تحصیلات تکمیلی در زمینه طراحی برای استراتژی نوآوری

عمومی

شرح برنامه

مدرک تحصیلات تکمیلی طراحی برای استراتژی نوآوری ، روش ها و ابزارهای خاص طراحی و نوآوری را برای شناسایی فرصت های جدید تجاری و ایجاد راه حل های ارزشمند ارائه می دهد.

روندهای جهانی مانند تغییر فناوری ، رشد جمعیت ، کمبود منابع یا تغییرات آب و هوایی چالش های عمده ای را برای شرکت ها ایجاد می کند. استراتژی مبتنی بر نوآوری برای رشد پایدار بلند مدت ضروری است. و از این نظر ، طراحی نقشی اساسی در ارتقا و تسهیل نوآوری دارد.

دوره تحصیلات تکمیلی رهبرانی را آموزش می دهد که قادر به مدیریت فرآیندهای پیچیده طراحی و پذیرش چالش های جدیدی هستند که باعث ایجاد نوآوری می شوند. برای این منظور ، برنامه یک روش پویا و یک رویکرد عملی در مورد تجزیه و تحلیل ، تبادل اطلاعات و بحث در مورد موارد ، و همچنین شامل کنفرانس ها ، گفتگوها و کارگاه ها را پیشنهاد می کند.

144778_hands-people-woman-working.jpg

اهداف

هدف این دوره آموزش حرفه ای ها برای هدایت مدیریت فرآیندهای پیچیده طراحی و پذیرش چالش های جدید به منظور بهره برداری از فرصت ها با استفاده از دانش و روش های ارتقا promote نوآوری است:

 • فراهم کردن مشارکت کنندگان با مهارتهای لازم جهت ارتقا، ، توسعه و مدیریت نوآوری از طریق طراحی ، هم در یک پروژه و هم در داخل سازمان.
 • دانش و ابزارهای روش شناختی لازم برای توسعه و مدیریت پروژه های نوآوری ، از ایجاد محصولات و خدمات جدید تا ایجاد مدل های جدید تجاری یا تعریف مجدد فرایندها ، همیشه از منظر تفکر طراحی را ارائه دهید.
 • روش ها و فرآیندهای طراحی را که امکان عملی شدن ایده ها را می دهد ، درک کنید.

روش شناسی

این دوره از یک رویکرد عملی پیروی خواهد کرد و با سخنرانی و سخنرانی ترکیب خواهد شد. دانش آموزان قادر خواهند بود در یک محیط همکاری نزدیک معلمان را بیاموزند و با آنها آزمایش کنند. انتظار این است که کلاسها با استفاده از محتوای نظری تدریس شده توسط معلمان ، به کارگاههای فعال با یک روش عملی تبدیل شوند.

این برنامه در یک محیط پویا ، با ترکیب انواع مختلف کلاس ها برای غنی سازی بیشتر حرفه ای ، اعمال خواهد شد:

 • سخنرانی هایی که در آن متخصصان معتبر مباحثی را ارائه می دهند که متعاقباً براساس مطالعات موردی مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند.
 • جلسات بحث و تحلیل برای گفتگو در مورد مدلهای مختلف کار ، روشها ، ابزارها و برنامه ها.
 • کلاسهای فنی در مورد ابزارها و منابعی که توسط متخصصین معتبر در این بخش برگزار می شود.

برای استفاده از دانش جدید به دست آمده در طول دوره ، دانشجویان دو پروژه تحقیقاتی انجام می دهند که شامل مراحل تجزیه و تحلیل ، توسعه ، برنامه کاربردی و ارائه نتایج است.

مشخصات دانشجویی

 • فارغ التحصیلان و فارغ التحصیلان در هر رشته طراحی ، مهندسان ، معماران و متخصصان بازاریابی ، ارتباطات و بازرگانی.
 • متخصصان بازاریابی و ارتباطات.
 • متخصصین در زمینه تجارت و برنامه ریزی استراتژیک.
 • کارآفرینان و صنعتگران از چندین بخش به دنبال رویکرد جدیدی در فرآیندهای تولید ، تکنیک ها و روش های خود برای بازنگری در تمرکز کسب و کار خود هستند.
 • سایر متخصصان با تجربه قابل اثبات در زمینه طراحی ، نوآوری یا بازاریابی.

خروج کار

شرکت کنندگان با کسب برخی از توابع زیر دانش کار در شرکت ها و سازمان ها را در زمینه های مختلف کسب می کنند:

 • هماهنگی و توسعه فرایندهای نوآوری در طراحی و پیاده سازی آنها به عنوان ابزاری استراتژیک.
 • فرصت های شغلی را از طریق متدولوژی های به دست آمده شناسایی کنید.
 • چشم انداز استراتژیک برای مفهوم سازی و توسعه محصولات و خدمات جدید.
 • مدیریت و ترویج فرهنگ خلاقیت در شرکت.
 • مهارت و بینایی برای کار در تیم های چند رشته ای داشته باشید.

هماهنگی

گیدو چاروسکی

مشاور طراحی و نوآوری ، موسس Drop-Design برای نوآوری ، مشاوره نوآوری در ایجاد محصولات و خدمات استثنایی متمرکز بر تجربه کاربر و مدل تجاری است. طراح صنعتی از دانشگاه بوینس آیرس ، استاد (DEA) در پروژه های نوآوری از دانشگاه پلی تکنیک کاتالونیا و تحصیلات تکمیلی مدیریت بازرگانی از دانشکده سازمان صنعتی.

پیش از این ، وی به عنوان Experience Design Lead در HP و به عنوان مدیر طراحی و نوآوری در مشاوره نوآوری تجاری Loop کار می کرد.

وی تجربه گسترده ای در زمینه های مختلف طراحی و نوآوری در بخشهای مختلف دارد. او با شرکت های چند ملیتی ، SME و استارتاپ همکاری کرده و پروژه هایی را در آرژانتین ، ایالات متحده ، اسپانیا ، انگلیس ، ایتالیا و دبی انجام داده است. وی مقالاتی برای مجلات و کنفرانس های بین المللی نوشته است.

کارهای وی در مجلات و روزنامه های مختلف به چاپ رسیده و برنده جوایز طراحی در آلمان ، ایالات متحده ، آرژانتین ، اسپانیا و ژاپن شده است.

شرکت ها

شرکتهایی که با استاد همکاری کرده اند: Urb & Drive.

اعتبارات

برنامه ریزی تعلیمی تمام دوره های کارشناسی ارشد IED براساس معیارهایی است که توسط منطقه آموزش عالی اروپا (EHEA) تعیین شده است. IED Master یک سیستم اعتباری را اتخاذ می کند که از ساختار سیستم انتقال اعتبار اروپا (ECTS) پیروی می کند. IED Master منحصراً گواهینامه های خصوصی خود را صادر می کند.

آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

The IED Barcelona is a workshop for conducting analysis and research applied to material culture, a focus it is destined to develop increasingly in the future.

The IED Barcelona is a workshop for conducting analysis and research applied to material culture, a focus it is destined to develop increasingly in the future. اطلاعات محدود