برنامه طراحی کاربر (UX)

V School

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه طراحی کاربر (UX)

V School

هرگز قبلا جوامع آموزش طراحی را با یک روش الکتریکی ترکیب کرده اند! معرفی دوره طراحی تجربه کاربر V School .

ما بنیانگذاران / سازندگان را در برخی از بهترین آژانس های خلاق در کشور مونتاژ کرده ایم تا یک برنامه درسی را در زمینه مفاهیم طراحی که صنعت را هدایت می کنند آموزش دهند.

V School مهارت ساز (دوره نیمه وقت) برای فرد در حوزه های توسعه یا طراحی پیشرفته طراحی شده است که به دنبال تغییر به طراحی UX یا بالا بردن مهارت های کلی خود هستند.

به عنوان طراح

شما مقدماتی از wireframing، prototyping، تست و نحوه فرآیند UX را در گردش کار طراحی و توسعه خواهید آموخت.

به عنوان یک توسعه دهنده

شما با درک کامل از نحوه تجربه و طراحی کاربر، ساختار برنامه های بزرگ را مطلع خواهید کرد. همه دانش آموزان با یک پروژه نمونه کارها قوی از جمله فریم ها، داده های کاربر و یک نمونه اولیه قابل کلیک از یک پروژه تعاملی می روند.

درباره مربی: رایان پاتر

رایان دارای یک BFA در نقاشی و نقاشی از دانشگاه یوتا است، اما جایی که واقعا جادویی اتفاق می افتد، در پیکسل قرار دارد.

رایان برای بیش از 21 سال در طراحی و توسعه تعاملی کار می کند. او به عنوان طراح آغاز شد. سپس به عنوان یک توسعه دهنده کار کرد، سپس به عنوان یک تولید کننده. پس زمینه رایان به او چشم انداز منحصر به فرد از درک اساسا درک هر قطعه از پازل است که یک اثر تعاملی از هنر را تشکیل می دهد. او در زمینه نرمافزار، آموزش، و راه اندازی اینترنت کار کرده است و موفقیت و شکستی را که باعث رشد دات کام شده است، دیده است. او می تواند در Python، AS3، C #، PHP، JavaScript، و HTML5 / CSS3 کد کند. اساسا این بدان معنی است که او یک سامورایی تعاملی بیمار است که می تواند کارهایی را انجام دهد که حتی نمی دانید ممکن است. با چشمانش بسته شد

او سایت های ستاره ای را برای مارک های تجاری مانند De Beers، Walmart، Nintendo، Sandisk، Candy Candy، The North Face، Clorox، Adobe، Alltel، Bikes Specialized، Old Spice، General Motors، MINI USA، Ski Utah، Office of Tourism، Nike، Ski Yutah، Burton Snowboards، Mountain Powder، مایکروسافت، لیگ خیابان، دانشگاه اورگان، Rossignol، TBWA / Chiat / Day، The Getty، Ubisoft، Golds GYM، GYM Jones، Adrenaline Lacrosse و Beats by Dre. شاید

بزرگترین قدرت رایان، علاوه بر رشد ریش و لویاتوی کاملا کافئین، نه تنها قادر به انجام غیر قابل تصور است، بلکه توانایی آن را به سادگی به ما توصیف می کند. قبل از اجرای قرارداد رایان، او یک خالق راز فوق العاده بالا بود و قبل از آن در سالن دریاچه ای که در آن او رهبری تعاملی را رهبری کرد. اگر می خواهید بدانید که در آن دیگر کار می کند، یک پاکت مهر و موم شده خود را به ما می فرستد و ما لیست را برای شما می فرستیم. ما 5 تمبر را پیشنهاد می کنیم. زندگی آفلاین رایان در اطراف همسر و دو دخترش متمرکز است. برای سرگرمی او موتور سیکلت های سفارشی برقی را می سازد و فقط در صورتی که شما بدانید، او خیلی سردتر از شماست.

دوره آموزشی

رایان پاتر از طریق فرایند انجام آنچه که برای طراحی برنامه یا سایت انجام می شود، اجرا می شود. در تمام مراحل از تجربه کاربر استفاده کنید. در پایان دوره، طراحان دانش کامل در مورد تجربه تجربه کاربر خواهند داشت.

به دلیل ماهیت کلاس های نیمه وقت، دانش آموزان به تکالیف تکالیف اختصاص داده می شوند که در کلاس های آموزشی از طریق گسترش و به چالش کشیدن ذهن برای دیدن و کارشناسی ارشد UX در تنظیمات روزمره.

کشف و تحقیق

  • Wireframing
  • ساختار اطلاعات
  • طراحی، توسعه و آزمایش از طریق راه اندازی.
  • پروژه کلاس
  • نمونه سازی
  • داستان های کاربر و سفرها
  • طرح یادگیری عمیق تر و XD
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی


آخرین به روز رسانی February 26, 2018
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
سپتامبر 2019
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Locations
آمریکا - Salt Lake City, Utah
تاریخ شروع : سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
سپتامبر 2019
آمریکا - Salt Lake City, Utah
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات