درباره تجربه زبان ELS 3

با ELS Language Experience 3، می توانید برای بهبود زبان انگلیسی هر روز 3 ساعت کار کنید. کلاس های شما بر روی مکالمه تمرکز می کنند که می توانید از داخل کلاس درس استفاده کنید و مهمتر از همه، در خارج از دنیای واقعی. شما همچنین می توانید مهارت های گفتاری جدید خود را برای استفاده با انواع فعالیت های فرهنگی خاص به مرکز انتخاب کنید.

شما می توانید هر دوشنبه از سال شروع و برای چند هفته یا چند هفته به عنوان دوست دارید. 3 سطح دستورالعمل برنامه - اساسی، متوسط ​​و صلاحیت - هر روز دوشنبه برای دانش آموزان برای تدریس در سطوح آزمون قرار می گیرند و براساس حضور، گواهی تکمیل می شود. انتخاب باشماست. ELS Language Experience را انتخاب کنید.

ELS Language Experience 6 می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد اگر تصمیم بگیرید که بیشتر آموزش دهید.

دربارهی تجربه زبان ELS 6

با ELS Language Experience، می توانید مهارت های روزمره خود را در محیط یادگیری آرام، که در آن شما می توانید نه تنها از مربیان ماهر خود، بلکه همکلاسی های خود را نیز یاد بگیرید، یاد می گیرید که به راحتی و دقت زبان انگلیسی صحبت می کنند. این که آیا شما به مدت 3 ساعت در روز یا 6 ساعت در روز مطالعه می کنید و یا دو هفته یا 24 هفته باقی بمانید، انتخاب شماست. انگلیسی ها را بر اساس شرایط و بودجه خود مطالعه کنید.

برنامه ELS Language Experience دارای 3 سطح آموزش - پایه، متوسط ​​و مهارت است - شما می توانید هر دوشنبه آزمون تسلط را برای پیشبرد در سطح، و یک گواهی تکمیل بر اساس حضور اعطا می شود. به عنوان یک دانشجوی ELS Language Experience، شما همچنین می توانید در انواع فعالیت های مربوط به فرهنگی در طول اقامت خود شرکت کنید، به شما فرصت بیشتری برای تمرین مهارت های صحبت کردن خود می دهد.

برنامه تحصیلی

مهارت های کلیدی زبان: گوش دادن، سخن گفتن، تلفظ، دستور زبان، واژگان

صحبت كردن

کلاس های ارائه شده: انگلیسی روزانه، دستور زبان در عمل، عبارات دیجیتال، کشف و بحث و گفتگو تجربه زبان های ELS در مکان های زیر ارائه می شود:

 • ELS / اورلاندو - از ژانویه 2018 شروع می شود
 • ELS / سانتا مونیکا - از ژانویه 2018 شروع می شود
 • ELS / نیویورک - منهتن - از فوریه 2018 شروع می شود

سطوح

ELS Language Experience ارائه می دهد 3 سطح آموزش - Basic، Intermediate، Proficient - و همچنین تست قرار دادن برای تعیین سطح که به تناسب توانایی های شما مناسب است.

BASIC -Levels CEFR Level A2
 • می تواند در وظایف ساده و معمولی که نیاز به تبادل ساده و مستقیم اطلاعات در مورد موضوعات آشنا و معمول دارد، ارتباط برقرار کند
 • می تواند به سادگی شرایط جنبه های پس زمینه، محیط فوری و مسائل مربوط به نیازهای فوری را توصیف کند
 • می توانید نظرات و ترجیحات ساده را بیان کنید
متقارن -Levels CEFR سطح B1
 • می توانید یک مکالمه گاه به گاه برای یک دوره زمانی معقول نگه دارید، در صورتی که این طبیعت عمدتا آشنا و قابل پیش بینی است
 • می تواند اظهارات ساده متصل را در موضوعاتی که آشنا هستند تولید کند
 • می توانید تجربیات و حوادث، رویاها، امیدها و جاه طلبی ها را شرح دهید و به طور مختصر دلایل و توضیحات بدهید
PROFICIENT -Levels CEFR سطح B2
 • می توانید نظر خودتان را مطرح کنید و توجیه کنید و استدلال های نجومی برای حمایت از دیدگاه ها ایجاد کنید
 • می تواند اطلاعات را از منابع مختلف جمع آوری و خلاصه کند
 • می توانید مکالمه ای را در طیف وسیعی از موضوعات مانند تجربه های شخصی و حرفه ای، رویدادهای در حال حاضر در اخبار و موضوعات انتزاعی / فرهنگی بدون فشار برای سخنران یا شنونده نگه دارید
برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 4 برنامه دیگر ارائه شده توسط ELS Language Centers »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
End Date