برنامه یک ساله آماده سازی: هلندی به عنوان یک زبان خارجی در یک زمینه علمی

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

براساس تحقیقات علمی و بیش از 25 سال تجربه Linguapolis ، موسسه زبان University of Antwerp ، روش هایی را برای آموزش زبانها به شیوه ای مؤثر و انگیزشی ایجاد کرده است. دانش آموزان ما در محیط های تحریک آمیز آموزش داده می شوند و توسط معلمان بسیار ماهر هدایت می شوند. ویژگی های اصلی برنامه ما تعامل ، رویکرد نتیجه گرا و تعامل زیاد دانشجویی است.

برنامه یک ساله هلندی به عنوان یک زبان خارجی در یک زمینه علمی با هدف دانشجویان غیر هلندی صحبت می شود که می خواهند برای ورود به آموزش عالی به زبان هلندی آماده شوند. این برنامه شامل ترکیبی از پنج سطح دستیابی به زبان و سه ماژول است که برای تعمیق دانش شرکت کنندگان طراحی شده است: مهارتهای مطالعه علمی. فرهنگ ، سیاست و روابط اجتماعی؛ و واج شناسی و تلفظ هلندی.

128926_CityCampusAulaRectorDhanispreview_Nieuwjaarsreceptie20172.jpg

محتوای برنامه

در حین دستیابی به زبان ، Linguapolis در سطح مبتدی مطلق شروع می شود و در سطح 5 به پایان می رسد ، با آزمون بین دانشگاهی برای هلندی به عنوان یک زبان خارجی که به عنوان امتحان نهایی خدمت می کند. گذراندن این امتحان بدین معنی است که دانشجویان از معیارهای زبان برای آموزش عالی پیروی می کنند و می توانند برای تحصیل در هلندی در یک دانشگاه فلمشی یا کالج دانشگاهی ثبت نام کنند .

باتجربه ترین معلمان لینگوپولیس ، هم در فرایند یادگیری زبان خود و هم در انتخاب نهایی تحصیلات عالی ، دانش آموزان را مربی می کنند . این برنامه همچنین شامل فعالیت های فرهنگی (بازدید از موزه ، عصر تئاتر ، یک مهمانی کریسمس ، یک سفر مطالعاتی به گنت و غیره) است. دانشجویان می توانند در طالمات ، برنامه دوستان زبان که دانشجویان را با دانشجویان دانشگاه هلندی صحبت می کند ، از دانشکده های مختلف شرکت کنند. تالمات فرصتی برای تمرین روزمره هلندی با همسالان در یک زمینه غیررسمی و یک موقعیت واقع بینانه ایجاد می کند. دانش آموزان همچنین از زندگی دانشجویی ایده می گیرند که به آنها کمک می کند تا برای تحصیلات خود در فلاندر بهینه آماده شوند.

چرا UAntwerp را انتخاب می کنید؟

"مردم نشست از سراسر جهان ثابت می شود یک جنبه منحصر به فرد این برنامه یک ساله مقدماتی. همه داستان خود را داشتند و دیدگاه ها ، سنت ها و متفاوتی را به ارمغان آوردند ... امسال این امکان را به من داد که بتوانم با دقت به مطالعات آینده خود بپردازم . حضور در سخنرانی ها در روزهای آزاد دانشگاه این امکان را برای من فراهم کرد تا از بین طیف گسترده ای از فرصت های تحصیل در دانشگاه های فلان ، انتخابی بنیادی داشته باشم. "

هارون | مراکش

128904_PrepyearDutch_Fotofiche_1180op361_meisjesinzuilengang1.jpg

توصیفی را در وب سایت مدرسه بخوانید

آخرین به روز رسانی مارس 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of o ... اطلاعات بیشتر

The University of Antwerp is ranked 7th in THE Young Universities Rankings 2019: Millenial universities. It has about 20,000 students, which makes it the third-largest university in Flanders. 19% of our student population comes from abroad. اطلاعات محدود