شناخته شده به عنوان سرزمین لبخند، تایلند پر از سنت و ماجراجویی است - چه از طریق جنگل در یک فیل، از سفر در رودخانه چائو پرایا، بازدید از ساحل ساحلی، و یا صرفا meditating در وات Pho، تایلند چیزی برای همه!

نگاه کردن

بورس تحصیلی موجود است

 • 385 - Holcomb
 • 378 - بورس تحصیلی Grand Forks Scheels
 • 368 - انجمن یاران یفو
 • 384 - صندوق کمک مالی یfu

سن مورد نیاز

1 ژوئن 2000 - 31 مه 2003. برنامه داوطلب: 1 ژوئن 1996 - 31 مه 2000. دانش آموزانی که از این سن نیازمند نیستند و یا قبل از آغاز برنامه خود از دبیرستان فارغ التحصیل خواهند شد برای پذیرش در به صورت موردی.

 • زبان: تایلندی مطالعه زبان قبلی لازم نیست دانش آموزان در مقدمه ای بر زبان تایلندی در جهت رسیدن به مقصد خود دریافت خواهند کرد. آموزش زبان های دیگر توسط مدارس میزبان فردی تنظیم شده است.
 • قرار دادن خانواده میزبان: در 76 والیات تایلند، قرار دادن می تواند در شهر، حومه، شهر کوچک یا محیط های روستایی باشد. دانش آموزانی که برای برنامه داوطلب درخواست می شوند ممکن است با یک خانواده میزبان قرار بگیرند و یا ممکن است در محل کار محل اقامت، مانند خوابگاه، مهمان خانه، آپارتمان خدمات و یا دیگران که ممکن است توسط محل کار ارائه شود.
 • مدرسه: دانش آموزان سال برنامه در ماه ژوئن تا اوایل ماه مارس به مدرسه می روند. دانش آموزان در برنامه تابستان از اواخر ژوئن تا ژوئیه به مدرسه می روند.

تابستان برنامه

کشف تایلند

این برنامه تابستانی 6 هفته ای اجازه می دهد تا شما را کاملا در فرهنگ تایلندی غوطه ور کنید. شما با یک خانواده میزبان زندگی می کنید و این فرصت را برای بازدید از مدرسه با دانش آموزان محلی تایلندی خواهید داشت. دانش آموزان همچنین ممکن است فرصتی برای تجربه یک جامعه متفاوت از جامعه داشته باشند که خانواده میزبان خود را در حدود یک هفته زندگی می کنند. این دانش آموزان فرصتی برای تجربه یک فرهنگ دیگر در تایلند خواهند داشت.

برنامه تحصیلی

در طول ترم یا سال تحصیلی تایلند، شما با یک خانواده میزبان زندگی می کنید و در دبیرستان محلی شرکت می کنید. بخشی از تجربه شما خواهد بود:

مدرسه: شما در یک مدرسه محلی تایلندی شرکت خواهید کرد که در آن شما به ترتیب 10، 11 یا 12 به مدرسه می روید. کلاس های مورد نیاز شامل زبان تایلندی، مطالعات اجتماعی و آموزش فیزیکی است. به عنوان یک دانشجوی تبادل، شما باید بسیاری از موارد انتخابی را انتخاب کنید از جمله انگلیسی، تاریخ، موسیقی تایلندی، رقص تایلندی، پخت و پز تایلندی، هنر و صنایع دستی، ساخت گل مصنوعی، مبارزه با شمشیر، موی تای (بوکس تایلندی)، دین، مراقبه ، و بسیاری دیگر بسته به مدرسه. در کلاس انگلیسی، شما به احتمال زیاد به عنوان یک مهمان مهمان در نظر گرفته شده و از معلم کمک بخواهید. هفته مدرسه از دوشنبه تا جمعه است و طبقات معمولا از ساعت 7:30 صبح تا 3:30 بعد از ظهر برگزار می شود. دانش آموزان تایلند نیز ملزم به پوشیدن لباس مدرسه می باشند، بنابراین دانش آموزان ممکن است یک فرم داشته باشند که توسط خانواده میزبان آنها ارائه شده باشد، یا دانش آموزان مجبور به خرید آنها به تنهایی خواهند بود و خانواده کمک خواهد کرد تا لباس مناسب خود را برای شما پیدا کنید!

اضافی: دانش آموزان YFU تشویق می شوند که در جوامع خود با پیوستن به باشگاه های علمی، ورزش، یا تفریحی که در طول و پس از مدرسه ملاقات می کنند، در جوامع خود شرکت کنند.

گشت و گذار: در سال های گذشته، دانش آموزان فرصت برای شرکت در یک سفر برای پنج روز نهایی برنامه داشته اند. فعالیت ها شامل بررسی منطقه شمالی - سفر به چیانگ مای، "رز شمال"، بازدید از یک اردوگاه فیل، و بازدید از یک ساحل زیبا ساحل!

برنامه داوطلب سال جابجایی

دانش آموزان در سال برنامه داوطلبانه سالیانه باید حداقل 18 ساله باشند تا حضور داشته باشند. به عنوان یک داوطلب در تایلند، شما یا با یک خانواده میزبان محلی زندگی می کنند یا در محل اقامت که توسط سایت کاری که شما با داوطلب شدن آن انجام می دهید، زندگی می کنند. این اقامت می تواند شامل یک خوابگاه، مهمانخانه یا آپارتمان سرویس باشد.

مشارکت داوطلبانه: گزینه های ممکن شامل آموزش انگلیسی، کار با کودکان معلول و سایر خدمات اجتماعی برای ساکنین محلی است. شما قادر خواهید بود تا در برنامه خود انتخاب کنید که کدام نوع خدمات اجتماعی که بیشتر شما علاقه مند هستید را انتخاب کنید و سپس YFU تایلند چندین کارگاه بالقوه را برای شما انتخاب خواهد کرد. شما ممکن است در طول اقامت خود تجربه کنید که بیش از یک مکان کاری داشته باشید.

برنامه افزودنی: دانش آموزانی که مایل به شرکت در برنامه داوطلبانه هستند نیز ممکن است تصمیم به اضافه کردن یک پروژه داوطلب اضافی به برنامه خود داشته باشند. این پروژه ممکن است در ماه اکتبر 2-4 هفته طول بکشد، جایی که دانش آموزان ممکن است در یک گروه دیگر در تایلند تجربه کنند و در این دوره زمان کار داوطلبانه در یک محل دیگر انجام دهند.

هزینه تحصیل شامل

 • قرار دادن با یک خانواده میزبان
 • ثبت نام در دبیرستان محلی تایلند
 • نقل و انتقالات فرودگاه
 • مسافرت های داخلی و خارجی
 • همه پیشنهادهای پیش از عزیمت و بعد از ورود
 • پشتیبانی از پیش برنامه توسط کارکنان آموزش دیده YFU
 • پشتیبانی از یک نماینده YFU تایلند در حالی که در برنامه است
 • بیمه جامع

آموزش برنامه شامل هزینه های شخصی نیست. YFU تایلند توصیه می کند که دانش آموزان برای هر ماه حدود 150 دلار برنامه ریزی کنند.

اطلاعات اضافی

جهت گیری ها: تمام دانشجویانی که برای دوره ترم یا سال برنامه درخواست می کنند باید برای پیشبرد اهداف ملی پیش از انحلال 3 روزه، که معمولا در اواسط ماه جولای برگزار می شود، در دسترس باشد. این جهت گیری بخش مهمی از برنامه است که با هدف آماده سازی دانش آموزان برای تجربه آنها در خارج از کشور است. تمام دانش آموزان در یک ماه مه و یا ماه ژوئن در جهت پیشبرد اهداف محلی یک روزه شرکت خواهند کرد. تمام هزینه های جهت گیری در آموزش برنامه گنجانده شده است. هنگامی که شما در تایلند می روید، شما با یک جهت گیری چهار روزه در بانکوک شروع خواهید کرد. شما همچنین در ماه اکتبر در یک برنامه چهارساله ای در اواسط سال شرکت خواهید کرد. شما اقامت خود را با جهت گیری مجدد ورود به مدت چهار یا پنج روز در ماه مارس کامل کنید. تمام هزینه های جهت گیری در آموزش برنامه گنجانده شده است.

هزینه های اضافی: هزینه تحصیل در هزینه ثبت نام مدرسه را پوشش می دهد، اما دانش آموزان باید برای تامین هزینه های مدرسه، لباس مدرسه و هزینه های حمل و نقل برای مدرسه هزینه پرداخت کنند.

اطلاعات ویزا: YFU تایلند به زودی در فرایند پذیرش برای تکمیل مدارک ویزا برای شما یک کپی از گذرنامه شما نیاز دارد. اگر گذرنامه خود را در زمانی که تقاضانامه خود را ارسال نکنید، یا قبل از اینکه برای تایلند رجوع کنید، گذرنامه خود را به روز می کنید، بلافاصله پس از درخواست با YFU، این پروسه را آغاز کنید.

مهلت اعطای برنامه: مهلت درخواست برای همه برنامه های زایمان زمستانی و بهار (ژانویه و مارس) در 1 اکتبر است. مهلت اعطای کمک هزینه تحصیلی در 1 دسامبر است. مهلت برای تمام برنامه های خروج تابستان یا پاییز (ژوئن-سپتامبر) 15 مارس است. برنامه ها می توانند قبل از مهلت پر شود، بنابراین ما تشویق اولیه ارائه می شود!

برنامه آموزش در:
 • تایلندی

مشاهده 22 برنامه دیگر ارائه شده توسط Youth for Understanding USA »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
13,995 USD
برنامه نیمه کاره
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019