Read the Official Description

آلمان یک کشور با نفوذ بسیار زیبا با فرهنگ مدرن و منحصر به فرد مدرن است. بسیاری از دانشجویان مبادله با تماس با آلمان به خانه خوشحال بودند!

نگاه کردن

بورس تحصیلی موجود است

 • 374 - بورس تحصیلی یادبود اسکندر فلیت
 • 64 - بورس تحصیلی شرکت سیمون
 • 115 - تبادل جوانان کنگره و مجلس بوندستاگ
 • 7 - بورس تحصیلی بین المللی Epson America، Inc.
 • 358 - موسسه گوته - بورس تحصیلی PASCH
 • 385 - Holcomb
 • 378 - بورس تحصیلی Grand Forks Scheels
 • 368 - انجمن یاران یفو
 • 384 - صندوق کمک مالی یfu
 • 273 - Stiftung YFU
 • 305 - برنامه تحصیلی YFU به آلمان

سن مورد نیاز

خروجی بهار: اکتبر 1، 1999 - 15 ژانویه 2003. برنامه تابستان: 1 آوریل 2000 - 31 دسامبر 2003. رها کردن افتتاح: 1 آوریل 2000 - 1 اوت 2003.

دانش آموزانی که از این سن نیازمند نیستند یا قبل از شروع برنامه از دبیرستان فارغ التحصیل خواهند شد، برای پذیرش در مورد مورد خاص در نظر گرفته می شوند.

 • زبان: آلمانی. مطالعه زبان قبلی لازم نیست دانش آموزان سال و نیمه در یک دوره 3 هفتهه جهت گیری و دوره زبان فشرده (OLC) شرکت خواهند کرد تا مهارت های زبان آلمانی را ارتقا دهند.
 • قرار دادن خانواده میزبان: دانش آموزان در سراسر آلمان، معمولا در حومه شهر، شهرهای کوچک (تا 30،000 نفر) یا شهرهای متوسط ​​(بین 31،000 تا 125،000 نفر) قرار می گیرند. تعداد بسیار کمی دانشجو در شهرهای بزرگ قرار دارند. یک جنبه جذاب از زندگی خانوادگی آلمان سنت است که اعضای خانواده و دوستان در بعد از ظهر برای چای یا قهوه می آیند. این فرصت عالی برای شناختن خانواده و دوستان جدید میزبان شما است.
 • مدرسه: شروع می شود در اواسط ماه اوت یا اوایل ماه سپتامبر و بین اواسط ماه ژوئن و اوایل ماه جولای به پایان می رسد.
 • گشت و گذار: باشگاه های ورزشی، باشگاه های موسیقی، فوتبال، پیاده روی، کمپینگ، و مسافرت.

برنامه های تابستانی

این تابستان را با گذراندن یک تور هفته فرهنگی برلین و استراحت چهار هفته ای در بخش دیگری از کشور، کشف کنید. پس از ورود به برلین، دانشجویان با گروهی از فعالیتهای گرایش، تورهای شهر، موزه ها و مراسم های یادبود و فعالیت های فرهنگی محلی، به گروهی از دانش آموزان YFU از سراسر جهان می پیوندند. سپس دانش آموزان با خانواده های میزبان در سراسر آلمان ملاقات خواهند کرد تا تجربه زندگی روزمره خود را داشته باشند و حداکثر 3 هفته به مدرسه می روند. برنامه قبل از بازگشت به خانه با یک سمینار دو روزه دیگر در برلین به پایان خواهد رسید.

برنامه های آموزشی

آلمان دارای فرصت های فرهنگی مختلف و خانواده میزبان است که منتظر است تا آنها را با شما به اشتراک بگذارد! به عنوان یک دانش آموز تبادل به آلمان، بخشی از تجربه شما خواهد بود:

مدرسه: به عنوان یک دانش آموز در آلمان، شما ممکن است در یک ژیمناستیک یا ژامسچول قرار گیرید. اکثر دانش آموزان در یک دبیرستان حضور خواهند داشت که دانشجویان را برای ورود به سیستم دانشگاهی آلمان آماده می کند. Gymnasiums مجموعه ای از کلاس های هسته (ریاضی، علم، زبان، علوم اجتماعی) اضافه شده توسط دوره های انتخابی. در مدرسه، دانش آموزان ممکن است در تربیت بدنی، هنر (تئاتر، موسیقی و عکاسی)، پروژه های کامپیوتری و سایر رویدادها شرکت کنند. دانش آموزان YFU باید برای امکان حضور در کلاس های یک یا دو درجه پایین تر از سطح آمریکایی خود آمادگی داشته باشند. دانش آموزان در آلمان سال آخر سال تحصیلی را به طور انحصاری برای کالج های آلمانی می گذرانند، بنابراین دانشجویان YFU به طور معمول در این کلاس ها شرکت نمی کنند.

بیش از حد: در خارج از مدرسه، اکثر جوانان آلمانی در سازمان هایی مانند باشگاه های ورزشی، کلیسا و مراکز آموزشی محلی مشارکت دارند. دانشجویان ارزشی تشویق می شوند تا از فعالیت های فوق العاده ارائه شده در جوامع خود بهره مند شوند.

اطلاعات اضافی

جهت گیری ها: تمام دانشجویانی که برای دوره ترم یا سال برنامه درخواست می کنند باید برای یک دوره ملی پیش از عزیمت ملی که معمولا در اواسط ماه ژوئیه یا اوایل ماه دسامبر اتفاق می افتد، در دسترس باشد. این جهت گیری بخش مهمی از برنامه است که با هدف آماده سازی دانش آموزان برای تجربه آنها در خارج از کشور است. تمام دانش آموزان در یک ماه مه و یا ماه ژوئن در جهت پیشبرد اهداف محلی یک روزه شرکت خواهند کرد. تمام هزینه های جهت گیری در آموزش برنامه گنجانده شده است. دانش آموزان سال در جهت گیری های اواسط سال، در شهرهای مختلف مانند مونیخ، درسدن، هامبورگ و برلین برگزار خواهند شد. جهت گیری میان مدت شش روز خواهد بود و هر جهت گیری فرصتی عالی برای دیدار با دیگر دانش آموزان YFU فراهم می کند و تاریخ، فرهنگ و سیاست آلمان را کشف می کند. پیش از بازگشت به خانه، دانش آموزان نیز در یک جهت گیری مجدد ورود به منطقه دو روزه شرکت خواهند کرد. این جهت ها نیز در برنامه تحصیلی گنجانده شده است.

اطلاعات مهم: دانش آموزانی که قبلا در یک ترم یا سال تبادل در یک کشور دیگر شرکت کرده اند، برای یک برنامه سال یا ترم در آلمان واجد شرایط نیستند. علاوه بر این، متقاضیان باید آگاه باشند که افراد سیگاری هرکسی در سن 18 سالگی در آلمان ممنوع است. دانش آموزانی که به هر برنامه آلمان نیاز دارند قبل از خروج نیازی به دریافت ویزا ندارند. دانش آموزان تبادل دانش آموزان YFU برای کمک اقامت آلمان و خانواده های میزبان خود برای اجازه اقامت در آلمان درخواست خواهند کرد.

"تجربیات خاصی در زندگی وجود دارد که به نظر می رسد مرحله ای را برای همه چیز به وجود آورده است. پذیرش بورس تحصیلی تبادلات جوانان کنگره و مجلس شورای اسلامی این تجربه بود. همه چیزهایی که تا این حد انجام می شد امکان پذیر نبود، نمی توانستم تصور کنم من در آلمان در خارج تحصیل نکرده ام! " - میراندا، آلمان 2013

هزینه تحصیل شامل

 • قرار دادن با خانواده میزبان با دقت انتخاب شده
 • ثبت نام در دبیرستان محلی آلمان (به غیر از دانش آموزان تابستان)
 • نقل و انتقالات فرودگاه
 • مسافرت های داخلی و خارجی
 • همه پیشنهادهای پیش از عزیمت و بعد از ورود
 • پشتیبانی از پیش برنامه توسط کارکنان آموزش دیده YFU
 • پشتیبانی از نماینده منطقه YFU آلمان در حالی که در برنامه است
 • بیمه جامع

هزینه های اضافی: کتاب های درسی، هزینه های مدرسه و حمل و نقل به مدرسه در برنامه درسی نمی گنجد و بسته به اینکه دانش آموزان قرار می گیرند، متفاوت هستند. آموزش برنامه شامل هزینه های شخصی نیست. YFU آلمان توصیه می کند که دانش آموزان هر ماه حدود 120 یورو برنامه ریزی کنند.

مهلت درخواست

مهلت درخواست برای تمام برنامه های زایمان زمستانی و بهار (ژانویه و مارس) در 1 اکتبر است . مهلت اعطای بورس تحصیلی در 1 دسامبر است . آخرین مهلت برای تمام برنامه های خروج تابستان یا پاییز (ژوئن-سپتامبر) 15 مارس است . برنامه ها می توانند قبل از مهلت پر شود، بنابراین ما تشویق اولیه ارائه می شود!

Program taught in:
آلمانی

See 22 more programs offered by Youth for Understanding USA »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
13,995 USD
برنامه نیمه کاره
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline