برنامه دوره زبان ایتالیایی

Centre for Italian Studies Babilonia

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه دوره زبان ایتالیایی

Centre for Italian Studies Babilonia

برنامه های دوره های زبان ایتالیایی

یادگیری و مطالعه ایتالیایی در ایتالیا در مرکز ما مطالعات ایتالیایی: برنامه های غوطه وری کامل ایتالیایی و برنامه های فشرده زبان ایتالیایی، دوره های گروه زبان ایتالیایی، درس فشرده ایتالیایی. برنامه دوره زبان ایتالیایی ما از یک روش ارتباطی بر اساس توسعه یافته اند و با تمرکز بر چهار توانایی های زبان (گوش دادن، صحبت کردن، خواندن، نوشتن). اولین هدف ما ارتباط است، هر دو دهان و نوشته شده است. دوره ما ساختار به مطابقت با استانداردهای اروپایی تعیین شده توسط بندی (انجمن آزمایشکنندگان زبان در اروپا) و توسط شورای اروپا است. روش آموزش مرجع ما این است که ما انجام communicativism فکر می کنم که زبان تجزیه و تحلیل نیز مهم است. برای این دلایلی که ما البته استاندارد ما تقسیم در دو بخش است: "تجزیه و تحلیل زبان " و "وظایف ارتباطی ".زبان تجزیه و تحلیل فعالیت های شامل کنترل شفاهی و کتبی تولید، در حالی که وظایف ارتباطی شامل گوش دادن و درک و فعالیت های شفاهی و کتبی آزاد خواندن. دوره های زبان ایتالیایی در Babilonia تدریس - مرکز زبان ایتالیایی و فرهنگ کلاس غوطه وری کامل است. کلاس های زبان در زبان ایتالیایی به طور انحصاری برای سرعت بخشیدن به یادگیری انجام شده است. از آنجا که دانش آموزان Babilonia از سراسر جهان هستند و همه دانش آموزان زبان انگلیسی، "زبان میانجی " (زبان مشترک برای برقراری ارتباط میان دانش آموزان) صحبت نمی ایتالیایی است. دانشکده ما مواد را از انواع خواندن معتبر، ویدیو و منابع صوتی و همچنین انواع کتاب های درسی زبان ایتالیایی. تمرکز است که به معرفی دانش آموزان به استفاده از زبان جاری است. روش آموزشی به شرح زیر است برنامه درسی تعیین شده توسط چارچوب مشترک از زبان های اروپایی.

دوره های زبان ایتالیایی فشرده موجود است:

STANDARD SEMI - دوره های ایتالیایی این دوره ایتالیایی برای کسانی که می خواهند به مطالعه تنها 2 درس پستها در طول روز، با تمرکز بر فعالیت های تجزیه و تحلیل زبان و یا وظایف ارتباطی حداقل 1 هفته طراحی شده، حداکثر 48 هفته STANDARD - دوره ایتالیایی ایتالیایی این دوره برای کسانی طراحی شده که می خواهند یک تجربه کامل زبان، مطالعه 4 درس پستها در طول روز، با تمرکز بر فعالیت های تجزیه و تحلیل زبان و وظایف ارتباطی حداقل 1 هفته، حداکثر 48 هفته PLUS STANDARD - دوره ایتالیایی ایتالیایی این دوره برای کسانی طراحی شده که فراتر از مزایای استفاده از استاندارد البته گروه، می خواهم به یک ساعت فوق العاده منحصر به فرد (یک به یک) به خصوص به زبان های فردی خود را اختصاص داده شده نیاز حداقل 1 هفته، حداکثر 48 هفته فشرده - دوره های ایتالیایی این دوره ایتالیایی برای کسانی طراحی شده که می خواهند به یک گروه فشرده تر البته به بازدید کنندگانtrengthen توانایی های خود را در یک زمان کوتاه تر حداقل 1 هفته، حداکثر 48 هفته درسها (یک به یک) - دوره های زبان ایتالیایی این دوره ایتالیایی طراحی شده و مرتب به صورت فردی برای تامین نیاز خود، برای ساعت به عنوان بسیاری از شما می خواهید ، در یک دوره معین از زمان حداقل 1 هفته، دوره حداکثر 48 هفته بسته GROUP (دو به یک) - دوره های زبان ایتالیایی ایتالیایی این دوره برای دو نفر طراحی شده که می خواهند برای به اشتراک گذاشتن یک دوره زبان با هیچ کس دیگر، برای به عنوان ساعت های زیادی را که شما می خواهید، در یک دوره معین از زمان حداقل 1 هفته، حداکثر 48 هفته همانطور که ما در حفظ و گفت، یک زبان است در نتیجه از مجموعه ای از گرامر NOT. زبان ناشی از فرهنگ و سنت آن، تاریخ آن، شیوه زندگی خود را و مکان های آن است.با استفاده از این در ذهن، اگر شما می خواهید یک تجربه فرهنگی فولر در سیسیل، و نه فقط به یک توریست ساده اما یک مسافر واقعی، شما می توانید یک دوره گروه زبان ایتالیایی و یا درس های خصوصی ایتالیایی با ما ایتالیا PLUS برنامه ترکیب • ایتالیایی به علاوه سیسیلی پخت و پز • غذاهای ایتالیایی به علاوه شراب و از سیسیل ایتالیا • به علاوه سیسیلی سفال و دکوراسیون و سرامیک • ایتالیایی به علاوه پیاده روی و کوه پیمایی در سیسیل ایتالیا • به علاوه غواصی در سیسیل ایتالیا • به علاوه گلف در سیسیل ایتالیا • به علاوه ادبیات • ایتالیایی به علاوه هنر تاریخچه • ایتالیایی به علاوه تاریخچه و، برای کسانی که مایل یک بسته بیشتر منحصر به فرد و فشرده با 50 همراهان، یک دعوت ویژه به برنامه "طلایی سیسیل" ما بپیوندید. تمام قیمت های دوره عبارتند از: بسته روز دسترسی برای اولین بار از اینترنت رایگان (DSL و منطقه بی سیم) کارت دانشجویی برای تخفیف فعالیت های برنامه بیمه دانشجویی اضافی مواد آموزشی آزمون ورودی کتبی و شفاهی گواهی نهایی رایگان.

دوره های زبان ایتالیایی ما در سراسر کشور توسط معتبر:

  • وزارت آموزش و پرورش دانشگاه ایتالیایی برای خارجی ها از Perugia به عنوان مرکز آزمون مجاز برای امتحان CELI - Certificato دی لینگوا ایتالیا
  • دانشگاه "کلسیم 'Foscari " از ونیز به عنوان مرکز آموزش رسمی معلم برای degreeing معلمان در دانشگاه استاد ITALS برای معلمان ایتالیایی به عنوان زبان خارجی

مدرسه زبان ایتالیایی ما عضو است:

  • ASILS - انجمن دانشکده های ایتالیایی به عنوان زبان دوم -
  • EDUITALIA - آموزش بین المللی
  • NAFSA - انجمن آموزش بین المللی

دوره های زبان ایتالیایی ما در سطح بین المللی توسط معتبر:

  • CSN سوئد (آژانس ملی آموزش عالی سوئدی) برای دانش آموزان وام سوئدی برای اهداف مطالعه اعمال می شود؛
  • Bildungsurlaub آلمان برای تعطیلات و تعطیلات یادگیری آموزشی و آموزش
  • آمریکا دانشگاه ها و مطالعه ارائه دهندگان خارج از کشور برای وام علمی
ما امیدواریم که به شما به زودی خوش آمد به تائورمینا، سیسیل و به شما فرصت برای کشف جزیره ما پر از تاریخ، پر از فرهنگ، پر از الهام!
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • ایتالیایی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
اکتبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
ایتالیا - Taormina, Sicily
تاریخ شروع : اکتبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
اکتبر 2019
ایتالیا - Taormina, Sicily
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات