توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پشته V Schools MERN (MongoDB، Express، React، Node.js) برنامه کدگذاری غوطه وری در یک فروشگاه توسعه سفارشی متولد شد. تیم بنیانگذار ما تقریبا یک دهه است که نرم افزارهای سفارشی ایجاد می کند. وقتی تصمیم گرفتیم تدریس مفاهیمی را که ما از هر روز استفاده می کرد شروع کنیم، ما به طور طبیعی از دوستان صنعت ما - نوآوران و غول های فناوری که در حال استخدام مهندسان کامپیوتر هستند، تماس گرفتیم.

از طریق نخبگان ما، برنامه آموزشی مبتنی بر پروژه، همراه با کارشناسان صنعت و استخدام شرکا، دانشجویان برای حرفه های هیجان انگیز به عنوان مهندسین نرم افزار با استفاده از فن آوری های مرتبط وب بیشتر امروز در دسترس هستند.

علاوه بر مهارت های فنی پیشرفته، دانش آموزان V School به طور کامل در شیوه ی یادگیری غلبه می کنند که باعث ایجاد کنجکاوی، تعهد و خلاقیت از طریق کارگاه ها، حوادث و اجتماعات می شود.

برنامه تحصیلی

در 12 هفته شما تمرین و تسلط خود را صرف می کنید: HTML، CSS، JavaScript، React، Redux، Node.js، Express.js، MongoDB، حل مسئله، تست واحد، کنترل نسخه.

با در اختیار داشتن اطلاعات بسیار زیاد، V School داند که دسترسی 24/7 به کلاس درس و نسبت 7 تا 1 به دانش آموزان برای اطمینان از اینکه مربیان در دسترس هستند تا به شما در درک کامل از برنامه درسی کمک کنند .

در نهایت، دانش آموزان V School به عنوان برنامه نویسان آماده به کار مشغول هستند، قادر به "فکر کردن به عنوان یک کامپیوتر"، به طور موثر حل مشکل، و کار در تیم هایی که تیم های صنعت که آنها در حال کار بر روی آن آینه است.

در نهایت، V School شما را بیش از موسسه شما به طور متوسط ​​آموزش می دهد تا شما را چگونه به یادگیری رفتن پس از کلاس.

بله، شما با مجموعه ای از برنامه هایی که ساخته اید را ترک خواهید کرد و بله، دانش پایه ای برای انتخاب زبان های جدید بعد از این دوره خواهید داشت.

V School کامل پشته V School فقط آغاز سفر برنامه نویسی شما و سریع ترین راه برای نتیجه ی شگفت انگیز است.

زندگی دانشجویی

  • رویدادها: مذاکرات Tech، Meetups، Workshops، Conferences Tech
  • مجموعه سخنرانی ها: موضوعات فنی، طراحی، شغلی و شیوه زندگی
  • پس از ساعت: رویدادها، احزاب، ساعت کوکتل، ماجراهای

نتایج دانشجویان

تصمیم گیری در مورد آموزش درست برای شما بیشتر از برنامه درسی و مربیان عالی است. شما می خواهید نتایج را ببینید، از فارغ التحصیلان می شنوید و می دانید که بازده آینده سرمایه گذاری شما است.

به همین دلیل ما گزارشات 100٪ شفاف ارائه می دهیم که روشن، صادقانه و آسان است. تصمیم گیری در مورد آموزش درست برای شما بیشتر از برنامه درسی و مربیان عالی است. شما می خواهید نتیجه را ببینید

دلایل هر کس برای مطالعه توسعه وب متفاوت است، آیا یافتن کار، شروع یک کسب و کار یا حتی ادامه تحصیل برای موقعیت فعلی. طبق استانداردهای CIRR، داده های زیر نشان دهنده اطلاعات در مورد دانش آموزان V School که بین ماه های ژوئیه و دسامبر سال 2016 فارغ التحصیل شده اند و در آن 90 و 180 روز فارغ التحصیلی هستند.

پشتیبانی شغلی

این فقط آغاز سفر شما است. این که آیا شما در حال انتقال شغل یا بالا بردن مهارت های خود را برای تبلیغ بزرگ بعدی، زمانی که شما به V School می آیند شما در حال پیوستن به یک خانواده فنی.

مانند هر خانواده بزرگ، ما برای یکدیگر مبارزه می کنیم. ما از طریق اولین مصاحبه های فنی شما، مربیگری شما را بر عهده خواهیم داشت و به شما در مذاکرات حقوق و دستمزد کمک می کند. هنگامی که شما فارغ التحصیل می شوید و به عنوان یک حرفه حرفه ای رشد می کنید، ما در کنار شما هستیم. خانه ما همیشه خانه شماست. همکاری، مهارت بالا، قلم کردن و اتصال به زندگی. پس از همه، ما خانواده هستیم.

برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط V School »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019