Read the Official Description

PEL ابتکار اداره روابط بین الملل و همکاری علمی دانشگاه ما است که برای رفع واقعیت های آمریکای لاتین از رشته های مختلف طراحی شده است.

این برنامه به دنبال شناختن مشکلات منطقه ما، فراتر از مسائل آرژانتین، باز کردن چشم ها به آن دسته از آثار فرهنگی، تاریخ، اقتصاد، هنر و سیاست است که بخش های اساسی هویت ما هستند .

در پیشنهادات مختلف دانشگاهی که توسط دانشکده های UCA پیشنهاد شده است، شما در PEL یک فرصت منحصر به فرد برای لذت بردن از یک تجربه دانشگاهی پیدا خواهید کرد که شما را به مباحث خاصی نزدیک می کند که شما در هر جای دیگری در جهان پیدا نمی کنید. برای دانشجویان بین المللی طراحی شده است، این دوره ها نیز به عنوان یک پسوند - برای همه دانشجویان دانشگاه ما باز است. اگر چه در طول هفته رسمی شما مستقیما از معلمان مسئول هر دوره دریافت خواهید کرد، ما به شما امکان دسترسی به راهنمای محتوای کمکی را می دهیم که لیستی از موضوعات مورد نظر را تشکیل می دهد که PEL را با شرح مختصری از هر یک از آنها پیدا می کنید.

دوره های ارائه شده دارای حجم کاری مشابهی هستند و در چهارچوب تبادل آکادمیک به اعتبارات تبدیل می شوند. پیشنهادات آکادمیک این برنامه دوره هایی را به زبان اسپانیایی و / یا انگلیسی تدریس می کند.

برای گذراندن دوره های PEL شما باید همان الزامات را برای هر موضوع UCA مطابقت:

  • حضور حداقل 75٪ از کلاس ها.
  • آزمون های جزئی و سایر ارزیابی هایی که توسط معلم در هر مورد تعیین شده است را انجام دهید.
  • امتحان یا کار نهایی را که می تواند بصورت شفاهی یا نوشته شده باشد، توسط هر معلم تعیین کنید.
Program taught in:
Spanish (Argentina)

See 8 more programs offered by Pontificia Universidad Católica Argentina »

Last updated June 14, 2018
این دوره Campus based
Start Date
فوریه 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
فوریه 2019
Application deadline
Start Date
فوریه 2019
Application deadline