جمهوری چک، کشور با تجربه ای با تاریخ است و کشور بسیار کم است. از زیبایی های سایت های میراثی به روستاهای جذاب آن، زیبایی کشور را در افراد گرم و سالم و پر جنب و جوش خود پیدا خواهید کرد. سعی کنید زبان چک را بیاموزید و غذاهای خوشمزه را از دست ندهید!

نگاه کردن

بورس تحصیلی موجود است

 • 385 - Holcomb
 • 368 - انجمن یاران یفو
 • 384 - صندوق کمک مالی یfu

سن مورد نیاز

خروج بهار: 1 اوت 1999 - 1 دسامبر 2002. خروج پاییز: 1 فوریه 2000 - 1 اوت 2003.

دانش آموزانی که این سن را برآورده نمی کنند یا قبل از آغاز برنامه خود دبیرستان را فارغ التحصیل می کنند، برای پذیرش در مورد هر مورد مورد توجه قرار می گیرند.

 • زبان: چک مطالعه زبان قبلی لازم نیست یک دوره زبان برای 200 یورو ارائه شده است که شامل 22 درس شخصی در طول برنامه است.
 • قرار دادن خانواده میزبان: دانش آموزان به جمهوری چک معمولا در شهرهای کوچک قرار می گیرند، اما ممکن است در شهرها یا روستاها زندگی کنند.
 • مدرسه: مدرسه در اوایل ماه سپتامبر آغاز می شود و در اوایل ماه جون به پایان می رسد. به طور کلی یک تعطیلات پاییزه سه روزه، تعطیلات کریسمس هشت تا ده روزه، یک تعطیلات بهار یک هفته در ماه فوریه یا مارس و تعطیلات تابستانی دو ماهه از ماه ژوئیه تا اوایل سپتامبر وجود دارد.
 • سفرها: دانش آموزان فرصت دیدن شهرهای مختلف در سراسر جمهوری چک از جمله Olomouc، Pilsen و پراگ را دارند. سفر متفاوت خواهد بود.

برنامه های آموزشی

در طول زمان خود در جمهوری چک، شما با یک خانواده میزبان زندگی می کنید و در دبیرستان محلی شرکت می کنید. بخشی از تجربه شما خواهد بود:

مدرسه: دانش آموزان به طور کلی در یک دبیرستان دانشگاهی به نام Gymnázium قرار می گیرند، که موضوعاتی مانند ریاضی، زیست شناسی، تاریخ، زبان ها و ادبیات ارائه می دهد. مدرسه شروع می شود در ساعت 8 صبح و در روز حدود 3 بعد از ظهر پایان می یابد و کلاس ها هر روز هفته به جز شنبه و یکشنبه برگزار می شود. دانش آموزان به طور متوسط ​​حدود 30 درس در هفته و هر درس 45 دقیقه طول می کشد. در جمهوری چک، دانش آموزان لباس مدرسه ای ندارند.

برنامه های تخصصی

برنامه موسیقی پیشرفته: دانش آموزان در یک دبیرستان ثبت نام خواهند کرد و بعد از ظهر در "مدرسه ابتدایی هنر" شرکت خواهند کرد. "مدرسه ابتدایی هنر" یک سیستم آموزشی منحصر به فرد از هنرهای آموزشی است که دارای تاریخ طولانی در جمهوری چک است و دانش آموزان قادر خواهند بود از ابزارهای گوناگون موسیقی، شرکت در یک اتاق یا آموزش نظری باشند. ابزار می تواند اجاره شود، اما شما همچنین می توانید خود را.

برنامه رقص: دانش آموزان می توانند فرهنگ منحصر به فردی از فرهنگ دبیرستان چکی را تجربه کنند که در آن شما نه تنها می توانید رقص های سالن های رقص مانند جوایز، والس، چا چا، رمبا و لهستانی را یاد بگیرید، بلکه مقدمه ای برای رفتار مناسب و معقول خواهید یافت در حوادث جشن و رویدادهای مشابه. برنامه درس وابسته به سطح دانش آموز است. مبتدی ها خوش آمدید!

برنامه های دو زبانه: در سال تحصیلی دو زبانه چک، دانش آموزان مدارک تحصیلی را در یک دبیرستان تضمین می کنند. در سال دوازدهم در پراگ، دانش آموزان تضمین شده در یک مدرسه انگلیسی در پراگ، و همچنین قرار دادن خانواده میزبان در پراگ و یا حومه آن تضمین می شود. برای اطلاعات بیشتر می توانید از وب سایت مدرسه بازدید کنید.

برنامه حرفه ای: برنامه سال های حرفه ای شامل قرار دادن در یک مدرسه حرفه ای چک با تمرکز انتخاب شده توسط دانش آموز در صنایع دستی، آموزش و پرورش / کار اجتماعی، فنی و یا فناوری اطلاعات است.

اطلاعات اضافی

جهت گیری ها: دانش آموزانی که در یک دوره یک ساله در جمهوری چک قرار دارند، برای رسیدن به یک جهت در اواسط سال تحصیلی نیاز به حضور دارند. در طی این چهار روزه، دانش آموزان می توانند به عنوان بخشی از اقامت چهار روزه خود، به یادگیری نحوه اسکی روی کوه های چک بپردازند. YFU جمهوری چک توصیه می کند قبل از خروج از واکسن آنتیسفالیت تلقی شود.

گشت های اختیاری: در طول برنامه، دانش آموزان برای شرکت در سفرهای فرهنگی اختیاری به هزینه های اضافی برای دانش آموزان فرصت خواهند داشت. نمونه هایی از سفر شامل یک تور روزانه پراگ یا سفر به حومه می باشد.

هزینه تحصیل شامل

 • قرار دادن با خانواده میزبان با دقت انتخاب شده
 • ثبت نام در دبیرستان محلی چکسلواکی
 • نقل و انتقالات فرودگاه
 • مسافرت های داخلی و خارجی
 • همه پیشنهادهای پیش از عزیمت و بعد از ورود
 • پشتیبانی از پیش برنامه توسط کارکنان آموزش دیده YFU
 • پشتیبانی از یک نماینده منطقه ای جمهوری چک YFU در حالی که در برنامه است
 • بیمه جامع

هزینه های اضافی: هزینه های مربوط به درخواست برای ویزا و اجازه اقامت در آموزش YFU نیست. مجوز اقامت شما حدود 100 یورو هزینه می شود. ناهار مدرسه ممکن است در دبیرستان شما ارائه شود، که تقریبا 25 یورو در هر ماه هزینه می شود. هزینه های حمل و نقل به و از مدرسه و کتاب های درسی در برنامه خود را شامل نمی شود. هزینه های شخصی در کلاس درس برنامه ریزی نشده است. دانش آموزان در برنامه رقص باید برای خرید یا هدیه خود رقص خود را.

مهلت درخواست

مهلت درخواست برای تمام برنامه های زایمان زمستانی و بهار (ژانویه و مارس) در 1 اکتبر است . مهلت اعطای بورس تحصیلی در 1 دسامبر است . آخرین مهلت برای تمام برنامه های خروج تابستان یا پاییز (ژوئن-سپتامبر) 15 مارس است . برنامه ها می توانند قبل از مهلت پر شود، بنابراین ما تشویق اولیه ارائه می شود!

برنامه آموزش در:
 • کشور چک

مشاهده 22 برنامه دیگر ارائه شده توسط Youth for Understanding USA »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
1 - 2 
تمام وقت
Price
13,995 USD
برنامه نیمه کاره
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019