Read the Official Description

اکوادور پر از فرهنگ و تاریخ شگفت انگیز است - از جزایر که داروین کشف کرد تکامل به تمدن باستان اینکان. کشف این میراث غنی به عنوان یک دانش آموز تبادل YFU و شما را به فرهنگ اکوادور را به عنوان هیچ گردشگری را نمی فهمید!

نگاه کردن

بورس تحصیلی موجود است

 • 7 - بورس تحصیلی بین المللی Epson America، Inc.
 • 385 - Holcomb
 • 378 - بورس تحصیلی Grand Forks Scheels
 • 314 - بورس تحصیلی YFU Americas
 • 368 - انجمن یاران یفو
 • 384 - صندوق کمک مالی یfu

سن مورد نیاز

فرار از پاییز: 28 فوریه 2000 - 30 ژوئن 2003. خروج بهار: 29 ژوئن 1999 - 30 نوامبر 2002. برنامه دانشگاه: 1 ژانویه 1999 - 1 ژانویه 2001.

دانش آموزانی که این سن را برآورده نمی کنند یا قبل از آغاز برنامه خود دبیرستان را فارغ التحصیل می کنند، برای پذیرش در مورد هر مورد مورد توجه قرار می گیرند.

 • زبان: اسپانیایی. مطالعه زبان قبلی لازم نیست، اما انتظار می رود دانش آموزان مایل باشند و انگیزه ای برای یادگیری زبان اسپانیایی داشته باشند.
 • قرار دادن خانواده میزبان: دانش آموزان با خانواده ها در شهرهایی مانند کویتو، آمباتو، کوئنکا، ریوبامبا، لاتاکونگا و ایبارا در منطقه سیرا و سانتو دومینگو، ماچالا، Portoviejo و مانتا در منطقه کوستا قرار خواهند گرفت.
 • مدرسه: تقویم تحصیلی در اکوادور بر اساس منطقه متفاوت است. دانش آموزان سال و نیم ساله در یک منطقه قرار می گیرند که تقویم تحصیلی با تاریخ برنامه YFU قرار دارد.
 • سفرها: YFU اکوادور چهار سال گشت و گذار فرهنگی ارائه می دهد: Jungle، Ruta del Sol، Volcanoes و جزایر گالاپاگوس. این سفرها برای هزینه های اضافی به دانش آموزان ارائه می شود. دانش آموزان در مورد این گشت و گذار در جهت رسیدن به مقصد خود در اکوادور بیشتر بدانند.

برنامه های تابستانی

کشف اکوادور: اگر اکولوژی، زیست شناسی، انسان شناسی یا اسپانیایی شما را جذاب کند، در این برنامه پنج هفته ای در اکوادور شرکت کنید. شما با یک خانواده میزبان اکوادور زندگی می کنید و لذت بردن از شناخت فرهنگ از منظر خودی است. زندگی با یک خانواده فرصتی برای کشف و درک فرهنگ دیگر می دهد.

گشت های فرهنگی: سفرهای روزانه به مکان هایی مانند بخش استعماری کویتو، بازار بومی رنگارنگ در اوتاوو خط خط استوا در برنامه تابستان گنجانده شده است. تور چهار روزه، سه شب از جنگل های بارانی نیز شامل فعالیت هایی است که شامل قایقرانی و مشاهده میمون ها، خزندگان، گیاهان عجیب و غریب و سایر حیوانات خانگی در منطقه است. دانش آموزان همچنین در مورد جنگل های بارانی از راهنماهای محلی آموزش دیده یاد خواهند گرفت. لطفا توجه داشته باشید که سفر معافیت جنگل تنها در صورتی امکان پذیر است که حداقل پنج دانش آموز در این برنامه وجود داشته باشد. دانش آموزان همچنین می توانند سفر خود را به جزایر گالاپاگوس انجام دهند که یک سفر پنج روزه است که به شما امکان سفر در جزایر را می دهد.

جهت گیری ها: دانشجویان در یک ماه مه و یا ماه ژوئن در یک دوره محلی پیش از خروج محلی شرکت خواهند کرد. پس از ورود به اکوادور، دانش آموزان جهت گیری یک روزه برای کمک به تطبیق در یک فرهنگ جدید را داشته باشند. دانش آموزان همچنین قبل از خروج از اکوادور در یک جهت گیری مجدد ورود یک روزه به عنوان راهی برای منعکس کردن با دانشجویان دیگر در مورد تجربیات خود شرکت خواهند کرد.

برنامه های آموزشی

یک خانواده میزبان دوست داشتنی برای شما در اکوادور وجود دارد! شما می توانید از یک سال، ترم، تابستان و یا برنامه دانشگاه در این کشور زیبا انتخاب کنید!

مدرسه: سیستم دبیرستان اکوادور به سه بخش تقسیم می شود: مطالعات اجتماعی، علوم زیست شناسی و ریاضیات. دانش آموزان 13 تا 14 دوره مربوط به اهداف شغلی خود را می گذرانند. اکثر دانشجویان YFU مطالعات اجتماعی را انتخاب می کنند، اما ممکن است یکی دیگر از زمینه های تخصصی را انتخاب کنید. دانش آموزان اکوادور معمولا انگلیسی می آموزند، بنابراین شما می توانید دوستان خود را با کمک آنها به شما با اسپانیایی و با کمک به آنها را به زبان انگلیسی!

فوق العاده ها: راه دیگری برای دیدار با مردم محلی این است که در فعالیت های فوق العاده و فرصت های خدمات در جامعه محلی اکوادور شرکت کنند! دانش آموزان یکی از راه های ممکن برای دیدار با دیگران در جامعه از طریق مشارکت داوطلبانه است، که به دانش آموزان نیز کمک می کند تا در مورد فرهنگ واقعی اکوادور نیز یاد بگیرند. دانش آموزان معمولا برای یک ماه داوطلب می شوند در حالی که در مدرسه یا می توانند انتظار داشته باشند که در طول دوره ی مدرسه ی خود داوطلب شوند.

اطلاعات اضافی

گشت های اختیاری: شما چند فرصت برای دیدن اکوادور - جنگل ها، سواحل، آتشفشان ها، حتی جزایر گالاپاگوس خواهید داشت! برنامه های سفر متفاوت ارائه می شوند؛ دانش آموزان پاییز می توانند جنگل های بارانی را مشاهده کنند و Ruta del Sol، دانش آموزان ترم پایانی می توانند از Ruta del Sol، آتشفشان ها و جزایر گالاپاگوس دیدن کنند، و دانش آموزان سال این فرصت را دارند که تمام این گشت و گذارها را ادامه دهند! سفرها از طریق YFU اکوادور و یک آژانس مسافرتی اکوادور سازماندهی شده است. قیمت ها تغییر می کنند، اما YFU اکوادور قیمت های زیر را برای سفرهای تخمین زده می کند: Jungle (420 دلار)، Ruta del Sol (500 دلار)، آتشفشان (580 دلار)، جزایر گالاپاگوس (1850 دلار).

جهت گیری ها: تمام دانشجویانی که برای دوره ترم یا سال برنامه درخواست می کنند باید برای یک دوره ملی پیش از عزیمت ملی که معمولا در اواسط ماه ژوئیه یا اوایل ماه دسامبر اتفاق می افتد، در دسترس باشد. این جهت گیری بخش مهمی از برنامه است که با هدف آماده سازی دانش آموزان برای تجربه آنها در خارج از کشور است. پس از ورود به اکوادور، دانش آموزان در یک جهت گیری رسمی سه روزه شرکت خواهند کرد تا به انتقال آنها به فرهنگ جدیدشان کمک کند. همچنین برای یک ساله دانشجویان دوره ی یکساله و جهت گیری مجدد ورودی یک روزه برای تمام دانش آموزان وجود خواهد داشت. تمام هزینه های جهت گیری در آموزش برنامه گنجانده شده است.

برنامه دانشگاه

فارغ التحصیلان دبیرستان برای جشن سال زراعی در اکوادور دعوت شده اند! دانشجویان در برنامه دانشگاه در دوره ITHI Tecnologico Internacional در Quito، پایتخت شرکت می کنند. دانش آموزان هنوز هم با خانواده های میزبان محلی اکوادور زندگی خواهند کرد. در مدرسه، هر دانش آموز در طول ترم اول دوره های زیر را طی می کند: بیان صریح، رشد انسانی و توسعه، ریاضی پایه، اداره / فناوری اطلاعات، اداره کل، تئوری گردشگری، گردشگری جغرافیایی جهانی، جغرافیای گردشگری اکوادور 1، هنرهای اکوادور 1 و راهنمایی فنی 1. کلاس های دوم ترم به شرح زیر است: آمار، ریاضی مالی، حسابداری عمومی، مردم شناسی، جغرافیای گردشگری اکوادور 2، هنر اکوادور 2، راهنمایی فنی 2، هنر جهانی، و اکوادور فلور. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه منحصر به فرد، با info@yfu.org تماس بگیرید!

برنامه های داوطلبانه

داوطلبان YFU در اکوادور فرصت دارند تا به جوامع میزبان خود بازگردند، در حالی که در فرهنگ و زبان اکوادور غوطه ور شده اند! دانش آموزان در یک برنامه کاری اجتماعی مشغول به تحصیل در اکوادور نیستند، بلکه داوطلبانه با یک سازمان خدماتی مشغول به کار هستند. دانش آموزان می توانند به ترجیحات داوطلبانه خود نشان دهند، اما رایج ترین داوطلبان در اکوادور در حال کار با کودکان کم درآمد هستند. دانشجویان YFU در برنامه کاری اجتماعی با یک خانواده میزبان در کویتو، پایتخت اکوادور قرار گرفته اند. این برنامه همچنین شامل 90 ساعت آموزش زبان اسپانیایی است. برای اطلاعات بیشتر، با info@yfu.org تماس بگیرید

اطلاعات مهم

در مورد اورژانس پزشکی، YFU اکوادور نیاز به هر دانش آموز دارد که کارت اعتباری معتبر خود را داشته باشد. ویزا و MasterCard به طور گسترده پذیرفته شده است. بیمارستان ها در اکوادور کارت های بیمه را نمی پذیرند، بنابراین دانش آموزان باید کارت اعتباری خود را با آنها در تمام زمان ها حمل کنند. همچنین، مدارس در اکوادور در رابطه با ظاهر فیزیکی سختگیرانه هستند. مدارس دانش آموزانی را که دندانپزشکان، پیراهن و پیراهن پوشیدن دارند، قبول نمی کنند. دانش آموزان مذکر باید آماده باشند موهایشان را کوتاه نگه دارند!

هزینه تحصیل شامل

 • قرار دادن با خانواده میزبان با دقت انتخاب شده
 • ثبت نام در دبیرستان اکوادور محلی (به استثنای برنامه های تابستانی)
 • نقل و انتقالات فرودگاه
 • مسافرت های داخلی و خارجی
 • همه پیشنهادهای پیش از عزیمت و بعد از ورود
 • پشتیبانی از پیش برنامه توسط کارکنان آموزش دیده YFU
 • پشتیبانی از یک نماینده منطقه ای اکوادور YFU در حالی که در برنامه است
 • بیمه جامع

هزینه های اضافی: YFU هزینه های ثبت نام و هزینه تحصیل را پوشش می دهد، اما دانشجویان مسئول خرید کتاب های درسی، حمل و نقل به و از مدرسه (35-60 دلار در هر ماه) و دیگر مواد مانند لباس (حدود 200 دلار) هستند. همچنین هزینه ثبت نام ویزا (حدود 55 دلار آمریکا) در هنگام ورود به اکوادور پرداخت می شود. آموزش برنامه شامل هزینه های شخصی نیست. YFU اکوادور توصیه می کند که دانش آموزان برای هر ماه 200 دلار برای برنامه های خود برنامه ریزی کنند.

مهلت درخواست

مهلت درخواست برای تمام برنامه های زایمان زمستانی و بهار (ژانویه و مارس) در 1 اکتبر است . مهلت اعطای بورس تحصیلی در 1 دسامبر است . آخرین مهلت برای تمام برنامه های خروج تابستان یا پاییز (ژوئن-سپتامبر) 15 مارس است . برنامه ها می توانند قبل از مهلت پر شود، بنابراین ما تشویق اولیه ارائه می شود!

Program taught in:
اسپانیایی

See 22 more programs offered by Youth for Understanding USA »

این دوره Campus based
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
12,995 USD
برنامه نیمه کاره
By locations
By date
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline
Start Date
سپتامبر 2019
Application deadline