برنامه ریزی کامپیوتر و فناوری اطلاعات مشارکت برنامه مطالعات شغلی

ASA College

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه ریزی کامپیوتر و فناوری اطلاعات مشارکت برنامه مطالعات شغلی

ASA College

بررسی اجمالی

سیستم های اطلاعات کامپیوتری از عملکردهای اساسی تقریبا تمام سازمان ها در جهان پشتیبانی می کنند. این سیستم ها تقاضای تمرکز بر ساختار و اجزای رایانه ها، نظریه ای است که عامل عملیات آنها و برنامه های کاربردی آنها است. برای پشتیبانی از سیستم ها، برنامه نویسان حرفه ای و مهندسان شبکه در زمینه های گسترده ای از کسب و کار، در همه سطوح دولت، بخش خصوصی و موسسات عمومی و خدمات اجتماعی خدمات می کنند.

برنامه برنامه نویسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات ما در نظر گرفته شده است تا افراد را با کم و یا بدون دانش کامپیوتری برای برنامه نویسان برنامه کاربردی و / یا تحلیل گران برنامه نویسان فعال کنیم. دانشجویان ما آموزش های تخصصی در تمام زمینه های توسعه وب با ASP.NET، ارتباطات ویژوال و گرافیک ارائه می کنند.

این برنامه آموزش جامع، شامل بسیاری از جنبه های علوم رایانه از جمله معماری کامپیوتر، تکنیک های پیشرفته برنامه نویسی، مدیریت پایگاه داده، طراحی و توسعه برنامه های کاربردی اینترنت با استفاده از ASP.NET می باشد. برنامه درسی با دوران با دقت انتخاب شده در هنر و علوم لیبرال گردآوری شده است که تجربه آموزشی دانش آموزان را افزایش می دهد و آنها را برای چالش های تکنولوژی جدید آماده می کند.

اهداف برنامه

پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه، فارغ التحصیلان باید توانایی نشان دادن توانایی:

  • همکاری با تحلیلگران کسب و کار و / یا کاربران برای توسعه، اولویت بندی و تخمین مورد نیاز برای اجرای نرم افزار.
  • نمودارهای کاری و نمودارهای دقیق را که ورودی، خروجی و عملیات منطقی را توصیف می کنند، آماده کرده و آنها را به یک سری از دستورالعمل های کد گذاری شده در انواع مختلف زبان کامپیوتر متداول تبدیل کنید.
  • طراحی، توسعه، سند، تست و اشکالزدایی نرم افزار و سیستم با استفاده از راه حل های منطقی و ریاضی.
  • طراحی، توسعه، اسناد، تست و اشکال زدایی برنامه های مبتنی بر وب و برنامه های پایگاه داده پایگاه داده.
  • جمع آوری و نوشتن اسناد در چرخه توسعه نرم افزار.

چشم انداز حرفه ای

با توجه به پیش بینی های مربوط به اشتغال اشتغال در سال 2010 تا 2020، برنامه نویسان کامپیوتر، توسعه دهندگان نرم افزار و طراحان گرافیک، مشاغل پر سرعت هستند. فارغ التحصیلان می توانند به عنوان مهندسان برنامه نویسی برنامه نویسان کامپیوتر، برنامهنویسان فایروال و عقب وب، مدیران وب، ناشران دسکتاپ، توسعه دهندگان تصاویر بصری و بسیاری از دیگر موقعیتهای تکنولوژی صنعت، شغل را پیدا کنند.

تمرکز اصلی این برنامه این است که دانشجویان را برای اشتغال موفق در زمینه برنامه نویسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات آماده سازیم. با این حال، این برنامه همچنین یک پایه محکم برای انتقال به یک دوره کارشناسی لیسانس در علوم کامپیوتر و یا سیستم های مدیریت اطلاعات فراهم می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های ASA College اینجا را کلیک کنید و بروشور دانشجویی ما را دانلود کنید!

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی April 28, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره
Online
واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2018
Locations
آمریکا - East New York, New York
تاریخ شروع: سپتامبر 2018
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2018
آمریکا - East New York, New York
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات