توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مشاغل در مدیریت کسب و کار فراوان هستند و دامنه کسب و کار نامحدود است. فارغ التحصیلان برنامه مدیریت کسب و کار ما به خوبی برای موقعیت در بانکداری، مالی و فروش، خدمات مشتری و بسیاری دیگر از مشاغل سودمند، غیر انتفاعی و دولتی آماده می شوند. آنها در آخرین فن آوری های رایانه ای آموزش داده می شود تا بهره وری خود را افزایش دهند و از مزایای رقابتی نسبت به سایر نامزدهای شغلی برخوردار شوند.

مسئولیت های اصلی مدیران کسب و کار شامل وظایف اداری برای کسب و کار است. این وظایف عبارتند از بازاریابی، حسابداری، تجزیه و تحلیل بودجه و دیگر مسئولیت های مدیریت کسب و کار. دانش آموز برنامه مدیریت کسب و کار یاد می گیرد که چگونه برای تجزیه و تحلیل بودجه برای پیدا کردن راه هایی برای کسب سود آور تر کسب و کار. با مهارت های تجزیه و تحلیل قوی در بودجه، دانش آموزان برنامه مدیریت کسب و کار یاد خواهند گرفت که نیازهای شرکت را پیش بینی و آماده تر برای آینده باشند.

در طی برنامه مدیریت کسب و کار، دانش آموزان Mildred Elley در مورد رفتار سازمانی و ساختار یاد می گیرند. آنها آماده اند تا به طور تحلیلی و انتقادی فکر کنند. دانش آموز برنامه مدیریت کسب و کار قادر به حل مسائل خلاقانه است و آماده خواهد شد برای برقراری ارتباط هر دو به صورت خوراکی و نوشته شده است.

مزایای برنامه مدیریت کسب و کار

شرکت Mildred Elley بدین معنی است که شما نه تنها یک تجربه با کیفیت عالی را دریافت می کنید، بلکه به این معنی است که شما دسترسی به پیشرفته ترین شغل آموزش مدیریت کسب و کار در دسترس را دارید. Mildred Elley همچنین مزایای مختلفی را برای دانشجویان برنامه مدیریت کسب و کار ارائه می دهد.

  • کمک مالی
  • کمک هزینه شغلی مادام العمر
  • برنامه مدرسه انعطاف پذیر
  • مصارف تحصیلی برای جانبازان تایید شده است
  • ارزیابی حرفه ای رایگان
  • دانشجویان بین المللی خوش آمدید

کمک هزینه شغلی مادام العمر

فرصت های بالقوه زیادی برای قرار دادن شغلی وجود دارد. پس از فارغ التحصیلی از Mildred Elley با مدرک یا گواهینامه، ما از کمک به مشاغل Mildred Elley خود لذت می بریم و آماده ی کار حرفه ای در مدیریت کسب و کار هستیم.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Mildred Elley »

آخرین به روز رسانی May 9, 2018
این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date