توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شدید 30

Course Intensive 30 با 30 کلاس در هفته در امتحان ترین دوره ما است. این تمرکز بر دست آوردن بالاترین سطح مکالمه یا کسب و کار چینی است، در عین حال آماده سازی دانش آموز برای امتحان چینی HSK است.

در مقایسه با دوره 20 فشرده، دوره 30 فشرده، اجازه می دهد تا برای دو کلاس اضافی بعد از ظهر در هر روز که در آن چیزی است که در صبح یاد گرفته شده است در یک راه موثر اما هنوز سرگرم کننده در بعد از ظهر تمرین. به غیر از این، Course Intensive 30 شامل یک بعد از ظهر جمعه از فعالیت کلاس است: ما دانش آموزان خارج از جایی که آنها می توانند ماندارین خود را در دنیای واقعی تمرین کنند. اندازه کلاس با حداکثر 8 دانش آموز کوچک است.

دوره های شدید برای کسانی مناسب است که:

• میخواهید در تمام جنبههای شنیداری، صحبت کردن، خواندن و نوشتن دانش ماندارین را بدست آورید؛

• ماندارین را به سرعت و به طور کامل یاد بگیرند؛

• ترجیح می دهند که در کلاس درس بررسی و تمرین کنند و نه تنها در خانه.

روش شناسی

روش تدریس ما چیزی است که ما را از سایر مدارس متفاوت می کند. این باعث می شود تا دانش آموزان ما سریع تر و با FUNN یاد بگیرند. به ویژه تکنیک متحرک متحرک ما با دانش آموزان ما بسیار محبوب است، زیرا آنها به جای ده ها تن از ماندارین ها را فقط با یک قاعده می آموزند و دانشجویان آن را دوست ندارند؟ خودتان را در زبانه فیلم ببینید !

محصولات

در کلاس درس، ما از یک بسته از ابزارهای توسعه یافته در خانه استفاده می کنیم تا به شما در درک، حفظ و استفاده از زبان چینی کمک کنیم. در میان دیگران، ارائه پاورپوینت ما، نشان داده شده در یک صفحه بزرگ، تجسم ساختارهای دستور زبان چینی و ساختارهای چینی است. ما از FlashCards Talking برای کمک به شما برای یادگیری کاراکترهای چینی استفاده می کنیم و برنامه ای برای انجام تکالیف خود ارائه می دهیم.

امتحان HSK را در همان زمان امتحان کنید

2 IN 1، این برنامه آموزشی ما است که شما را به زبان چینی / HSK تدریس می کند. با این برنامه آموزشی، ما 2 نتیجه در 1 دوره ارائه می کنیم. شما زندگی روزمره مکالمه چینی را یاد خواهید گرفت و (برای کسانی که آن را می خواهید) گزینه ای را برای امتحانات HSK در یک زمان می توانید. در واقع، پس از برنامه درسی ما، هیچ کلاس های آماده سازی اضافی HSK لازم نیست، شما ممکن است بخواهید امتحان HSK را امتحان کنید، که موجب صرفه جویی در وقت و پول شما می شود.

2 PLUS 1، این برنامه آموزشی ما است که شما را به کسب و کار چینی / BCT آموزش می دهد. به عنوان مبنایی برای آموزش کسب و کار ما در چین ما از مکالمه / آموزش HSK چینی 2 IN 1. ما در بالا از آن، ما اضافه کردن واژگان، ساختارها و عبارات در موضوعات زیر کسب و کار چینی، بنابراین در واقع 2 PLUS 1. البته ما نیست فقط به شما این موضوعات مرتبط با کسب و کار را آموزش می دهد اما همچنین به فرهنگ تجاری کسب و کار چینی، آداب و رسوم خود اهمیت می دهد، که در هنگام انجام کسب و کار در چین بسیار مهم است.

مشتریان

"در طی چند سال گذشته، من بیش از پنج مدرسه مختلف ماندارین را امتحان کرده ام و متوجه شده ام که Silk Mandarin بهترین است. چیزی که من در مورد Silk Mandarin جالب می بینم این است که آنها به دنبال مداوم روش های تدریس خود را بهبود می بخشند، مدرسه ماندارین من تا به حال روبرو شده است. معلمان و مدیریت همه درگیر در مورد تدریس زبان چینی هستند و علاقمند به یادگیری زبان چینی هستند: واقعا چیزی خاص است. پس از دو سال تحصیل در دوره نیمه وقت Silk Mandarin و بدون تجربه قبلی در مورد مطالعه ماندارین، من اکنون هستم در مورد شروع کلاس های HSK5 نمی توان انتظار داشت که این ماندارین را سریع بسازد. این مدرسه واقعا چیز خاصی است و من (با موفقیت) آن را به بسیاری از دوستان در شانگهای توصیه می کنم که هم اکنون مشتریان ثابت هستند. "

دانیل - هلند

"من شروع به مطالعه چینی ها در Silk Mandarin پس از دو نفر از دوستانم با عالی چین به آنها توصیه شد. من در حال حاضر 2 سال در چین زندگی می کردم در حالی که کار تمام وقت و مطالعه (به روش نصف assed) در سمت و گرفته شده بود 1 سال از دانشگاه چینی، اما من احساس کردم واقعا در Silk Mandarin الهام گرفته بودم که تحصیل من پرداخت می شود، که من را به شدت تحمل کرد. بخش بزرگی از این بود که من توانستم آنچه را که می خواستم یاد بگیرم و چه چیزی مفید بود کار من و زندگی روزمره که به خودی خود عالی بود، اما این چیزی نیست که Silk Mandarin جدا از سایر مدارس که من به آن رفته ام نیستم. در عوض، چیزهای بزرگی که این بچه ها انجام می دهند، منطق زبان را به شما آموزش می دهند، با استفاده از یک روش ساده و آسان برای درک این روش، اما چیزی که قبلا در دانشگاه یا دیگر مدارس خصوصی شنیده بودم، هنگامی که معلم من این را به من آموزش داد، بسیاری از قطعه ها از نظر ساختار جمله و چگونه چینی ها کار می کنند nk زبان من واقعا قبل از آن مناقشه بود و من هرگز مطمئن نبودم که کدام کلمات را بگذارم چرا که من قوانین مختلفی را شناختم اما نه یکپارچه. بنابراین من می گویم این بچه ها فوق العاده دوستانه و انعطاف پذیر و سرد هستند، اما آنها نیز واقعا چیزهای خود را می دانند. من یک کارشناس انگلیسی ویرایش زبان / نوشتن انگلیسی هستم و معلم چینی من بخشی از سخنرانیهای انگلیسی را بهتر از من می داند - شما باید زبان را یاد بگیرید که آن را یاد می گیرید و این بچه ها آن را پایین می آورند :) "

سیمونه - ایالات متحده آمریکا

"در طول زندگی من در بسیاری از مدارس زبان در کشورهای مختلف تحصیل کرده ام اعتماد به نفس می گویند که Silk Mandarin از دلایل مختلف از دیگر مدارس خارج می شود. پایه ای از افراد مشتاق و دوستانه ساخته شده است که همیشه فرآیند یادگیری را تشویق می کنند؛ پس از آن قابل توجه است که آنها واقعا انگیزه دارند ما را از طریق رویکردهای مختلف یاد بگیرند، نه تنها با استفاده از کتاب ها، بلکه ارائه مطالب خود مانند کارت های فلش کارت، قلم صحبت کردن، برنامه های سفارشی و حتی گروه های پیام کوتاه برای ادامه فعالیت ما، و در نهایت، برای بازخورد مشروع است و همیشه سعی خواهیم کرد که با توجه به نیازهای ما، به بهترین نحو ممکن، تجربه خود را با کلاسهای متنوع بهبود بخشیم. "

جس - برزیل

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 2 برنامه دیگر ارائه شده توسط Silk Mandarin »

آخرین به روز رسانی June 4, 2018
این دوره Campus based
Start Date
زمان ثبت نام باز است
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
زمان ثبت نام باز است
آخرین مهلت تقاضا

زمان ثبت نام باز است

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date