مدرسه مقدس چیست؟

برنامه مدرسه کتاب مقدس ما در نظر دارد رابطه شما با عیسی مسیح را تقویت کند. درک شما از خدا و کلمه او از طریق سخنرانی های هفتگی که موضوعات و کتاب های مختلف کتاب مقدس را پوشش می دهد رشد خواهد کرد. ادغام کلمه خداوند به زندگی روزانه خود را از طریق تعامل روزانه با کارکنان، سخنرانان مهمان و جامعه هولسبی آموزش خواهد داد.

از طریق جلسات هفتگی و ایجاد عادت های مادام العمر نماز، خواندن و خدمت به کتاب مقدس، بهتر می توانید به شناخت و خدمت به خداوند بپردازید. میل ما این است که شما به عنوان یک پیرو مسیح رشد کنید و ما معتقدیم که Holsby Bible School این فرصت را در حال تغییر در زندگی دارد.

نامزد کن

در Holsby شما توسط یک جامعه بین المللی مشغول به کار است که عمدا در مورد بهره گیری از تنوع ما در حالی که همچنین جشن وحدت ما در مسیح. چه بیش از وعده های غذایی، شب های خانواده در خانه و یا زندگی در خوابگاه، از طریق فرهنگ و تجارب زندگی کارکنان و دانش آموزان از کشورهای مختلف رشد می کنند.

زمین شده است

آیا در کلاس یا در خارج از کلاس، ما تمایل داریم جامعه ای باشد که در حقیقت خدا متکی باشد. با بیش از سی ساله سخنرانی از انواع سخنرانان ساکن و مهمان که کتاب های مختلف کتاب مقدس و موضوعات را پوشش می دهند، شما را در کلام خدا تقویت می کند و به چالش می کشد تا او را شخصا بدانید.

تجهیز شود

زندگی بعد از هولسیبی وجود دارد و ما می خواهیم شما را به مأموریت بهتر برای خدمت به مسیح به عنوان یک عضو موثر کلیسای محلی خود و در هر شرایط، محیط زیست یا اشغال که خودتان پیدا می کنید، داشته باشید. شما یاد خواهید گرفت که به معنی اجازه دادن به مسیح برای کار در زندگی و زندگی شما است.

دوباره باز شود

هولسیبی جایی است که از طریق تنهایی خلقت خدا و یک جامعه حمایتی از لحاظ معنوی و فیزیکی تجدید می شود. هرچه از طریق جنگل پیاده روی کنید، یک فیکس بعد از ظهر بیدار شوید یا از یکی از ماجراهای ما لذت ببرید، وقت خود را در اینجا به شما یک چشم انداز جدید در زندگی می دهد.

پیوندها

برنامه 9 ماهه کتاب مقدس هولسیبی شامل تقریبا 500 ساعت سخنرانی های متنوع، آموزنده و تعاملی است.

سخنرانی ها توسط دانشکده ساکن و سخنرانان مهمان از سراسر جهان ارائه شده است. این معلمان در شرکت Torchbearers International و سایر وزارتخانه های دیگر شرکت دارند. استادان مهمان به طور معمول یک هفته در مدرسه برای یک موضوع خاص صرف می کنند و برای صرف وقت شخصی با دانش آموزان در دسترس هستند.

دانش آموزان می توانند انتظار آموزش مسیحیت و تفسیر کتاب مقدس را داشته باشند. سخنرانی ها شامل کتاب های هر بخش عمده کتاب مقدس و موضوعات مربوط به زندگی مسیحی عملی می شود. میل ما این است که دانش آموزان درک شخصی و درک زندگی از خداوند را تجربه کنند.

تمام سخنرانی ها به زبان انگلیسی است، بنابراین دانش آموزان باید در درک، خواندن و نوشتن انگلیسی مهارت داشته باشند.

تماس با ما

"... به همه دنیا بروید و خبر خوب را برای همه بگویید."

مارک 16:15

بخش مهمی از برنامه Holsby Bible School فرصتی برای دانش آموزان است تا آنچه را که در کلاس درس از طریق ارتباطات در حال توسعه جامعه آموخته اند، به کار گیرند. دانشجویان از میان چندین شیوه مختلف درسی انتخاب می کنند.

پیشگامان ممکن است عبارتند از: برجسته کردن ورزش و دیگر فعالیت های جوانان، تیم های موسیقی و نمایش، بازدید از مدارس و گروه های جوانان، آموزش انگلیسی، آموزش نوجوانان با ریسک بالا و کار با کلیساهای محلی و یا سالمندان.

هفته نزول

بخش مهمی از مدرسه کتاب مقدس در زمستان، دوره آموزشی ما است، زمانی که دانش آموزان در تیم ها برای کار با کلیساها، اردوگاه ها، مدارس و یا گروه های دیگر در سراسر سوئد می روند. دانش آموزان می توانند از انواع مختلفی از وزارتخانه، با توجه به علاقه و علاقه خود، انتخاب کنند.

خروجی بین المللی

برای چندین سال، تعدادی از دانش آموزان ما از تعطیلات بهار دو هفته ای برای رفتن به مأموریت های آموزشی مدرسه استفاده کرده اند. دانش آموزان از هزینه سفر خود حمایت می کنند و تجربه ای در جهت کمک به برنامه ریزی و هدایت این ماموریت ها به دست می آورند. سفرهای ماموریت اخیر دانشجویان را به ایتالیا، بالکان، آلمان، روسیه، لهستان و ایرلند گرفته است.

تیم بسکتبال

هولسیبی یک برنامه بسکتبال اختیاری دارد که دانش آموزان مردمان می توانند بخشی از آن باشند، علاوه بر سال تحصیلی کتاب مقدس نیز. از طریق این فعالیت ورزشی، تیم هولسبی که شامل دانشجویان و کارکنان است، در رقابت های لیگ دو تیم سوئد و همچنین نمایشگاه های نمایشگاهی علیه تیم های محلی نمایش می دهد. اعضای تیم همچنین کلینیک های بسکتبال را هدایت می کنند و در جلسات انجمن هفتگی شرکت می کنند.

مدرسه تابستانی تابستان

در سه ماهۀ سه گانه مدرسه کتاب مقدس، یک تعطیلات تابستانی خود را با یک عقب کشیدن اکتشافی و استراحت در سوئد فراهم کنید. لذت بردن از آموزش کتاب مقدس با کیفیت است که شما را قادر می سازد تا عمیق تر به کلمه خدا، دوستانه دوستانه بچرخانید که ایمان خود را تقویت و تقویت خواهد کرد، سفرهای پرماجرا که روح را تازه می کند و نیاز به فضا دارد و می داند که او خداست. تمایل ما این است که شما روحانی و فیزیکی تازه را ترک کنید.

ما پانزده ساعت سخنرانی را در صبح و شب هر هفته ارائه می دهیم. با روزهای تابستان طولانی، هنوز هم به اندازه کافی برای لذت بردن از خارج از منزل، وقت اضافی برای مطالعه و تفکر در مورد آموزش و اقامت های مختلف وجود دارد. یک تعطیلات آخر هفته برای سفر به جاهای دیگر در سوئد، و نیز سفرهای پیاده روی و کمپینگ در نیمه دوم می باشد. برنامه ی منحصر به فرد ما می تواند توسط singles، couples و خانواده های با کودکان *

* اگر کودکان وجود داشته باشند، ما در حین سخنرانی یک برنامه ارائه می دهیم تا هر دو همسر بتوانند در تدریس کتاب مقدس شرکت کنند. اگر سوالی دارید یا مایل به اطلاعات بیشتر در مورد قیمت های خانوادگی هستید، لطفا به ما ایمیل بزنید.

خوشبختی

طعم و دیدن کوتاه مدت کتاب مقدس مدرسه گزینه برای کسانی که در نظر ما برنامه منظم و می خواهید آن را امتحان کنید قبل از درخواست. این نیز یک گزینه برای کسانی است که قادر به بیش از یک یا دو هفته است. در طول این زمان، طعم و دیدن دانش آموزان در خوابگاه ها زندگی می کنند و در سخنرانی ها، وظایف و مشاغل با دانش آموزان عادی ما شرکت می کنند.

زمان و هزینه

هزینه های دوره شامل هزینه تحصیل، مسکن، سه وعده غذایی روزانه، دسترسی به اینترنت، لباس های شسته شده، مواد چاپی، کتاب ها، سفرهای ماجراجویی در فضای باز و استفاده از امکانات هولبسی می باشد. هزینه های ذکر شده توسط سیم کارت بانکی یا چک شخصی پرداخت می شود. دانش آموزان پس از پذیرش اطلاعات بیشتری در مورد این گزینه های پرداخت دریافت خواهند کرد.

محاسبه هزینه های خود را بر اساس دوره تحصیلات مقدماتی کتاب مقدس (نرخ ارز فعلی) محاسبه کنید. هزینه درخواست اضافی غیر قابل جبران از 200 کرون وجود دارد.

تیم بسکتبال از سپتامبر تا مارس بازی می کند. تعهد به پایان سفر ماموریت در پایان ماه مارس پایان می یابد، اما دانشجویانی که بسکتبال بازی می کنند، تشویق می شوند که در سالن کتاب مقدس سالانه شرکت کنند.

سالن کتاب مقدس سال

2018/19

سپتامبر 14، 2018 - مه 24، 2019

74 800 SEK

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
74,800 SEK
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ