برنامه فلسطین و مطالعات عربی

Birzeit University PAS

شرح برنامه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برنامه فلسطین و مطالعات عربی

Birzeit University PAS

فلسطین و برنامه مطالعات عربی (PAS) برنامه تحصیلی در دانشگاه Birzeit که دانشجویان بین المللی ارائه می دهد فرصت را به ترکیب مطالعه زبان عربی با دروس علوم اجتماعی در مورد فلسطین و جهان عرب است. دانشجویان بین المللی انجام مطالعات خود را در حالی که تجربه دست اول واقعیت های سیاسی و اجتماعی بر روی زمین. با بهرهگیری از سابقه آن از زبان های معتبر و استادان علوم اجتماعی، دانشگاه Birzeit این برنامه جامع مطالعه بین المللی تولید کرده است، ارائه دوره های معتبر از کیفیت علمی، همراه با مجموعه ای از سخنرانی های فوق برنامه و سفرهای. این برنامه در طول سال شامل سه ترم، دو ترم به طور منظم و یک ترم تابستانی فشرده. دانش آموزان ممکن است در آغاز هر ترم ثبت نام.برنامه PAS از سراسر جهان به دانشجویان و فارغ التحصیلان باز است، کسانی که کار در یک فیلد مربوط به شرق میانه، و کسانی که مایل به کسب دانشی عمیق از منطقه، زبان و فرهنگ آن است. برنامه PAS شامل زبان عربی و علوم اجتماعی که از دانش آموزان می تواند حداکثر چهار دوره در طول ترم به طور منظم و یا سه دوره در تابستان را انتخاب کنید. دروس عربی شامل چهار سطح استاندارد مدرن عربی و سه سطح محاوره ای عربی (گویش اورشلیم). دروس عربی طراحی شده برای آموزش زبان به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ، در حالی که دروس علوم اجتماعی، به زبان انگلیسی تدریس، ارائه تجزیه و تحلیل مسائل عربی و فلسطینی در رشته سیاست، جامعه شناسی، ادبیات، و تاریخ است. دانشجویان بین المللی به زبان های عربی ممکن است، با اجازه، گذراندن دوره های در زمینه های مختلف است که به زبان عربی تدریس و ارائه در دانشگاه 'برنامه به طور منظم.با اجازه مخصوص از دفتر ثبت 'ثانیه به دانش آموزان بین المللی همچنین می توانید برای کلاس ها که به زبان انگلیسی تدریس، مانند دوره های مختلف اقتصادی به همراه دانش آموزان به طور منظم دانشگاه Birzeit فرانسوی، انگلیسی، ریاضی، کسب و کار و ثبت نام کنید. ترم برای دانشجویان به طور منظم بین چهار تا پنج ماه مدت زمان به این معنی که دانش آموزان PAS نیاز به خروج از کشور به تمدید ویزا است.

لیست ما از دوره عبارتند از:

استاندارد مدرن زبان عربی روزمره عربی جامعه فلسطین فلسطین سوال زنان در جامعه جامعه عرب عرب فرهنگی فلسطین مطالعات مدرن و اندیشه معاصر عرب

اعتباربخشی دوره

همه دوره های ارائه شده در برنامه PAS بخشی از برنامه کارشناسی دانشگاه 'S، و اعتبارات معمولا توسط موسسات آموزش عالی در خارج از کشور شناخته شده است. هزینه های متن با هزینه های اداری پرداخت می شود در آغاز ترم گنجانده شده است.دانش آموزان نیاز به تایید با دولت برنامه اگر شما نیاز به یک متن به سمت پایان ترم قادر به تدابیر لازم را اتخاذ در زمان. دانشجویان برنامه ریزی برای انتقال اعتبار به دست آورده در Birzeit به موسسات خانه خود باید خانه خود را از دانشگاه طرح خود را قبل از خروج اطلاع رسانی.

خلاصه ای از هزینه ها (در US $)

هزینه نرم افزار و تخصیص مسکن باید به حساب بانکی دانشگاه منتقل شده است. برای کسب اطلاعات بانکی، با ما تماس بگیرید. 1) هزینه درخواست - 55 $ 2) هزینه ثبت نام - 70 $ * 3) شهریه - 700 دلار برای هر دوره زبان عربی. 600 $ برای همه دوره های دیگر. شهریه باید در روز ثبت نام پرداخت می شود. دانشگاه Birzeit کند سفارشات پستی و یا حواله را قبول نمی کند. دانش آموزان باید با آنها مقدار کامل از شهریه و هزینه های مرتبط به ارمغان بیاورد. آنها می توانند با پول نقد یا کارت اعتباری (کارت های ویزا تنها) پرداخت، به منظور قادر به پرداخت و ثبت نام در روز ثبت نام.هزینه های غیر قابل استرداد برای دوره پس از هفته اول کلاس کاهش یافته است. در مورد خروج کامل از برنامه و یا از دوره در هفته اول از کلاس، نمره دانشجویان 35 درصد بازپرداخت شهریه دریافت خواهید کرد. دوره های آموزشی ممکن است در هفته اول از کلاس های تغییر کرده است. 4) هزینه تخصیص مسکن - 50 $ دانشگاه دانشجویان در پیدا کردن محل اقامت با توجه به نوع مسکن درخواست شده در فرم درخواست خود را کمک کند. دانشگاه این دانشجویان به محل اقامت خود در اولین روز از جهت گیری و یا در اولین روز ورود (نه در روزهای جمعه، یکشنبه ها، تعطیلات آخر هفته، تعطیلات یا) هدایت کند. دانش آموزان مسئول برای همه اجاره و مرتبط با پرداخت به صاحبخانه خود خواهد بود. اجاره شامل آب، برق و اینترنت است. اجاق گاز و گاز و حرارت برای توسط دانش آموزان پرداخت می شود.دانش آموزان باید بودجه به شرح زیر است: 200 $ در ماه برای یک اتاق مشترک ایالات متحده آمریکا 250 $ در ماه برای یک اتاق یک نفره US 300-350 دلار در هر ماه برای مواد غذایی و حمل و نقل US $ 300-400 هر ترم برای امور متفرقه (سرگرمی، سفر و غیره) 5) هزینه کتابخانه - $ 10 6) کارت شناسایی دانشجویی - 10 دلار 7) هزینه در اواخر برنامه - $ 30، اگر برنامه های کاربردی رسیدن PAS پس از پایان مهلت درخواست. 8) هزینه اینترنت - $ 15 9) بیمه بهداشت و درمان - 10 حرف 10) رونوشت و ثبت نام تایید $ - 15 $ این هزینه ها هر ترم پرداخت می شود. (دانش آموزانی که نیاز به محل اقامت کمک در پیدا کردن ما به شدت توصیه برای ارسال در فرم درخواست خود را به خوبی قبل از پایان مهلت درخواست).
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • عربی
مدت زمان و قیمت
این دوره واقع در پردیس
Start Date
تاریخ شروع
زمان ثبت نام باز است
Duration
مدت زمان
تمام وقت
Price
قیمت
700 USD
برای هر دوره به زبان عربی. 600 USD برای همه دوره های دیگر.
Locations
دولت فلسطین - Birzeit
تاریخ شروع : زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات
Dates
زمان ثبت نام باز است
دولت فلسطین - Birzeit
آخرین مهلت تقاضا درخواست اطلاعات
تاریخ پایان درخواست اطلاعات