برنامه مجوز 8 هفته ای مدیریت پروژه

عمومی

شرح برنامه

مهارت های مدیریت پروژه را بعد از دو ماه مطالعه ، در مورد رزومه خود قرار دهید! از تمرین متخصصان در مورد بهترین شیوه ها ، ابزارها و تکنیک ها برای مدیریت مؤثر پروژه ها از شروع و برنامه ریزی گرفته تا اجرای و کنترل و در نهایت تحویل پروژه مطلع شوید. به دست آوردن مهارت های عملی برای هدایت و مدیریت مؤثر پروژه ها در فن آوری ، علوم زندگی ، ساخت و ساز ، خدمات مالی ، مراقبت های بهداشتی و سایر صنایع.

با ورود به نیروی کار و یا آرزوی ارتقاء آن ، یک مزیت رقابتی بدست آورید. هر آنچه را یاد می گیرید می توانید بلافاصله در محل کار استفاده کنید.

مربی سرب: تیموتی دوناهو-بمبوش ، دکتری

Timothy Donahue-Bombosch ، دکتری ، استاد برجسته تمدید ، مدیریت حرفه ای پروژه مدیریت (PMP) ® با بیش از 10 سال تجربه در زمینه مدیریت پروژه ها برای سیسکو ، اریکسون ، هیولت پاکارد ، آی بی ام ، بیکتون دیکینسون ، بکمن کولتر ، Genentech ، Iridex ، Affymetrix ، Kaiser Permanente و Mindjet. او غالباً در مورد مدیریت پروژه ، مدیریت محتوا ، شبکه های اجتماعی و جهانی شدن محتوا صحبت می کند.

مزایای برنامه

زندگی آنلاین را بیاموزید

از هر جای دنیا به یادگیری تعاملی به سبک کلاس دسترسی پیدا کنید! علاوه بر اتمام دوره تحصیلی ، در جلسات آنلاین برنامه ریزی شده با مربی و همکلاسی خود شرکت کنید.

برنامه درسی فشرده

هر روز دوشنبه تا جمعه در 3 ساعت کلاس و کارگاه شرکت کنید. 8 اعتبار آکادمیک کسب کنید (120 ساعت در کل آموزش).

برای امتحان PMP® آماده شوید

پایه و اساس محکمی را برای آزمون مدیریت پروژه (PMI) موسسه مدیریت پروژه (PMI) ایجاد کنید.

برتری علمی

در یک دانشگاه دولتی برتر رتبه جهانی بیاموزید.

پروژه کپسول

نمونه کارها خود را با یک پروژه سنگفرش در دنیای واقعی بسازید که در طی دوره پیشرفت می کنید.

This photo is free for public use. ❤️ If you do use this photo, Please credit in caption or metadata with link to "www.useproof.com".

برنامه

هفته به هفته در هر موضوع پیشرفت کنید و در کنار همکلاسی های خود یاد بگیرید.

هفته های 1-2: شروع پروژه و برنامه ریزی هفته های 3-4: برنامه زمانبندی پروژه و مدیریت ریسک
بیاموزید که چگونه یک پروژه را شروع کنید ، برنامه های مدیریت ذینفعان و انجام تجزیه و تحلیل شرایط را انجام دهید. شما همچنین می آموزید که پروژه ها را از طریق تجزیه و تحلیل ROI ، مطالعات امکان سنجی و یک پرونده جامع تجارت توجیه کنید. در نتیجه ، شما از درک منشور پروژه به عنوان خروجی فرایندهای آغازین جامع بهره مند می شوید که سپس برنامه ریزی و تحویل پروژه را راهنمایی می کنند. پروژه های امروز محدودتر هستند ، چالش های فنی بیشتری دارند و احتمالاً از منابع کافی نسبت به گذشته برخوردار نیستند. با این حال ، تکنیک های خاص می تواند به شما در مقابله با ریسک پروژه کمک کند و مشکلات احتمالی را بشناسد و مدیریت کند. روشهای عملی را برای تکمیل پروژه های دشوار بیاموزید و نحوه استفاده از این روش ها را در پروژه های خود کشف کنید.
هفته 5-6: هزینه پروژه و مدیریت تدارکات هفته ها 7-8: اجرای و کنترل پروژه
تهیه محصولات و خدمات بخش مهمی از مسئولیت های مدیر پروژه است. اصول روند تهیه را از اصول تهیه اسناد و مشخصات تهیه گرفته تا ارزیابی پیشنهادات فروشنده ، تهیه قراردادهای مناسب و نظارت بر اجرای موفقیت آمیز قراردادها بیاموزید. انواع ترتیبات پیمانکاری و گزینه های هزینه را بررسی کنید. یک مدیر پروژه موفق به یک فرآیند مدیریتی مؤثر و یک برنامه اولیه پروژه برای نظارت بر پیشرفت ، شناسایی واریانسها و اقدام برای کاهش تأثیر مشکلات متکی است. بیاموزید که چگونه اجرای پروژه را از طریق تکمیل و ارزیابی مدیریت کنید. شما همچنین ابزارها و تکنیک های کنترل پروژه را اکتشاف می کنید.

پس از اتمام ، از یک موسسه معتبر گواهی دریافت خواهید کرد.

جزئیات برنامه

تابستان 2020: 1 ژوئن - 24 ژوئیه 2020

درخواست توسط: 13 مه

شهریه: 8000 دلار تومان

این شامل:

 • شهریه دوره و کتابهای درسی
 • مشاوره علمی

شهریه شامل موارد زیر نیست:

 • مسکن
 • وعده های غذایی
 • حمل و نقل
 • فعالیتهای شخصی

شرایط پذیرش

 • میانگین درجه درجه (GPA): 3.0
 • اتمام سه سال تحصیل در مقطع کارشناسی

نیاز به مهارت زبان انگلیسی

چه دانش آموز باشید ، چه حرفه ای کار کنید و چه یادگیرنده مادام العمر ، باید مهارت انگلیسی را نشان دهید تا برای پذیرش در هر یک از برنامه های ما برای دانشجویان بین المللی در نظر گرفته شود.

توجه: رونوشت ها و اعتبارنامه های شما باید دروس را که به زبان انگلیسی به اتمام رساندید منعکس کنند. بخش پذیرش ما کلیه اسناد را ارزیابی می کند و در صورت نیاز به موارد اضافی شما را مطلع می کند. لطفا توجه داشته باشید که روند پذیرش ما جامع و کاملاً است و پاسخگویی به شرایط تسلط به زبان انگلیسی تضمین کننده پذیرش نیست. با سؤال یا برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس internationaladmissionions@berkeley.edu ایمیل بفرستید.

شما می توانید نیاز انگلیسی زبان ما را به هر یک از روش های زیر برآورده کنید:

نمرات آزمون مصاحبه چشم پوشی
 • تافل: 90
 • آیلتس: 7
 • DAAD: C1
 • انگلیسی کمبریج اول (FCE): ج
 • TEM-4 یا TEM-8: 70
در صورت کسب هر یک از حداقل امتیازهای زیر ، شما مصاحبه را برآورده خواهید کرد:

 • تافل: 79-89
 • آیلتس: 6.5
 • TOEIC: 700-900
 • درجه قبولی انگلیسی کمبریج (PET)
 • ELS سطح 112 با ELS GPA 3.0

یا

 • شما مصاحبه ای را با یک عضو استخدام UC Berkeley Extension گذرانده اید. مصاحبه ها در کشور شما برگزار می شود.

اگر یکی از شرایط زیر را برآورده کنید ، می توانید درخواست انصراف دهید:

 • شما یک سال آموزش تمام وقت در سطح دانشگاه را به طور کامل به زبان انگلیسی به پایان رسانده اید.
 • شما با موفقیت یک برنامه سطح دانشگاه را در کشوری که زبان انگلیسی زبان رسمی آن است ، به پایان رسانید.
 • شما از کشوری در لیست معافیت هستید. برای اطلاعات بیشتر با یک مشاور تماس بگیرید.
آخرین به روز رسانی آوریل 2020

درباره این دانشگاه

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students ... اطلاعات بیشتر

UC Berkeley Extension is an academic department within UC Berkeley and is located just a few blocks away from the main campus. This department offers short-term programming for international students who want to study at Berkeley. We do not offer degrees. Instead, after you complete your studies with us, you’ll receive a certificate of completion, a transcript and the opportunity to transfer academic credits to your home university. For those of you who are working professionals, our programs will provide you with in-depth skills and learning that you can apply to your current position or a new job in the workplace. اطلاعات محدود
برکلی , سانفرانسیسکو + 1 بیشتر کمتر