بررسی اجمالی

برنامه گواهی در بنیاد یک برنامه مورد نظر در انگلستان / آمریکا و دیگر برنامه های درسی است، دانش آموزانی که نیاز به انتقال صحیح از برنامه های دیگر به نظام آموزشی هند دارند. علاوه بر این، این نیز توسط برخی از دانشجویان CBSE به عنوان پیش شرط لازم برای ورود به UG سطح مطالعه گرفته شده است. این برنامه ارائه مقدمه کوتاه و ریاکاری در سطح پایه در رشته های مختلف است.


مزایای برنامه

این برنامه مزایا را ارائه می دهد:

  • آگاه و شناخت خود را با رشته های مختلفی که کالج مجبور است ارائه دهد و تصمیمات قابل توجهی بگیرد که بر رشد علمی آنها تأثیر می گذارد.
  • در موقعیتی قرار بگیرید که مسیر آکادمیک آینده خود را با یک تخصص مشخص کنید که مناسب آن است.
  • قادر به استفاده از برنامه بنیاد به عنوان یک پلت فرم راه اندازی با شروع پرواز به برنامه کارشناسی، با استفاده از آشنایی با موضوعات ارائه شده و با اعضای هیات علمی.
  • در حقیقت مطالعات مفصل تر در مورد این موضوع، به دست آوردن دانش شناختی مفهومی در این زمینه است.


پیشرفت حرفه ای

  • با موفقیت تکمیل الزامات، آکادمی تحصیلات عالی Manipal - MAHE، دبی، گواهینامه را اعطا می کند
  • دانش آموز ثبت نام شده در این برنامه واجد شرایط هر برنامه کارشناسی می باشد. دانش آموز دارای طیف گسترده ای از گزینه های مختلف در رشته های مختلف مانند مهندسی، علوم زندگی، دوره های مدیریت و دیگر رشته های هنر است


شایستگی

برای پذیرش در برنامه بنیاد، دانش آموز باید حداقل 5 نفر را در سطح "O" گذراند؛ دانش آموزان از سطح "A" اگر کمتر از درجه E باشد؛ دانش آموزان از سطح "AS" اگر کمتر از 4 موضوع باشد. دانش آموزان از هیئت علمی NIOS، برنامه درسی هند و پاکستان باید تمام موضوعات را پاک کنند، اما کمتر از 50 درصد امتیاز کسب کرده اند. دانشجویان از برنامه درسی IB باید تمام موضوعات را پاک کنند، اما کمتر از 24 امتیاز.

برنامه آموزش در:
  • انگلیسی
آخرین به روز رسانی آگوست 25, 2018
این دوره واقع در پردیس
Duration
تمام وقت
Price
27,500 AED
27،500 AED در سال. ممکن است هزینه های اضافی اعمال شود
Deadline
درخواست اطلاعات
Last date to apply.
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
End Date
اوت 31, 2019
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Last date to apply.
Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Last date to apply.
End Date
اوت 31, 2019