Read the Official Description

برنامه دو نفره Master Bewer فارغ التحصیلان را برای پیشرفت حرفه خود از طریق کاربرد عملی آبجو آماده خواهد کرد. تئوری پیشرفته و یک ماژول کاربردی پیشرفته عملی کاربردی، فارغ التحصیلان را با دانش و تجربه مورد نیاز برای درک هر منطقه بحرانی از دمیدن تجاری ارائه می دهد.

این برنامه 20 هفته ای شامل بخش هایی است که به ماژول های یک تا هشت هفته تقسیم می شوند و هر کدام از ماژول ها متخصص در یک منطقه خاص از فن آوری آبجو هستند. این محتوا به مسائل مربوط به دیدگاه های بین المللی مربوط می شود و دانش آموزان را با آموزش و تجربه و تجربه ای که توسط هیچ مدرسه ای دیگر نمی گذارد ارائه می دهد.

جزئیات برنامه

برنامه استاد برور با 7 هفته تئوری دم و آموزش کسب و کار در محوطه دانشگاه موسسه Siebel در شیکاگو آغاز می شود. دانش آموزان یک درک صحیح از علوم و فن آوری هایی که در تمام انواع آبمیوه های مختلف استفاده می شود، ایجاد می کنند.

پس از تکمیل مدولاسیون های شیکاگو، دانش آموزان سپس به آکادمی Doemens در مونیخ آلمان سفر می کنند که در طول مدت دوره 3 هفته آنها دانش خود را از 7 هفته اول مطالعه خود در محیط کاری دمیدن در Doemens به دست می آورند. دانش آموزان همچنین در تئوری آموزش آبجو پیشرفته در حالی که در Doemens، شامل ارائه در مورد روش های آبجو مورد استفاده در ایجاد سبک معتبر آلمانی آبجو شرکت می کنند.

پس از اتمام بخش سه هفته ای در آکادمی Doemens، دانش آموزان در تور مطالعه اروپایی به شرکت های آبمیوه گیری و آبجو سفر می کنند و یاد می گیرند که چگونه اطلاعاتی که در برنامه دیپلم به دست آورده اند، در محیط های جویدن دنیای واقعی استفاده می شود.

در طول 12 هفته اول برنامه WBA Master Brewer، دانش آموزان یک دیدگاه واقعا بین المللی در مورد تکنیک ها و فن آوری های دمیدن به دست می آورند. برای تکمیل برنامه Master Bewer، دانش آموزان برای 8 هفته تمرین پیشرفته در تولید آبجو، عملیات بسته بندی، کار آزمایشگاهی و سایر مناطق مورد نیاز برای عملیات آبجوسازی در هر اندازه ای، به مدرسه آکادمی Doemens بازگشت می کنند، در حالی که تحت آموزش و نظارت برخی از از بهترین مربیان در صنعت آبجو.

دانش آموزان نیز از زمان صرف شده در آبجو و آبمیوه محور محیط مونیخ، یکی از پایتخت های بزرگ جهان است.

دانشجویانی که برنامه جامع و جامع را دریافت می کنند، هزینه پرواز را در فرودگاه (فرودگاه بین المللی شیکاگو اوهار، شیکاگو، ایالات متحده آمریکا، فرودگاه بین المللی فرانک جوزف اشتراوس مونیخ و بازگشت به شیکاگو) در هزینه تحصیل دریافت می کنند. اتاق و هیئت مدیره مسئولیت دانش آموزان در هر دو شیکاگو و مونیخ است.

ماژول های موجود در این برنامه

  • 1W21: تولید مواد اولیه و خام
  • 2W22: تولید و کنترل کیفیت آبجو
  • 3W23: بسته بندی و تکنولوژی فرایند
  • 4W24: کسب و کار از آبجو و مطالعات موردی فنی
  • 5W25: تکنیک های آبکاری کاربردی
  • 6W26: تور مطالعه آب آشامیدنی اروپا
  • 7W45: تکنیک های پخت پیشرفته کاربردی

شرایط پذیرش

تمام دانش آموزانی که برای یک برنامه پیشرفته، مدرک یا دوره ای که درخواست می کنند باید از سن قانونی برخوردار باشند.

این برنامه یا ماژول پیشرفته مستلزم داشتن دانش خاصی از نظریه دمیدن و / یا علوم مرتبط با آن است تا بتواند در فرایند ارزیابی موفقیت آمیز باشد، با داشتن یکی از موارد زیر با موفقیت به جز Modules 5 و 7 (اطلاعات استثناها را ببینید در زیر)

(الف) موفق به گذراندن دوره مختصر در فن آوری آبجو (پردیس و یا آنلاین)، یا
(ب) موفقیت آمیز ارزیابی آنلاین را گذراند

استثنا: برای واجد شرایط بودن برای ماژول 5، باید تمام ماژول های 1-3 را به اتمام رساند. برای واجد شرایط بودن برای ماژول 7، باید با موفقیت از ماژول 1-6 گذشت

گواهی

پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه، دانش آموزان به گواهی WBA Master Brewer اهدا خواهند شد.

Program taught in:
انگلیسی

See 5 more programs offered by Siebel Institute of Technology »

Last updated February 16, 2018
این دوره Campus based
Start Date
فوریه 2019
ژوئن 2019
Duration
20 
تمام وقت
Price
29,850 USD
هزینه تحصیل برای دوره زمستان 2018. هزینه 27980.00 دلار برای دوره سقوط 2018.
By locations
By date
Start Date
فوریه 2019
Application deadline
Start Date
ژوئن 2019
Application deadline
Start Date
آگوست 2019
Application deadline
Start Date
ژانویه 2020
Application deadline
Start Date
فوریه 2019
Application deadline
Start Date
ژوئن 2019
Application deadline
Start Date
آگوست 2019
Application deadline
Start Date
ژانویه 2020
Application deadline