000 خلبان را با کمبود روبرو می کند. اما چرا؟

به این دلیل است که نیاز به خلبانان در سراسر جهان در حال افزایش است ، اما تعداد کمی از مدارس مورد تایید FAA برای آموزش خلبانان هلی کوپتر وجود دارد. در همین زمان بسیاری از خلبانان در حال بازنشستگی هستند و کمبود بیشتر را تشدید می کنند.

این ممکن است یکی از بزرگترین فرصت ها برای خلبان شدن از زمان اختراع هلی کوپترها باشد. اما برای خلبان شدن چه کاری لازم است؟

آخرین به روز رسانی اکتبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

This is a new college at SUU. We are still getting everything organized and appreciate your patience. Our Departments are: Aviation Computer Science and Information Systems Engineering and Technology ... اطلاعات بیشتر

This is a new college at SUU. We are still getting everything organized and appreciate your patience. Our Departments are: Aviation Computer Science and Information Systems Engineering and Technology Mathematics اطلاعات محدود