توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اروگوئه مناظر زیبا از سواحل، تپه ها و تالاب های بزرگ را ارائه می دهد. زیبایی صمیمانه اوروگوئه را تجربه کنید، جایی که مردم گرم و سرزمین استقبال می کند. از مردم این کشور کوچک اما منحصر به فرد لذت خواهید برد!

نگاه کردن

بورس تحصیلی موجود است

 • 385 - Holcomb
 • 378 - بورس تحصیلی Grand Forks Scheels
 • 314 - بورس تحصیلی YFU Americas
 • 368 - انجمن یاران یفو
 • 384 - صندوق کمک مالی یfu

سن مورد نیاز

خروج پاییز: آوریل 1، 2000 - 1 اوت 2003. خروج بهار: 1 ژانویه 2000 - 1 ژانویه 2003. خروج تابستانی: 1 آوریل 2000 - 1 اوت 2003.

دانش آموزانی که از این سن نیازمند نیستند یا قبل از شروع برنامه از دبیرستان فارغ التحصیل خواهند شد، برای پذیرش در مورد مورد خاص در نظر گرفته می شوند.

 • زبان: اسپانیایی. مطالعه زبان قبلی لازم نیست خانواده ها در شمال نیز ممکن است صحبت کنند Portuñol.
 • قرار دادن خانواده میزبان: در سراسر اروگوئه در شهرهای کوچک (تا 30،000 نفر)، شهرهای متوسط ​​(31،000 تا 125،000 نفر) و روستاها. دانش آموزان به ندرت در مناطق شهری قرار می گیرند.
 • مدرسه: مارس تا نوامبر، با تعطیلات تابستانی از دسامبر تا فوریه.
 • سفرها: سفرهای تحصیلی اختیاری برای دانشجویان سال و نیمه برای هزینه اضافی در دسترس هستند.

تابستان برنامه

کشف اروگوئه

در این برنامه تابستان، دانش آموزان با یک خانواده میزبان داوطلب محلی در شهر مونته ویدئو و در فرهنگ منحصر به فرد خود اوروگوئه غرق می شوند. دانش آموزان در یک دوره اسپانیایی در Academia Uruguay ثبت نام می کنند، قبل از شرکت در بعد از ظهر فعالیت های فوق برنامه و یا فرهنگی، صبح های خود را در کلاس می گذرانند. در طول هفته آخر، دانش آموزان فرصتی برای رفتن به یک دبیرستان محلی در مونته ویدئو را برای تست اسپانیایی خود خواهند داشت. YFU اروگوئه همچنین فعالیت های فرهنگی منطقه ای را شامل می شود که شامل بازدید از یک مزرعه سنتی، حضور در کارناوال و مسابقات فوتبال و تجربه همه آنچه که فرهنگ اوروگوئه می تواند ارائه دهد!

برنامه های آموزشی

در حالی که در اروگوئه با یک خانواده میزبان با دقت انتخاب شده زندگی می کنید و در دبیرستان محلی شرکت می کنید. آیا شما برای یک سال یا نیمه ماندن دارید، مطمئن هستید که دوستان مادام العمر را ایجاد کنید! بخشی از تجربه شما خواهد بود:

مدرسه: به عنوان یک دانش آموز، شما می توانید یک رشته مطالعاتی مانند زیست شناسی، علوم، علوم انسانی یا هنرهای آزاد را انتخاب کنید. دوره ها در داخل آهنگ ها به طور کلی اجباری هستند. قرار دادن مدرسه در یک مدرسه خصوصی امکان پذیر است و ممکن است دانشجویان لباس پوشیدن یک لباس را داشته باشند. انتظارات از دانش آموزان آن بالا است، بنابراین برای دانش آموزان به طور جدی تحصیلات بسیار مهم خواهد بود.

اضطراری: مدارس اروگوئه به ندرت فعالیت های فوق العاده ای را ارائه می دهند. با این حال، دانشجویان YFU تشویق می شوند با پیوستن به باشگاه ها، تیم ها و فعالیت های دیگر در شهر هایشان در جوامع خود شرکت کنند.

گشت های اختیاری: YFU اروگوئه فرصت های زیادی برای شما فراهم می کند تا از طریق فعالیت های فرهنگی اختیاری در هزینه های اضافی در آمریکای جنوبی تجربه کنید. این گزینه ها می توانند شامل سفر به ایگواسو فالز، سفر به بوئنوس آیرس و کلونیا، یک اردوگاه ماجراجویی در فضای باز در کوه های کوردوبا، خروج به کراس کریک، و یا آخر هفته در چشمه های گرم در سالتو. دانش آموزان همچنین می توانند در ماه دسامبر در یک اردوگاه تابستانی YFU تابستانی در لا پالوما شرکت کنند که در آن از دیدگاه های مختلف ساحلی ساحلی لذت می برند. اطلاعات بیشتر در مورد همه این برنامه های فرهنگی اختیاری در جهت رسیدن به مقصد در اروگوئه ارائه می شود.

جهت گیری ها: تمام دانشجویانی که برای دوره ترم یا سال برنامه درخواست می کنند باید برای پیشبرد اهداف ملی پیش از انحلال 3 روزه، که معمولا در اواسط ماه جولای برگزار می شود، در دسترس باشد. این جهت گیری بخش مهمی از برنامه است که با هدف آماده سازی دانش آموزان برای تجربه آنها در خارج از کشور است. تمام دانش آموزان در یک ماه مه و یا ماه ژوئن در جهت پیشبرد اهداف محلی یک روزه شرکت خواهند کرد. پس از ورود، دانش آموزان در یک جهت گیری چهار روزه شرکت می کنند تا در مورد زندگی در اوروگوئه بیشتر بدانند و مهارت های زبان خود را بدانند. برای شروع برنامه، دانش آموزان نیز در یک دوره فشرده زبان اسپانیایی شرکت می کنند که از آنها دریافت گواهی تکمیل از YFU و رتبه نهایی می شود. دانش آموزان سال در یک جهت گیری در اواسط سال شرکت می کنند و تمام دانش آموزان در یک جهت گیری مجدد سه روزه شرکت می کنند تا تجربیات خود را بازتاب دهند و برای شوک فرهنگ معکوس آماده شوند.

هزینه تحصیل شامل

 • قرار دادن با یک خانواده میزبان
 • ثبت نام در دبیرستان محلی اروگوئه
 • نقل و انتقالات فرودگاه
 • مسافرت های داخلی و خارجی
 • همه پیشنهادهای پیش از عزیمت و بعد از ورود
 • پشتیبانی از پیش برنامه توسط کارکنان آموزش دیده YFU
 • پشتیبانی از نماینده YFU اروگوئه در حالی که در برنامه است
 • بیمه جامع

آموزش برنامه شامل هزینه های شخصی نیست. YFU اروگوئه توصیه می کند که دانش آموزان برای هر ماه حدود 150 دلار برنامه ریزی کنند.

مهلت درخواست

مهلت درخواست برای تمام برنامه های زایمان زمستانی و بهار (ژانویه و مارس) در 1 اکتبر است . مهلت اعطای بورس تحصیلی در 1 دسامبر است . آخرین مهلت برای تمام برنامه های خروج تابستان یا پاییز (ژوئن-سپتامبر) 15 مارس است . برنامه ها می توانند قبل از مهلت پر شود، بنابراین ما تشویق اولیه ارائه می شود!

برنامه آموزش در:
اسپانیایی

مشاهده 22 برنامه دیگر ارائه شده توسط Youth for Understanding USA »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
12,995 USD
برنامه نیمه کاره
Deadline
درخواست اطلاعات
Summer or Fall departure programs
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Summer or Fall departure programs
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Winter and Spring departure programs

سپتامبر 2019

Location
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Summer or Fall departure programs
End Date
آخرین مهلت تقاضا
درخواست اطلاعات
Winter and Spring departure programs
End Date